Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 18 lutego 2019 r., imieniny Konstancji, Maksyma

Łukasz Stasiuk nie jest już trenerem Bugu

(Zam: 08.08.2018 r., godz. 17.36)

Zarząd klubu Bug Wyszków rozwiązał za porozumieniem stron umowę z dotychczasowym trenerem pierwszej drużyny seniorów Łukaszem Stasiukiem. Jego obowiązki w roli szkoleniowca przejął Arkadiusz Mielczarczyk.

W oficjalnym komunikacie zarządu Bugu Wyszków czytamy:
„Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego Bug Wyszków informuje, iż na skutek porozumienia z dotychczasowym trenerem pierwszej drużyny seniorów, p. Łukaszem Stasiukiem, podjęto decyzję o zwolnieniu trenera z obowiązku prowadzenia zespołu, z jednoczesnym pozostawieniem pozostałych obowiązków wynikających z wiążącej strony umowy.
Obecnie obowiązki trenera pierwszej drużyny zostały powierzone II trenerowi I drużyny, p. Arkadiuszowi Mielczarczykowi, który poprowadził wyszkowian w piątkowym sparingu z Marcovią Marki. O ostatecznym rozwiązaniu kwestii trenera naszych seniorów poinformujemy w najbliższym czasie.
Trenerowi Stasiukowi dziękujemy za trud, profesjonalizm, poświęcenie, serce i wiele energii włożone w szkolenie wyszkowskich piłkarzy oraz walkę do samego końca o utrzymanie w IV lidze. Będzie on w Wyszkowie wspominany zawsze z sentymentem”.
Tym samym zakończyła się trwająca przez blisko pół roku praca trenera Łukasza Stasiuka w wyszkowskim Bugu. Szkoleniowcowi nie udało się utrzymać w IV lidze, co było jego głównym celem, jednak dał się poznać jako osoba żywiołowa i bardzo zaangażowana w swoją pracę. Ze swojej strony dokładamy się do podziękowań dla trenera Stasiuka, życząc mu jednocześnie powodzenia w dalszej karierze zawodowej.
Obowiązki trenera w okresie przygotowawczym do zbliżającego się sezonu 2018/19 przejął Arkadiusz Mielczarczyk. Związany z Bugiem od wielu lat szkoleniowiec ma już doświadczenie z rywalizacji na poziomie ligi okręgowej, w której prowadził w ubiegłym sezonie rozwiązane obecnie rezerwy wyszkowskiego klubu. Liczymy na dobre przygotowanie drużyny seniorów do rozgrywek i życzymy powodzenia!
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl