Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 18 lutego 2019 r., imieniny Konstancji, Maksyma

Ostatnia prosta na budowie S8

(Zam: 21.07.2018 r., godz. 08.22)

Na budowanym odcinku od Wyszkowa do węzła Poręba kierowcy będą mogli pojechać nowymi jezdniami w drugiej połowie września, natomiast na fragmencie od węzła Poręba do obwodnicy Ostrowi Mazowieckiej – w drugiej połowie sierpnia. Tak przynajmniej deklarują wykonawcy robót.

Na obu odcinkach trwają jeszcze prace przy nawierzchniach jezdni w ciągu głównym – na odcinku od węzła Poręba do Ostrowi roboty finiszują, natomiast na odcinku od Wyszkowa do węzła Poręba zostało do ułożenia około 55 tys. m kw. betonu cementowego z 265 tys., z jakich mają być zbudowane obie jezdnie. Trwają także roboty na obiektach inżynierskich oraz przy drogach serwisowych i ekranach akustycznych. Zaawansowanie prac waha się od 68 po prawie 80 proc. (dane według informacji z początku czerwca).
Natomiast już pod koniec lipca pierwsze auta powinny pojechać dwoma jezdniami pomiędzy obwodnicą Ostrowi Mazowieckiej a granicą województwa podlaskiego. Zaawansowanie prac na tym 9,5-kilometrowym odcinku szacowane jest na około 80 procent. Gotowa jest asfaltowa nawierzchnia drogi głównej, tu również trwają jeszcze prace przy obiektach inżynierskich, ekranach akustycznych oraz drogach serwisowych.
Realizowane kontrakty to 38,5 km „eski”, warte razem blisko miliard złotych.
J.P.
Na podstawie GDDKiA Oddział Białystok

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl