Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 19 kwietnia 2019 r., imieniny Adolfa, Leona

Bug przegrywa z Promną i spada do „okręgówki”

(Zam: 11.07.2018 r., godz. 17.44)

Niestety, nie wystarczyła skromna zaliczka bramkowa, wywalczona przez wyszkowski Bug w pierwszym meczu barażowym o utrzymanie w IV lidze. W rewanżu wyszkowianie przegrali 0:2, tym samym żegnając się definitywnie z IV ligą.

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu barażowym o utrzymanie w IV lidze, Bug Wyszków pokonał na własnym stadionie LKS Promnę 3:2. Emocjonujące spotkanie, w którym Bug wyrwał zwycięstwo, mimo iż wcześniej przegrywał 0:2 rozbudziło nadzieje wyszkowskich fanów na utrzymanie ich ukochanej drużyny na poziomie IV ligi. Aby obronić się przed spadkiem, Bug musiał w rewanżu wygrać, zremisować lub przegrać jedną bramką (przy strzeleniu jednak co najmniej trzech bramek, przy dwóch strzelonych przez rywali w Wyszkowie). Podopieczni trenera Stasiuka pojechali do podradomskich Falęcic z planem odniesienia zwycięstwa, które będzie przysłowiową kropką nad „i”, w kwestii utrzymania się wyszkowian w IV lidze.
W środę 27 czerwca sporo do powiedzenia w tej kwestii mieli jednak również rywale. Niestety, to właśnie gospodarze rewanżowego spotkania pokazali się w nim z dużo lepszej strony. W pierwszej połowie piłkarze LKS-u zdobyli dwie bramki, dominując gości z Wyszkowa. Piłkarze Bugu w pierwszej odsłonie nie zdołali zagrozić bramce miejscowych. W drugiej połowie było lepiej, niestety nadal za mało, by myśleć o doprowadzeniu do remisu, który mógł dać Bugowi utrzymanie. Rywale obronili wynik 2:0 i ostatecznie zepchnęli wyszkowski Bug do ligi okręgowej, w której pierwszy zespół klubu zagra po 9 latach rywalizacji w IV lidze. Miejmy nadzieję, że wyszkowianie szybko powrócą na czwarty front.
LKS Promna – Bug Wyszków 2:0 (2:0)
W przyszłym sezonie pierwszy zespół Bugu będzie rywalizował w grupie 1 warszawskiej ligi okręgowej, druga drużyna przystąpi zaś najprawdopodobniej do rozgrywek A-klasy, również w grupie 1 warszawskiej.
Turu

Komentarze

Dodane przez Anonim, w dniu 11.07.2018 r., godz. 22.00
to tak jak chciał grabarz wyszkowskiego sportu nowosielski. dziwi?
Dodane przez boryna, w dniu 18.07.2018 r., godz. 20.46
TO WYNIKI DZIAŁALNOŚCI PREZESA, TAKI DOBRY KANDYDAT NA STOLEC BURMISTRZA.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl