Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 22 lipca 2024 r., imieniny Marii, MagdalenySponsor PiS-u w więzieniu

(Zam: 23.06.2018 r., godz. 10.34)

Nie dało się dłużej chronić, nie dało się dłużej ukrywać prawdy. Spółka GetBack ukradła kilkukrotnie więcej niż Amber Gold. Sprawa była skrzętnie ukrywana do samego końca. Zginęły miliardy. GetBack otwarcie sponsorowało rządzących.

Całkiem niedawno zorganizowano pod patronatem największego złodzieja galę „Człowiek Wolności”. Za złodziejskie pieniądze najpierw Jarosław Kaczyński odebrał owacje na stojąco, a później główną nagrodę odebrała Julia Przyłębska. Prezes Trybunału Konstytucyjnego została wybrana „Człowiekiem Wolności”. Złodziej GetBack był również sponsorem strategicznym gali „Gazety Polskiej”, na której z kolei nagrodzono premiera Mateusza Morawieckiego, Andrzeja Gwiazdę i oczywiście Jarosława Kaczyńskiego.
Pierwszy sędzia Rzeczypospolitej oraz premier na gali złodziei. Ani Kaczyński, ani Przyłębska, ani Morawiecki nie znaleźli się na tych galach przypadkowo. Nie byli tam, aby przeciąć wstęgę na otwarciu nowego oddziału firmy. Nie byli tam, aby ciągnąć samolot na otwarciu nowego połączenia lotniczego. To była regularna współpraca. Regularna współpraca ze środowiskiem PiS, ze środowiskiem „W sieci” i „Gazety Polskiej”. To właśnie im płacił GetBack ukradzionymi pieniędzmi. Później te brudne pieniądze służyły, aby zwozić prostych, niewykształconych ludzi na manifestacje i protesty partyjne PiS-u. Trudno uwierzyć w taką obłudę środowiska rządzącego. Trudno uwierzyć w tak olbrzymie zaślepienie wyznawców pisowskich. Ludzie, którzy kochają Polskę, są uczciwi, przez swoją ufność i brak zrozumienia dają się wykorzystywać oszustom, kłamcom i złodziejom. Takim oszustom jak Konrad K. Prezes GetBack, główny sponsor gali na cześć Kaczyńskiego i Przyłębskiej został aresztowany na lotnisku. Przed aresztowaniem jeszcze zwrócił się do premiera Morawieckiego o pomoc i tuszowanie sprawy.
Konrad K. podkreślił, że w wyniku upadłości spółki „zagrożony będzie interes ekonomiczny kilkunastu tysięcy rodzin” – ostrzegał, że będzie to nagłośnione jako „afera pisowskiej piramidy finansowej”. Według KNF, GetBack SA wyemitował obligacje o łącznej wartości 2,58 mld zł, których posiadaczami były 9 242 podmioty, w tym 9 064 osoby fizyczne i 178 instytucji finansowych. (autor: js//rzw / Źródło: PAP, TVN24). Eksperci szacują, że straty znacząco przekroczą trzy miliardy złotych, wielokrotnie więcej niż Amber Gold. Wszystko było jak w Amber Gold, tylko większe. Inwestycje nie miały być lokowane w złoto, ale w obligacje. Obłuda, kłamstwa, pazerność, złodziejstwo PiS-u rozwija się w sposób zastraszający i bez ograniczeń. Raz jeszcze powtórzę słowa aresztowanego Konrada K: „pisowska piramida finansowa” – podaję źródła autorów i jasno oznaczam cytat. To nie jest jedyny przypadek obłudy prawych i sprawiedliwych moralizatorów. Wystarczy wspomnieć Stanisława Piotrowicza, szefa komisji sprawiedliwości i praw człowieka prześladowanego przez PZPR pisowskiego posła. Kryształowa postać, wzór do naśladowania i wzorzec dla wszystkich wyznawców PiS-u. Otóż w 1984 r. nikczemni funkcjonariusze partyjni bestialsko wbili Piotrowiczowi w klapę garnituru order za zasługi dla PZPR. Sam Piotrowicz bronił się zaciekle ściskając prawicę swych oprawców. Zastanawiam się, jak czują się dziś wyborcy PiS-u, którzy przeżyli siermięgę PRL-u i przez całe lata walczyli z takimi jak Piotrowicz, a dziś oddają im hołd. Kolejny obłudnik – największy pisowski moralizator, poseł Stanisław Pięta. Usta pełne frazesów, Bóg, honor, ojczyzna, rodzina na sztandarach. Okazało się, że najbardziej prawy i najsprawiedliwszy poseł Pięta przez lata ma kochankę. Za sejmowe pieniądze wynajmuje hotele, aby w nich… propagować wartości rodzinne wraz ze swoją kochanką. Załatwia kochance intratne posady na koszt skarbu państwa, a wszystkich dookoła poucza, jak należy uczciwie i honorowo żyć z rodziną. Jakże podle muszą się czuć wszyscy wyznawcy PiS-u, gdy każdego dnia wypływają na światło dzienne kolejne kłamstwa obłudników – moralizatorów z PiS-u. Milionowe premie, miliardowe przekręty z pisowskiej piramidy finansowej, milionowe wynagrodzenia z publicznej kasy, hoteliki z kochanką za publiczną kasę. Obłuda, obłuda, obłuda...
Jest demokracja, każdy ma takiego posła, jakiego sobie wybierze. Każdy ma taki rząd, jaki wybiorą posłowie...

Bartłomiej Bodio
poseł na Sejm VII kadencji

Komentarze

Dodane przez Marek Eychler, w dniu 23.06.2018 r., godz. 13.32
Ociemniały "sympatyk" PIS-u i tak nie przejrzy na oczy bo nie jest on wyborcą, on jest WYZNAWCĄ. Żadne argumenty do tej grupy ludzi nie trafiają, to po prostu sekta.
Dodane przez Anonim, w dniu 23.06.2018 r., godz. 21.26
Wypalają śmieci i dokumenty. Boją się, że sądy będą niezawistne i przyjdze odpokutować za przekręty. Eychler za 500*, za 300 na wyprwkę do szkoły, za to że wcześniej przejdę na emeryturę, za to że pensja wzrosła mi o 400 zł ( choć na paliwo wydaję o 20 zł na miesiąc więcej) PiS ma moje poparcie. Nie partia, tylko politycy tego ugrupowania.
Kwik...kwik
Dodane przez andrzej czerwinski, w dniu 24.06.2018 r., godz. 06.35
Swinia odciagana od koryta mniej kwiczy niz Pan Bodio kiedys kolega klubowy Anny Grodzkiej. Jego mentor Palikot chociaz ma na tyle ambicji, ze nie zabiera glosu. Jezeli pan Bodio zna miliardowe przekrety rzadzacych jest od tego prokuratura, CBA, i inne wlasciwe urzedy. Zwisa mi zarowno PiS jak PO i inne Nowoczesne ale jezeli sie znalazlo na marginesie polityki trzeba stulic uszy i nie osmieszac sie publicznie.
Dodane przez Anonim, w dniu 24.06.2018 r., godz. 06.54
Ociemiali Polacy to byli wcześniej wierząc w dobre intencje komuchów i ich pomiotu. Oczy otworzyli jak ich wysyłali na szczaw i mirabelki, a sami opływali w luksusach. W d...ie mam jak na Polskę patrzą hieny unije. Cieszę się, że dla nich już nie jesteśmy łatwym kąskiem. Załapałam się na 500+, 300 na szkołę też mi dadzą. Ciebie i tobie podobnym niech szlag trafia, bo sądy też będą sprawiedliwe i koniec już z bezkarnym szachrajstwem.
Z ostatniej chwili
Dodane przez Anonim, w dniu 24.06.2018 r., godz. 12.19
Polsce bardzo poważnie grozi niewypłacalność.Banki w Grecji nie wypłacały w takim momencie pieniędzy.
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 24.06.2018 r., godz. 15.36
Panie Bodio, GetBack nie był żadnym sponsorem strategicznym gali „Gazety Polskiej”, na której byłem w Teatrze Wielkim. Dobrze pamiętam głównych sponsorów Gali, bo wielokrotnie byli wyczytywani. Nagrodzono Andrzeja Gwiazdę (nagroda św. Grzegorza I Wielkiego), premiera Mateusza Morawieckiego(Człowiek Roku klubów "Gazety Polskiej") oraz braci Kaczyńskich (nagroda 25-lecia "Gazety Polskiej"). Przytaczanie informacji z TVN24 to nie jest dowód na inteligencję ale na bezmyślne walenie w PiS. Co jak co ale trudno w GetBacku znaleźć ludzi związanych z PiS. Przypominam, że GetBack powstał w 2012 r., w 2016 miała w portfelu wierzytelności warte prawie 20 mld zł, a w lipcu 2017 r. zadebiutowała na warszawskiej giełdzie.Biznesmen Leszek Czarnecki sprzedał GetBack w marcu 2016 roku i nie jest on kojarzony z PiS ale z obecną opozycją. Według prasy biznesowej obecne kłopoty to konsekwencja m.in. agresywnej ekspansji finansowanej długiem. Opisuje to m.in. Puls Biznesu. A jak ocenia sprawę GetBacku były prezes Giełdy, Wiesław Rozłucki - "Coraz więcej dowiadujemy się o Getbacku i coraz więcej elementów w całej strukturze rynku kapitałowego okazuje się, że zawiodło lub przynajmniej w tym przypadku, nie spełniło pokładanych nadziei . Sądzę, że taka uczciwa analiza tych słabych punktów, pozwoli zredukować ryzyko. Można zminimalizować ryzyko, uniknąć się nie da." Pana felieton jest na poziomie epoki kamienia łupanego i bardziej pomoże ekipie "dobrej zmiany" niż jej zaszkodzi. "Ciemny lud" pan idiotycznych wynurzeń nie kupi, bo ma też dostęp do informacji. A na piłce nożnej i wydawaniu pieniędzy to Polacy się znają.
Dodane przez ****, w dniu 24.06.2018 r., godz. 16.55
Panie Sobczak. Czyta Pan te kalumnie które wygłasza Ten "palikotowiec" i nic? Brak Pańskiej odpowiedzi podpisanej imieniem i nazwiskiem, a jeszcze więcej, pozwaniem Go do sądu Wysokiego, świadczy o tym ,że On niestety mówi prawdę. Panie Głowacki , to również do Pana. Demokracja , demokracją, ale jeżeli ktoś, kłamie spotwarza, wygłasza obraźliwe i nieprawdziwe treści - Pozwijcie ich do Sądu. dlaczego do dzisiaj , Pan Bodio i pn Eychler obrzucają Was nie tylko błotem ale przepraszam , wręcz gównem , a Wy milczycie. Wielokrotne powtarzane kłamstwo staje się prawdą bez interwencji. Chyba że to jest prawda. A jeżeli jest to prawda - to Panowie i wasi partyjni podopieczni - przekwalifikujcie się do innej pracy. Jeszcze macie trochę czasu.
Dodane przez Abdul, w dniu 24.06.2018 r., godz. 16.58
Ciemnogród widzę i tak szczęśliwy.... anonim nie pytam nawet gdzie byłeś i co widziałeś. Ludzie pozwoliliscie się oszukać. Miejcie te kilka stów i siedzicie cicho haha.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 24.06.2018 r., godz. 22.42
Panie Gajewski, nie byłem co prawda na gali Gazety Polskiej ( coś mi akurat ważnego wypadło), ale za to byłem na wręczeniu Kaczyńskiemu nagrody "Człowieka Wolności". Pomijając oczywisty aspekt kpiny z samego tytułu i jego laureata ośmielę się przypomnieć kto był wówczas jednym ze sponsorów tamtej gali - niejaki Bierecki, szef Skoków, których afera przerosła już wówczas aferę Amber Gold kilkukrotnie. Miałem wówczas, stojąc z Obywatelami RP i OSA pod Filharmonią niepowtarzalną okazję spotkania z wychodzącym właśnie Biereckim, który usłyszał ode mnie - złodzieju oddaj to co ukradłeś. Odpowiedzią był jego środkowy palec i szyderczy uśmiech. Trochę inny wyraz twarzy miał wówczas sam Kaczyński, którego dopadłem go samotnie gdzieś około godz. 01 w nocy, kiedy wszyscy inni wyszli z Filharmonii już 2-3 godziny wcześniej. Zobaczyłem wtedy twarz przerażonego szczura, któremu w środku nocy ktoś zaświecił znienacka latarką w ślepia. Powiedziałem mu wtedy - panie Kaczyński, to bocznym wyjściem się ucieka? Nie zapomnę nigdy jego trupio bladej twarzy, przerażenia w oczach i jakiegoś bełkotu, który wydalały z siebie jego wargi. "Człowiek Wolności" job jego m...ć.
A może by składka na leki dla Eychlera?
Dodane przez Antoni, w dniu 25.06.2018 r., godz. 09.25
Eychler ty jesteś chory, ty jesteś bardzo chory. Nienawiść cię niszczy i zniszczy całkowicie.
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 25.06.2018 r., godz. 09.38
Panie ****, żyjemy jak pan mówi w demokracji, mamy dostęp do mediów i każdy może sobie wyrobić zdanie. Media liberalne i takie osoby jak Bodio, Eychler przekazują swoją interpretację czyli narrację zdarzeń, wydarzeń. Mi bardziej odpowiada narracja mediów TVP, TVPInfo, Republiki, niektóre programy na innych stacjach i osób z centroprawicy. Musimy jednak pamiętać, że NARRACJA, którą serwują nam różne strony to nie jest PRAWDA i tylko prawda. Wielokrotnie powtarzane "g...no" nie może stać się prawdą i pan o tym wie. Redaktor Jerzy Robert Nowak, który był gościem klubu GP w Wyszkowie, mówił, że należy reagować na nieprawdę, fałsz i fake newsy Gazety ale teraz redaktorzy, po różnych stronach, idą na całość w swoich publikacjach. Dopóki nie powróci wysoki warsztat dziennikarski i standardy to jesteśmy skazani sami na oddzielenie "plew od ziarna". Ja ze swej strony mogę tylko zaprosić do czytania felietonów Marka Głowackiego, które w części są odpowiedzią na narrację mediów liberalnych.
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 25.06.2018 r., godz. 10.08
Panie Eychler, wasze dywagacje czy Jarosław jest "Człowiekiem Wolności " są mało interesujący, bo wy go nienawidzicie, że miał czelność przedstawić wizję Polski inną niż wasza liberalna. Jest to może wersja demokracji trochę siermiężna ale jest dobrą podstawą na przyszłość. Co do pana opowieści o Jarosławie, który wyszedł z Filharmonii, to choć nie byłem, to uważam, że jest to opowieść pełna konfabulacji. Po pierwsze to Jarosław chodzi z obstawą, która z takimi ja wy się nie pie.....li. Po drugie to Jarosław ma mały pistolecik, który użyłby w obronie własnej gdyby ktoś nieopatrznie poświecił mu latarką po oczach (ha ha ha). Po trzecie to widziałem was w działaniu w Wyszkowie, na spotkaniu organizowanym przez klub Gazety Polskiej w Wyszkowie z redaktorem Tomaszem Sakiewiczem. Po spotkaniu szedłem Kościuszki do "Wyszkowianki" na drugą część uroczystości V rocznicy powstania naszego klubu i widziałem jak wy gromadką szliście na komendę policji. Ta wasza wolność reglamentowana, job jego m...ć.
Dodane przez obserwator, w dniu 25.06.2018 r., godz. 10.35
to jest typowy t r o l l i n g stosowany przez tego pana, jeżeli przestaniemy komentować jego oszczercze wypociny - to jego 'twórczość" zniknie bezpowrotnie - jak jego były mentor palikot
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 25.06.2018 r., godz. 16.45
Panie Gajewski, po pierwsze nie wiem jakiej wielkości pistolecik ma mały Jarosław, nie wnikam w takie sprawy, ale skoro uważa pan, że ma mały to nie będę się z panem sprzeczał, pan widocznie wie lepiej, ja nie widziałem. Po drugie niech pan raz jeszcze przeczyta mój tekst gdzie niema słowa o tym, że Jarosław był wtedy sam. Wyraźnie chyba napisałem, że sam byłem ja. Była godz. 1 w nocy kiedy spakowaliśmy banery do samochodu Maćka Bajkowskiego i zakończyliśmy tym samym pikietę. Pożegnałem się z przyjaciółmi z ORP i OSA i poszedłem do swojego samochodu zaparkowanego kilkaset metrów od Filharmonii. Kiedy za rogiem budynku przechodziłem pod oknami restauracji mieszczącej się na dole Filharmonii zobaczyłem w środku kilka postaci przechodzących do wyjścia a wśród nich jedną bardzo małą postać. Chwilę się zatrzymałem tuż za wejściem. Ten co szedł z przodu otworzył drzwi, wyjrzał i machnął ręką na tych z tyłu za nim mówiąc - niema nikogo, idziemy. Mnie nie zobaczył bo otwarte drzwi zasłaniały. Wyszli prosto na mnie. Kiedy powiedziałem mu te kilka słów z odległości max 1 m to jeden z ochroniarzy pchnął mnie na ścianę a drugi krzyknął do niego - zostaw. Pewnie z obawy, że mogę to nagrywać. Jeśli bym miał nagranie z pewnością mieli by za to sprawę sądową, nie odpuściłbym swołoczy.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 25.06.2018 r., godz. 16.52
I oczywiście nie świeciłem mu po oczach żadną latarką, wyglądał po prostu jak szczur, któremu ktoś zaświecił latarką w ślepia. czytaj pan ze zrozumieniem a nie czepiasz się byle czego.
Dodane przez Freajer, w dniu 25.06.2018 r., godz. 19.52
Kapuś, konfident, ORMOwiec.
Dodane przez Anonim, w dniu 26.06.2018 r., godz. 09.29
Eychlerem musi się zająć lekarz psychiatra. On jest poważnie obłąkany. Czaić się, szpegować i tak szykanować tego nijakiego człowieczka.
Dodane przez Bodio twój GetBack, w dniu 26.06.2018 r., godz. 12.14
Horała powiedział we wtorek w Polsat News, że mimo, że do zatrzymań ws. GetBack doszło w ostatnim okresie, trzeba się przyjrzeć założycielom i współpracownikom spółki. ".....Jeżeli się przyjrzymy osobom w to zaangażowanym, to kogóż my tam nie mamy. Od oligarchów III RP, rejestrowanych jako tajni współpracownicy SB, przez byłą poseł Unii Wolności i PSL, w Ministerstwie Handlu Zagranicznego za PRL - panią (Alicję - PAP) Kornasiewicz mam na myśli (…). Mamy tam powiązanych w funduszach inwestycyjnych - jej asystenta z Ministerstwa Skarbu Państwa, dyrektora departamentu nadzoru właścicielskiego i prywatyzacji w MSP, jeden z tych panów to jeszcze magistrant pana prof. Leszka Balcerowicza - sama śmietanka...." "...Wcześniej został chwycony prezes, kiedy próbował uciec, uzyskać azyl w Izraelu..."— powiedział Horała. "...Został złapany, gdy wracał, bo nie udało mu się to - dostał odmowę...." - wyjaśnił. "...Próbował uciec, nie udało mu się to, wracał i wtedy został zatrzymany...."— dodał. "... Można by próbować wyjaśniać te głębokie powiązania, bo to pan Leszek Czarnecki - przypomnę rejestrowany jako tajny współpracownik SB - ze środowiska wrocławskiego Grzegorza Schetyny, to założyciel GetBacku. Potem Pani Alicja Kornasiewicz i jej współpracownicy, pan Arkadiusz Myrcha z PO razem ze swoja wspólniczką o tym samym nazwisku, prowadzącą kancelarię, która obsługiwała dom maklerski upychający te toksyczne obligacje GetBacku, to są sprawy, które pewnie warto wyjaśnić, choć nie komisją śledczą"
Dodane przez Bodio twój GetBack, w dniu 26.06.2018 r., godz. 12.18
Poseł przekonywał, że nie można porównywać sprawy Amber Gold i GetBack. "...Przepaść, jaka jest między Amber Gold, która miesiącami miała umarzane postępowania przez prokuraturę, która była otaczana takim można powiedzieć parasolem, jest uderzająca. GetBack próbował się przykleić, ale nic im to nie pomogło..."— podkreślił. ".... Polski Fundusz Rozwoju i PKO BP w piętnaście minut zareagowały na fałszywą informację, że rzekomo będą inwestować w GetBack. Złożyły doniesienie do KNF, KNF od razu do prokuratury, w prokuraturze specjalny zespół prokuratorów i teraz mamy kolejne aresztowania - to wszystko działa..."— powiedział. Według Horały komisja śledcza nie jest potrzebna, ponieważ nie widać nieprawidłowości po stronie działania organów, a we wtorek doszło nawet do kolejnych zatrzymań - przekonywał.
Dodane przez Anonim, w dniu 26.06.2018 r., godz. 12.54
Czyli Gajewski miał rację, konfabulowałeś. Jak ochroniarz walnął cię o ścianę to zacząłeś coś majaczyć. Może to były białe myszki a nie szczur ?
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 27.06.2018 r., godz. 10.44
Z uwagą przeczytałem kłamliwy bełkot pana z kompleksami, który udaje posła. To prosta kontynuacja linii rzecznika stanu wojennego Jerzego Urbana, a także jego późniejszego ucznia, ważnego działacza PO, szambiarza z Biłgoraja - Janusza Palikota. Bardzo to plugawe, ale w gruncie rzeczy nic nowego. Klasyka III RP. Ale, ale na forum mamy ciekawostkę - widzę, że seledynowy przestał już być KODziarzem. W sumie trudno się dziwić. Mateusz prawdopodobnie niedługo pójdzie siedzieć, a Łozowskiego prawie nie widać. Chłopcy z WSI inwestują już w projekt UBywatele PRL. I tam przenosi się aktywność najbardziej zaślepionych.
Dodane przez Palikociarnia, w dniu 27.06.2018 r., godz. 13.15
Słyszą, że w jakimś kościele dzwoni, tylko nie wiedzą w którym. Ukradli komórę Nowosielskiemu, ale nie temu i nie na hali WOSiR a przemysłowej. Co tam robił, może zgubił?
Dodane przez Anonim, w dniu 27.06.2018 r., godz. 16.47
"...Sąd Rejonowy w Pułtusku wydał postanowienie o przedłużeniu aresztu tymczasowego dla burmistrza Pułtuska. Sędzia ponownie przychylił się do wniosku Prokuratury Regionalnej w Białymstoku o przedłużenie aresztu o 3 miesiące. Krzysztof Nuszkiewicz pozostaje w areszcie. Sąd uzasadnił swoje postanowienie tym, iż sprawa jest wielowątkowa i konieczne jest przesłuchanie świadków." - źródło pultusk24 pl .
wesoła zmiana
Dodane przez misiek, w dniu 27.06.2018 r., godz. 17.46
Panie Głowacki, czy zawsze jak brakuje Panu argumentów, to musi Pan używać inwektyw? Nie radzi Pan sobie z emocjami? Wszyscy wiemy, że prawdziwi patrioci to brzydzą sie pieniędzmi i lukratywnymi stanowiskami... Czyż nie Panie Głowacki?
Dodane przez Anonim, w dniu 28.06.2018 r., godz. 08.41
W stosunku co do niektórych to nie trzeba stosować Wersalu, gdy są ordynarni, chamscy i cyniczni jak Eychler, Bodio czy Nowosiel. Nie zrozumieją co to takt etykieta czy dobry zwyczaj. Jednego dnia ogłaszają się komitetem z klasą a drugiego ścigają za kasę kontrkandydata Osękę, który, pomógł im pozyskać dawną FSO-ZENę. A co oni wyczyniają z ruchem drogowym w Wyszkowie, pozamykali most, Matejki i zostawili nas w korkach. Zamknęliśmy i co nam zrobicie.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 28.06.2018 r., godz. 20.10
Głowacki, ja tylko zapytam - a co z twoim Macierewiczem? Takie piękne zdjęcie miałeś z transparentem - " MUREM ZA MACIEREWICZEM". I tak cię zapamiętają. Amen.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 28.06.2018 r., godz. 20.31
Panie misiek, argumentów mi nie brakuje, ale ani z urbanowcami, ani z popłuczynami po szambiarzu z Biłgoraja nie dyskutuję z założenia. I na tym kończę swoje wypowiedzi pod tymi żałosnymi wypocinami pana z kompleksami, który udaje posła, a nim nie jest.
Do pana Glowackiego
Dodane przez Anonim, w dniu 28.06.2018 r., godz. 22.07
Szanowny Panie,prosze nie dac sie wciagnac w dyskusje z patologia. Wszyscy wiemy, kim sa osoby atakujace pana. Daleko im do rozumu,kultury,prawosci. Prawda jest taka,ze on Juz nie zmieniaja sie.Los skrzywdzil ich,ze takimi sie urodzili.dla nich klamstwa,obrzucanie falszywymi faktami osoby,ktorym za nic nie sa w stance dorownac. Zatrwazajacym jest to,ze tacy byli poslami i pro boja dalej obnosic sie swoja nijakoscia,nie zadajac sobie sprawy jak sie osmieszaja. Inny seledynowy troll,znany z chamstwa i wiadomo jakich uPOdoban, zachowuje sie,jak PO POwaznym urazie glowy. I takie cos chce z panem dyskutowac?
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 28.06.2018 r., godz. 22.14
Panie Głowacki, przeczytaj pan sobie (najlepiej w towarzystwie swoich obu synów) ostatni list polskiego Episkopatu a w nim słowa - NACJONALISTA NIE JEST PATRIOTĄ. No chyba, że nie jesteś pan wierzący, to wtedy nie czytaj.
plusy
Dodane przez misiek, w dniu 29.06.2018 r., godz. 06.46
Wie Pan? ja też uwielbiam dyskutować z ludzmi którzy mi przytakują i schlebiają. Pławię się wtedy w dumie i pycha mie rozpiera, zupełnie jak Pan. Macie jeszcze przyjęcia w tym waszym klubie?
Dodane przez KGP w Wyszkowie, w dniu 29.06.2018 r., godz. 12.25
Mamy przyjęcia. Najbliższe przyjęcie z okazji imienin Adolfa. Następne z okazji imienin Antoniego, za którym stoimy murem. Co będzie później nie wiemy bo większości z nas kończy się przepustka i musimy wracać na zakład.
Dodane przez klubowicz, w dniu 29.06.2018 r., godz. 14.21
misiek ty monotonny jesteś i niezbyt atrakcyjny, żeby z tobą dyskutować. Czy myślisz, że jakbyśmy tak przytakiwali przewodniczącemu to klub przetrwałby ponad 5 lat. Właśnie, różnorodność, gorące dyskusje i spotkania z ciekawymi ludźmi nas nakręcają do działania. Z Bodio policytuj sobie na inwektywny.
trwam
Dodane przez misiek, w dniu 29.06.2018 r., godz. 18.26
I ja bym też tak chciał i żeby kazdy sie ze mną zgadzał i mi przytakiwał. A i robotę podobno możecie załatwić. Może faktycznie ładny nie jestem, ale do klubu bym sie nadał. I z przewodniczaym bym się zgadzał zawsze, a w tych lewaków to raz sierpem, raz młotem😂😂. A młotów w klubie siła

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta