Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 24 maja 2019 r., imieniny Joanny, Zuzanny

"Sylaba" potwierdza dobrą formę

(Zam: 03.06.2018 r., godz. 13.23)

Na XVI Festiwalu Tańca „Złote sznurowadło” w Libiążu zespół zdobył pierwsze miejsce. Przez 34 lata swojej działalności rewia zawsze wracała z konkursu z miejscem na podium, a w zeszłym roku także z tytułem Wicemistrza Świata.

Rewia Dziecięca „Sylaba” to najdłużej działający dziecięcy zespół taneczny w naszej gminie i jeden z najstarszych zespołów w Polsce (w przyszłym roku planuje hucznie świętować swoje 35-lecie). Przez szeregi „Sylaby” przewinęły się tysiące dziewczynek z Wyszkowa i okolic, niezmiennie od początku prowadzonych przez Irenę Zdunek. Zespół uczy i wychowuje kolejne pokolenia wyszkowskiej młodzieży, cały czas utrzymując się w ogólnopolskiej, a także międzynarodowej czołówce, co weryfikuje stając regularnie do rywalizacji z innymi przedstawicielami dziecięcego środowiska artystycznego. W tym miesiącu sylabianki potwierdziły swoją jakość w Libiążu na XVI Festiwalu Tańca „Złote Sznurowadło”.
Udział w konkursie jak zawsze w całości sfinansowali rodzice sylabianek. Zapisy do zespołu trwają przez cały rok. Rewia zaprasza dziewczynki w wieku 3-10 lat na artystyczną przygodę. Szczegóły na rewiasylaba.pl.
Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl