Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 19 marca 2019 r., imieniny Bogdana, Józefa

Zwycięskie rezerwy, jedynka rozbita w Płocku

(Zam: 24.04.2018 r., godz. 09.14)

Trwa dobra passa Bugu II Wyszków w rozgrywkach ligi okręgowej. Drużyna trenera Mielczarczyka odniosła drugie zwycięstwo w rundzie wiosennej. Bez przełamania nadal pierwszy zespół, który wyraźnie przegrał w Płocku z rezerwami miejscowej Wisły.

Dobra postawa piłkarzy Bugu II Wyszków oraz świetna atmosfera, która narasta wokół zaangażowanego zespołu rezerw bardzo cieszy. W niedzielę 15 kwietnia podopieczni trenera Mielczarczyka zmierzyli się w stolicy z Błyskawicą Warszawa. Cel był jeden – zwycięstwo, a tym samym nawiązanie kontaktu punktowego z pozostałymi drużynami w ligowej tabeli. Założenia udało się zrealizować w stu procentach. Strzelanie „Wyszkowskich Rezerw” rozpoczął w niedzielne popołudnie Tomasz Cichocki, który w 29. minucie spotkania otworzył jego wynik. Do przerwy utrzymało się niewielkie prowadzenie wyszkowian. Po 20. minutach drugiej odsłony na 2:0 podwyższył Jacek Markowski. Bramka ta dała wyszkowianom „luz”, który przełożyli na dwa kolejne trafienia w końcówce meczu. Po golach Bartosza Samsela i Marcina Rosińskiego Bug II Wyszków wygrał spotkanie 4:0. Dzięki zwycięstwu wyszkowianie tracą już tylko dwa punkty do przedostatniej w tabeli Błyskawicy.
Błyskawica Warszawa – Bug II Wyszków 0:4 (0:1)
Bug (wyjściowa jedenastka): Ł. Rogulski, K. Maciak, K. Skoczeń, T. Świętoń, J. Wronkowski, B. Rejnuś, B. Samsel, M. Rosiński, J. Markowski, T. Cichocki, Ł. Kamiński.
Rezerwowi: K. Heronimek, A. Gołębiewski, M. Karłowicz, M. Rosiński, K. Anklewicz, T. Radzki, A. Nikodemski.
W najbliższym tygodniu wyszkowianie rozegrają dwa kolejne ligowe spotkania. W środę 18 kwietnia Bug II rozegra w Wieliszewie zaległe spotkanie z miejscowym Dębem. W niedzielę 22 kwietnia „Wyszkowskie Rezerwy” powrócą na własny stadion. Bug II będzie podejmował rezerwy Mazura Karczew. Początek spotkania o godz. 17. 30.
Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w tej kolejce:
Agape Białołęka – Mazur II Karczew 0:2
Wisła Maciejowice – Escola Varsovia 1:2
Marcovia Marki – Unia Warszawa 1:2
Sokół Serock – Victoria II Sulejówek 2:0
Dąb Wieliszew – Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1:1
Bóbr Tłuszcz – Hutnik Warszawa 0:4
Promnik Łaskarzew – Olimpia Warszawa 0:1
Niestety, pierwsza drużyna Bugu Wyszków w rundzie wiosennej nie znalazła jeszcze drogi do zwycięstwa (nie licząc walkoweru za spotkanie z Błękitnymi Raciąż). W 20. kolejce rozgrywek IV ligi wyszkowianie udali się na wyjazdowy mecz z rezerwami Wisły Płock. Zdecydowanym faworytem spotkania byli gospodarze. Młoda drużyna „Nafciarzy” była wyraźnie lepsza, co już w pierwszej połowie udokumentowała czterema bramkami i wieloma akcjami ofensywnymi. Bug co prawda odpowiadał, w poprzeczkę z wolnego trafił Robert Nogaj, bliscy zdobycia bramki byli również Łukaszowie Łada i Kowalczyk. Było to jednak za mało, by nawiązać walkę z rywalem. W drugiej odsłonie trwał napór gospodarzy. Płocczanie zanotowali trzy kolejne trafienia, na które Bug nie potrafił odpowiedzieć. Najbliższy zdobycia honorowej bramki był Kowalczyk, ale trafił w słupek.
Wisła II Płock – Bug Wyszków 7:0 (4:0)
Bug: J. Rutkowski (68. – N. Laskowski), E. Lech (52. J. Kopacz), B. Wolniewicz, Sz. Andrzejewski (46. – N. Wouters), Ł. Kowalczyk (83. – D. Penkul), J. Rejnuś, Ł. Łada, D. Modzelan (59. – Ł. Szymański), K. Rosa, P. Śleszyński (59. – A. Zabłocki), R. Nogaj.
W najbliższym spotkaniu Bug Wyszków podejmie na własnym stadionie Ożarowiankę Ożarów Mazowiecki. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 21 kwietnia o godz. 11.00 na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Wszystkich kibiców serdecznie zachęcamy do pojawienia się na trybunach.
Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w tej kolejce:
Błękitni Raciąż – Drukarz Warszawa 0:3 (wo)
Huragan Wołomin – MKS Przasnysz 1:0
Mazur Gostynin – Korona Ostrołęka 0:0
Mławianka Mława – Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:2
KS Łomianki – Dolcan Ząbki 0:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – MKS Ciechanów 2:0
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl