Dziś jest 18 kwietnia 2024 r., imieniny Bogusława, Bogumiły

Stowarzyszenie Ważna Róża zdobyło Puchar Wyszkowa

Ikona
(Zam: 04.05.2011 r., godz. 10.53)

W dniach 30 kwietnia-1 maja rozegrane zostały ostatnie spotkania organizowanych przez WOSiR rozgrywek o Puchar Wyszkowa. Ostateczne zwycięstwo odniósł zespół Stowarzyszenia Ważna Róża, który w finale pokonał Skuszew 2:1.

W sobotę 30 kwietnia zostały rozegrane spotkania półfinałowe rozgrywek. W pierwszym z nich Skuszew zmierzył się z Gimexem. Zacięte spotkanie zakończyło się 1:1, w serii rzutów karnych triumfował ostatecznie Skuszew 3:2. W drugim półfinale Somianka zmierzyła się ze Stowarzyszeniem Ważna Róża. Dość jednostronne spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem Stowarzyszenia, 4:1.

1 maja rozegrano spotkania o medale. W ,,małym finale” Gimex dosyć pewnie pokonał Somiankę 4:1 zgarniając tym samym miejsce na najniższym stopniu podium. Dużo bardziej wyrównane było spotkanie finałowe. Ostatecznie wygrała je drużyna występująca pod szyldem Stowarzyszenia Ważna Róża 2:1 , tym samym zdobywając Puchar Wyszkowa.

Ostateczna klasyfikacja:
I miejsce – Stowarzyszenie Ważna Róża 2011: Łukasz Rogulski, Robert Kowalczyk, Norbert Jasiński, Michał Karłowicz, Przemek Wiśniewski, Robert Wałowski, Łukasz Waszczak, Marcin Kowalczyk, Łukasz Mańko, Kamil Bloch, Rafał Wróbel, Łukasz Bloch, Frank Bida, Przemysław Mańko, Marcin Bloch, Albert Głowacki
II miejsce – Skuszew: Rojek Kamil, Jakub Rejnuś, Piotr Rejnuś, Damian Kaput, Maciej Bala, Mateusz Karp, Marek Deluga, Mateusz Maciak, Paweł Maciak, Marcin Wiesiołek, Jacek Gołębiewski, Krystian Nowakowski, Miłosz Kalisz, Łukasz Kulesza, Patryk Olbryś.
III miejsce – Gimex: Rafał Jaczewski, Krzysztof Borowski, Damian Depta, Cezary Depta, Przemysław Kurowski, Marcin Siemieniewski, Mariusz Ołów, Daniel Górski, Rafał Karłowicz, Patryk Karłowicz, Piotr Wyszyński, Krystian Bobowski, Adam Woźniak, Grzegorz Kołodziejczyk, Adrian Archacki.

Najlepsze zespoły zostały uhonorowane przez dyrektora WOSiR, Marka Wiśniewskiego, pamiątkowymi pucharami. Piłkarzom gratulujemy osiągniętych wyników.