Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 06 grudnia 2019 r., imieniny Jaremego, Mikołaja

Sparingi seniorów

(Zam: 15.03.2018 r., godz. 10.32)

Za nami kolejny tydzień sparingowy w wykonaniu seniorskich zespołów piłkarskich z naszego powiatu. Poniżej wyniki oraz garść informacji na temat meczów kontrolnych.

Zacznijmy od pierwszego zespołu Bugu Wyszków. Drużyna trenera Łukasza Stasiuka w sobotę 3 marca rozegrała swój debiutancki mecz na nowym boisku bocznym wyszkowskiego stadionu. Sparingpartnerem Bugu był zespół Naprzodu Skórzec (IV liga, grupa południowa). Mecz przebiegał pod dyktando dobrze zorganizowanych gości. Bug miał swoje momenty, niestety szwankowała przede wszystkim formacja defensywna wyszkowskiego zespołu. W rezultacie błędów w obronie rywale aż pięciokrotnie wpisali się na listę strzelców. Bug odpowiedział ładną, ale tylko jedną bramką, której autorem był Mateusz Gołębiowski.
Bug Wyszków – Naprzód Skórzec 1:5
Dzień później, na boisko z syntetyczną nawierzchnią wybiegli piłkarze drugiej drużyny Bugu. Losy wyszkowskich rezerw nadal się ważą (zarząd klubu rozważa wycofanie drużyny z rozgrywek ligi okręgowej), więc na pewno występ taki jak ten niedzielny musi być zapisany na rzecz utrzymania drużyny w rozgrywkach MZPN. Bug II Wyszków. Druga drużyna wyszkowskiego klubu pewnie pokonała bowiem inny zespół z terenu naszego powiatu, B-klasowy WKS Mystkówiec Stary. Bug wygrał aż 6:0. Autorami bramek byli: Jacek Markowski (dwie bramki), Tomasz Cichocki (dwie bramki), Przemysław Nasiadka i Alan Wróbel.
Bug II Wyszków – WKS Mystkówiec Stary 6:0
Pierwszą sparingową porażkę zanotowali z kolei piłkarze WKS-u Rząśnik. Liderzy B-klasy w grupie warszawskiej ulegli drugiej drużynie Akademii Obrony Narodowej z Rembertowa 4:5. Boli szczególnie fakt, że do przerwy to WKS prowadził 4:2. Bramki dla drużyny z Rząśnika zdobyli: Mateusz Krawczyk (trzy trafienia) i Grzegorz Abramczyk.
WKS Rząśnik – Asz Woj II Rembertów 4:5
Nieznaczną porażkę zanotowali również piłkarze Wymakracza Długosiodło. Najmłodszy z B-klasowców w naszym powiecie uległ MKS-owi Małkinia 2:3. Bramki dla ekipy z Długosiodła zdobyli Emil Rogalski i Paweł Drózd.
Wymakracz Długosiodło – MKS Małkinia 2:3
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl