Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 18 stycznia 2019 r., imieniny Małgorzaty, Piotra

Mateusz Tryc wraca na ring w Wyszkowie

(Zam: 19.01.2018 r., godz. 10.46)

Wyszkowski pięściarz Mateusz Tryc będzie miał pierwszą od przejścia na zawodowstwo szansę na pokazanie swoich umiejętności przed własną publicznością. Wszystko za sprawą gali Friday Boxing Night, która odbędzie się 16 lutego w Wyszkowie.Jako przeciwnika dla Mateusz Tryca (4-0, 4 KO) organizatorzy gali (grupa Fights Events) anonsowali Białorusina, Andreia Abramienkę (20-8-2, 4 KO). Rywal zza naszej wschodniej granicy ma ponad 10-letnie doświadczenie z ringów zawodowych. Białorusin był niepokonany przez pierwsze 17 pojedynków, a jego pierwszym pogromcą był Brytyjczyk, Matthew Hatton. Od tamtej pory (sierpień 2011 roku), Abramienka występuje ze zmienny ch szczęściem na licznych galach poza granicami swojego kraju. Biorąc pod uwagę, że Białorusin przegrał swoje pięć ostatnich pojedynków (w tym dwa z Polakami – Patrykiem Szymańskim i Przemysławem Runowskim), ma bardzo niski współczynnik nokautów (zaledwie 4 na 20 zwycięstw) oraz trafi na rozpędzonego i głodnego walki Tryca – jako kibice powinniśmy się spodziewać efektowanego nokautu w wykonaniu wyszkowianina. Wszystko jak zwykle zweryfikuje jednak ring. Miejmy więc nadzieję, że Mateusz nie zlekceważy przeciwnika i z przytupem rozpocznie swój drugi rok zawodowej kariery.
Obok Mateusza Tryca na wyszkowskiej gali walczyć będą m. in. Piotr Podłucki (5-1, 2 KO) z Krzysztofem Twardowskim (4-0, 2 KO) w kategorii cruiser. W walce wieczoru Nikodem Jeżewski (12-0-1, 7 KO) zmierzy się z bardzo niewygodnym Aleksandrem Kubiczem (10-5-1, 6 KO).
Gala odbędzie się w hali WOSiR w Wyszkowie, początek planowany jest na godz. 19.00 (16 luty). Wg organizatorów, bilety będą dostępne do nabycia w kasie Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik” oraz na portalu eventim.pl. Szykuje się wieczór pełen wrażeń dla pasjonatów szermierki na pięści z Wyszkowa. Już dziś zachęcamy do kupna biletów i obejrzenia piątej zawodowej walki Mateusza Tryca na żywo.
Turu

Komentarze

Dodane przez wyszkowiak, w dniu 24.01.2018 r., godz. 12.04
Ten Białorusin to pewnie podobny do ostatniego, który okazał się cienki. Szkoda mi wydać 500 złotych na tą galę ale kto może niech idzie. Lepiej niech będzie w Wyszkowie boks z prawdziwego zdarzenia niż promowane przez Gminę mordobicie zwane KSW.
Dodane przez Miasto Seksu i Biznesu, w dniu 26.01.2018 r., godz. 08.54
Dresiarz na stołku burmistrza ukatrupił szlachetne sporty w Wyszkowie na rzecz prymitywnego mordobicia. Grabarz wyszkowskiej piłki.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 26.01.2018 r., godz. 11.27
Piłka twoim szlachetnym sportem, Pawłowiczowa Macierewicz i faszyści - twoimi szlachetnymi patriotami. PKO twoim bankiem, kargulena twoją rybą, margaryna twoim tłuszczem a k...a twoja m...ć.
Seledynowy Abdu
Dodane przez Artur, w dniu 26.01.2018 r., godz. 13.55
Chlopie,POpros kogos madrego,zeby napisal ci cos sensownego,jezeli chcesz zaistniec. GluPOty twojej wyobrazni osiagaja szczyty. Czyta sie z niesmakiem I obrzydzeniem i widac jak odlatujesz z mysleniem nie mowiac o stanie psychicznym,gdzie nienawisc,klamstwo i msciwosc to jedyne co POsiadasz w sobie.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl