Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 18 kwietnia 2024 r., imieniny Bogusława, BogumiłyPodrożał chleb, Niemcy kupują polską ziemię...

(Zam: 26.10.2017 r., godz. 14.02)

Dużo podrożał. W mojej piekarni pieczywo jest droższe o dziesięć procent. Masło i inne przetwory mleczne zdrożały jeszcze więcej. Dostałem nawet list od mojego piekarza, który mnie pisemnie przeprasza, że musi podnieść ceny pieczywa z uwagi na drastyczny wzrost cen surowców na rynku.

Produktami spożywczymi zajmuję się zawodowo od ponad dwudziestu lat. Jeszcze nigdy żaden dostawca nie pisał do mnie listu w sprawie podwyżek. Strach pomyśleć, co będzie dalej. Podobno z naszą gospodarką jest wszystko w najlepszym porządku. Może i w porządku, ale inflacja będzie w tym roku dużo większa niż w latach poprzednich. Oznacza to, że za swoje ciężko zarobione pieniądze będziemy mogli znacznie mniej kupić. Podrożały waluty i paliwo, więc wszystko inne też podrożeje, to tylko kwestia czasu. Produkty spożywcze drożeją, bo coraz więcej kupujemy ich zagranicą. W ostatnim roku bilans handlowy produktów rolno-spożywczych spadł o osiemset milionów euro w stosunku do roku poprzedniego. Sprowadzamy z zagranicy więcej jedzenia niż w poprzednich latach. Może być jeszcze gorzej, bo coraz trudniej sprzedawać za granicę polskie mięso z uwagi na zagrożenie ASF – Afrykańskim Pomorem Świń. Państwa, gdzie występują ogniska afrykańskiego pomoru świń mają znaczący problem z eksportem. W tej chwili w Polsce jest już sto ognisk tej choroby. To zdumiewające, bo walka z ASF była jednym z ważniejszych projektów tego rządu. Warto zaznaczyć, że gdy obecny rząd rozpoczynał pracę, to w całym kraju były tylko trzy ogniska ASF, a dziś sto. Nie we wszystkich sprawach można zrzucić winę na poprzedników. Szczególnie, gdy rządzi się od dwóch lat, bo dwa lata to połowa kadencji. Zakłamywanie rzeczywistości i odwracanie kota ogonem to taki swoisty sposób na życie naszych rządzących.
Pozostając przy sektorze rolno-spożywczym skupię się na rolnictwie i ustawie o obrocie ziemią, która miała zapobiegać wyprzedaży ziemi rolnej cudzoziemcom. Ta ustawa spowodowała niemalże całkowitą blokadę rozwoju polskich gospodarstw rolnych. Obniżyła wartość ziemi, uniemożliwiła zaciąganie kredytów rolniczych pod zastaw ziemi. Wyhamowała obrót ziemią między polskimi rolnikami. Podkreślam, że wyhamowała obrót jedynie między polskimi rolnikami, bo ci zagraniczni zakupili w roku 2016 ponad siedmiokrotnie więcej ziemi niż w roku 2015. Tak właśnie wspomagani są polscy rolnicy, a polska ziemia chroniona przed Niemcami. Piszę przed Niemcami, bo stanowią oni najliczniejszą grupę narodowościową, która zakupiła polską ziemię w 2016 roku. Liczby nie kłamią. Dzięki ustawie o ochronie polskiej ziemi cudzoziemcy kupili jej siedem razy więcej niż przed wprowadzeniem ochrony. W tym samym czasie cudzoziemcom sprzedano 650 tysięcy metrów kwadratowych lokali mieszkalnych i użytkowych. Licząc średnio po pięćdziesiąt metrów kwadratowych na mieszkanie sprzedano jakieś trzynaście tysięcy mieszkań, wszystko w ręce cudzoziemców. Wszystko w atmosferze ochrony polskiej ziemi przed cudzoziemcami. Polscy rolnicy nie tylko mają utrudniony dostęp do zakupu ziemi, mają też wielkie problemy z zadłużeniem. Zadłużenie polskich gospodarstw wynosi 6,1 miliarda złotych, podczas gdy w 2015 roku wynosiło 2,9 miliarda. W stosunku do 2015 roku polscy rolnicy są dzisiaj dwukrotnie bardziej zadłużeni.
Drożeje żywność, lekarze prowadzą protest głodowy, Niemcy kupują polską ziemię. Człowiek podpalił się przed pałacem kultury na znak sprzeciwu wobec działań rządu, szefowa Trybunału Konstytucyjnego podejrzewana o szpiegostwo, Komisja Europejska i Departament Stanu USA zarzucają Polsce łamanie demokracji...

Bartłomiej BODIO
poseł na Sejm VII kadencji

Komentarze

Dodane przez MAR, w dniu 26.10.2017 r., godz. 14.48
Jeszcze bym dodał, że huragany w USA, powodzie w Bangladeszu i susza w Afryce to też wina PIS.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 26.10.2017 r., godz. 16.34
Już bliżej niż dalej. Rozliczeni będą ze wszystkiego.
Dodane przez Anonim, w dniu 26.10.2017 r., godz. 18.42
Rzeczywiście, biznesmen Bodio (od Palikota) należy do tych, których piekarz musi przepraszać, że chleb podrożał. U nas na wsi po staremu, płacę 2.79 za 1 kg razowego z Piątnicy.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 26.10.2017 r., godz. 19.56
Pan Bodio, były poseł nieistniejącego Ruchu Palikota wpada w klimaty "totalnej pro...pozycji". Oczywiście ku uciesze oli, Aleksandra, seledynowego i co najmniej kilku innych osób z Wyszkowa. Wydaje mi się jednak, że razem z całą totalną, czy też totalitarną opozycją nie zauważa podstawowych zależności i zmian, jakie zaszły w życiu publicznym w naszej Ojczyźnie. Co mnie oczywiście nie martwi.
Dodane przez ..., w dniu 26.10.2017 r., godz. 20.07
Kuń znów do sejmu będzie się pchał? Najpierw w żałosnym teledysku skacze we łbie kunia, teraz już drugi pseudoartykuł wyprodukował. Taki sam żałosny jak łeb konia.
Dodane przez Aleksander, w dniu 26.10.2017 r., godz. 20.58
Jeżeli istnieje piekło !!?? To wysłannik Kaczyński dostał delegację do Polski.
do Pana Bartłomieja Bodio
Dodane przez Aleksander, w dniu 27.10.2017 r., godz. 10.10
Całkowita racja.Wybuch inflacji jest bardzo prawdopodobny a spore zasoby finansowe państwa to duża zasługa przetrzymywania i nie zwracania tak jak kiedyś podatku Vat (przeciągają zwrot do ostatniego dnia)............Debilne myślenie i zawiść doprowadziła do blokady handlu ziemią.Polak z miasta nie może kupić od drugiego Polaka ziemi na wsi.Ziemia jak każdy inny towar.Nie jest żadną świętością i powinna być w ciągłym obrocie handlowym tak jak złoto,srebro,waluty............Handel daje państwu podatki i miejsca pracy.Myślę,że w ramach równowagi bardzo potrzebne są Pana felietony na łamach Wyszkowiaka.Chociażby dla kontrowania propagandy pisanej przez "szczękościska piSSowskiego" Głowackiego.Pozdrawiam.
Do Głowacki
Dodane przez Aleksander, w dniu 27.10.2017 r., godz. 10.33
GDYBY NIE TOTALNA OPOZYCJA MIELIBYŚMY DAWNO PANIE GŁOWACKI TOTALITARNE PAŃSTWO Z PANA UDZIAŁEM JAKO ELIMINATORA LOKALNYCH PRZECIWNIKÓW.
Dodane przez Iza, w dniu 27.10.2017 r., godz. 10.52
Bardziej bzdurnego artykułu dawno nie wydrukowała żadna gazeta .
Dodane przez Anonim, w dniu 27.10.2017 r., godz. 10.57
Pan Bodio powinien więcej czasu przebywać z teściem, który jest aktywną częścią prawicy czyli klubu Gazety Polskiej. Już to, że się przeniósł z Ruchu Palikota do PSLu to ruch w dobrym kierunku. Teraz czas na następny - odpolitycznić się, zrobić rachunek sumienia, wyspowiadać i powrócić do grona ludzi normalnych. Ostatnie zdanie felietonu świadczy, że jeszcze dużo pracy przed posłem.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 27.10.2017 r., godz. 12.29
Takiego czegoś jeszcze za kadencji Prawa i Sprawiedliwości nie było. Wyborcy są w szoku, w szoku jest także cała władza Unii Europejskiej. Okazuje się bowiem, że wielkie przechwałki wicepremiera Mateusza Morawieckiego nie mają pokrycia w rzeczywistości. Polski budżet po cichutku kona w męczarniach. Morawiecki przyznał się, że jest źle, ale nie bezpośrednio i nie przed tymi, których sprawa interesuje najbardziej – Polakami. Od miesięcy jesteśmy przekonywani, że PiS dokonało wielkiego uzdrowienia finansów państwa, a każdy program zasilany budżetu ani go nie draśnie. Teraz okazuje się, że jest źle a prawdę mówiąc - tragicznie. Ściernisko zamiast San Francisco Miało być uszczelnienie ściąganym masowo VAT, zamiast tego jest gigantyczna dziura. Według danych przesłanych przez MF do Eurostatu Polska ma w swoim budżecie wyrwę na 51 mld złotych. To tłumaczy, dlaczego rząd mimo zapewnień, że dysponuje sporą nadwyżką, nie chciał sypnąć groszem dla rezydentów i szpitali. W szoku są wszyscy, nawet niektórzy politycy PiS, którzy nie zdawali sobie sprawy ze stanu budżetu. Ten jest jeszcze gorszy od tego, jaki PiS „odziedziczyło” od poprzedniej ekipy. Co więcej, z danych, które MF wysłało do Eurostatu, wynika, że od momentu przejęcia władzy w Polsce, jest tylko coraz gorzej.
do Głowacki
Dodane przez Aleksander, w dniu 27.10.2017 r., godz. 14.10
Jak tu Głowasiu nie być opozycją totalną w państwie totalitarnym z rządem na smyczy chorego z nienawiści człowieka,jak widzę na jakie cele wydajecie Nasze pieniądze....Chwilowy napływ niespodziewanej gotówki i Pis szaleje a dług publiczny roooośnie nadal.Szlak człowieka trafia jak państwo wydaje DWA MILIARDY ZŁ na strzelnice sportowe czy następne DWA MILIARDY ZŁ rozdaje nawet babciom górników pod pretekstem deputatu węglowego czy 500+ nawet dla prezesów spółek skarbu państwa.Tego szastania i poniżania nieda się tolerować.
Dodane przez Anonim, w dniu 27.10.2017 r., godz. 20.35
Ktos nie dopchal sie do koryta i kwiczy
Dodane przez Anonim, w dniu 27.10.2017 r., godz. 20.58
A kiedyś było "A wszyscy Polacy to jedna rodzina" Tak było do czasu dopuszczenia Pis do władzy.
Dodane przez antyKOD, w dniu 27.10.2017 r., godz. 21.40
Tak spiewaliście i jeszcze śpiewacie "bo wszyscy złodzieje to jedna rodzina"
Do Aleksandra
Dodane przez Lenka, w dniu 27.10.2017 r., godz. 22.55
Czy idiotow,antypolskich szczekaczy tez nie tolerujesz? Co za glupstwa wypisujesz,pieprza ci sie w glowie miliardy,zmien okowite,nie bedziesz wpadal w delirium tremens. Niesamowite jak chora glowa ma urojenia.
Czar czarnego PR (public relations), czyli manipulacja i propaganda exposla ....
Dodane przez Josek, w dniu 27.10.2017 r., godz. 23.55
Po przeczytaniu tego stronniczego felietonu z przykroscia stwierdzilem, ze exposel Bodio dolaczyl do "antypisowskiego agit-propu", apelujac do emocji zmyslowych, a nie do logicznie myslacych umyslow. Chodzi o to, aby zmylic czytelnikow, stworzyc pozory zagrozenia i strachu rzadami "dobrej zmiany". Sztuka propagandy czarnego PR felietonisty polega na umiejetnym socjaltechnicznym doprowadzeniu czytelnikow do takiego stanu emocjonalnego, aby przyjmowali te zmanipulowana papke wiadomosci bez glebszego zastanowienia sie...... . Ale, zeby nie wdawac sie w jalowa polemike z trescia powyzszego artykulu i udowodnic, ze wzrost ceny przyslowiowego juz "masla" nie jest przyczyna polityki PIS, ale ogolnoeuropejska tendencja - zacytuje dla przykladu kilka tytulow z niemieckich mediow : SWR FERNSEHEN - "Woher kommt der Preisanstieg! Der Butterpreis steigt und steigt. Ein Päckchen kostet heute mehr als doppelt so viel wie Mitte letzten Jahres." ( Skad sie bierze wzrost cen ? Cena masla wzrasta i wzrasta. Jedna kostka kosztuje dzisiaj dwa razy tyle co w polowie zeszlego roku. )......... SPIEGEL ONLINE - " Butter-preis: Warum ist Butter so teuer wie nie ?" ( Cena - masla: dlaczego maslo jest drogie jak nigdy? )..... WELT - "Butter: Preis für 250-Gramm-Päckchen hat sich verdoppelt. " ( maslo: cena za 250 gramowa kostke powiekszyla sie podwojnie).... DER TAGESSPIEGEL - "Rekordpreise für Milchprodukte. Warum Butter und Sahne plötzlich so teuer sind. (...)... der Butterpreis zieht auch die Inflation in Deutschland nach oben." (Rekordowe ceny na produkty mleczne. Dlaczego maslo i smietana nagle takie drogie sa..... Cena masla ciagnie za soba wzrost inflacji w Niemczech)..... STERN - "Teuer Butter-Franzosen sorgen sich um Croissant-Preise." ( Drogie maslo - Francuzi martwia sie o ceny rogalikow)... WELT - "Lebensmittelhandel: Milch, Wurst und Brot werden teuer." ( Handel rzeczami spozywczymi: mleko, kielbasa i chleb beda drozsze).... HAZ - " Rohstoffe teuer- Preise für Brot und Brötchen steigen." ( Surowce naturalne drozeja - ceny chleba i bulek wzrastaja.)..... ZEIT ONLINE - "Fipronil-Belastung. Bund rechnet mit gravierenden Folgen für Eierpreis." ( Zanieczyszczenie fipronilem. Koalicja liczy na powazne nastepstwa zwiazane z cena jajek)..... Tak wiec zebrane "aktualia" przez pana eksposla w felietonie , aby przylozyc PIS , nie maja sie nic do rzeczywistosci realnej. Felietoniste troche poniosly opary fantazji w gloszeniu pustych frazesow gloszonych pod publike naiwnym i nieodpornym na najnowsze pisane sztuczki inzynierii socjalnej.... PS. Gdyby exposla nie bylo stac na chleb, to polecam szczaw (rumex ascetoza) rosnacy na pieknych lakach wokol Rogoznego !!!!!!!!!!
do antyKOD
Dodane przez Aleksander, w dniu 28.10.2017 r., godz. 09.03
Za PO-PSL po sprzeczkach w TV (wówczas niezależnej).Posłowie PO szli na wódkę z opozycją.Na tym forum składaliśmy sobie życzenia świąteczne po całorocznych sporach...........Kaczyński doprowadził do wykopania przepaści i skłócił Polaków na całe pokolenie.Może byś tak obwiesiu odniósł się do treści wpisu a nie plucia jadem na wszystkich piszących nie po myśli Pis
Tacy ja B. Bodio Polsce i Polakom chcieli odebrać lasy. Zabrakło - 5 - głosów
Dodane przez Zdradziecki Pies, w dniu 28.10.2017 r., godz. 13.18
Dnia 18-12-2014 godz. 00:44:26 by zmienić konstytucję - dać możliwość sprzedaży lasów - zabrakło tylko 5 głosów! Bartłomiej Bodio – ZA sprzedarzą Lasów Państwowych!!! Głosowało - 443 Za - 291 (PO, SLD, PSL) Przeciw - 150 (PiS, SP) Wstrzymało się - 2 Nie głosowało - 11 Większość 2/3 - 296. Hańba Bodio!
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 28.10.2017 r., godz. 18.57
Zdradziecki pies łże jak pies, albo jak na psa przystało. Sytuacja wówczas była dokładnie odwrotna i to właśnie PO i PSL były za prawną ochroną polskich lasów a PIS chciał przegłosować ustawę pozwalającą na ich sprzedaż.
Dodane przez Aleksander, w dniu 28.10.2017 r., godz. 21.18
Puszcza Białowieska nie zabrana Polakom ale wyrżnięta wbrew Polakom,Europie i światu......Będzie precedens do wyrżnięcia płuc świata czyli lasów Amazonki.
do josek
Dodane przez Anonim, w dniu 28.10.2017 r., godz. 21.25
O 23.55. Takie "wariacje" na temat PISze się WYłĄCZNIE po pijaku
Dodane przez Anonim, w dniu 28.10.2017 r., godz. 21.42
Josek.Czy ty jesteś zdrowy ??? Oj,nie,nie
Dodane przez Sąsiad, w dniu 29.10.2017 r., godz. 08.32
Pis wygrał wszystko Panie Eychler,a Wy chcieliście zrobic nocną leśną zmianę, zamach na polskie lasy. Wyborcy nie dali się oszukać i Czytelnicy nie dadzą się oszukać. Ja osobiście palikoociarni nie ufam. Pan Bodio też przypłacił swój głos za ustawą umożliwiającą sprzedaż polskich lasów tym, że nie dostał się ponownie do Sejmu. Wyszkowianie kochaja swoje lasy takie jakie są, państwowe.
Czy wzrosły zarobki w firmach Pana Bodio?
Dodane przez Victor, w dniu 29.10.2017 r., godz. 10.42
Jeśli tak wszystko podrożało, czy Pan były poseł Bodio podniósł zarobkom swoim pracownikom? Czy jego firmy nadal nędznie płacą podatki? To nas interesuje były panie pośle i oby tak zostało!
Dodane przez Anonim, w dniu 29.10.2017 r., godz. 11.45
Do Was pisludzi dociera tylko propaganda z TVPis i gotówka do kieszeni ?? Władza Pis-u jest chwilowa po 8 letnim przegrywaniu wszystkiego co było do przegrania.Psujecie totalnie wszystko co jest do zepsucia za pomocą ludzi,którzy nie powinni nigdy być wpuszczeni do sejmu czy senatu nawet z wycieczką !!!! Maciarewicz,Tarczyński,Pawłowicz,Lichocka,Piotrowicz.Pis to zdrada i zło jakiego Polska nie widziała.Za dwa lata pożegnacie się z władzą bo dobro musi pokonać zło
Dodane przez Anonim, w dniu 29.10.2017 r., godz. 12.41
Do koryta daleko- trzeba sie przepychac łgajac i motacząc.
Dodane przez Farsa, w dniu 29.10.2017 r., godz. 13.06
Tacy jak Bodio od Palikota, miejmy nadzieję że do koryta się już nie dostaną. Na nic pańskie łganie i motaczenie. Wszystko w pańskich firmach jest w porządku?
Dodane przez Josek, w dniu 29.10.2017 r., godz. 14.13
Najbardziej smieszne sa wpisy takich psedoekologow KOD z blokowisk na temat lasow , jak Eychler czy jego gorsza polowa Aleksander - co to nie potrafia odroznic sosny od swierka, kornika drukarza od dzieciola, a koze myla z oslem !!!!!
Dodane przez anonim, w dniu 29.10.2017 r., godz. 14.47
A jak ma wrócić PO do władzy ? Ludzie zobaczyli jak rządzi zjednoczona prawica z premierem Beatą Szydło, że można inaczej, że wystarczy nie kraść. Czas, żeby w Wyszkowie pokazać, że można inaczej, lepiej a nie jak rządzi Nowosielski i jego ekipa.
Do Josek
Dodane przez Anka, w dniu 29.10.2017 r., godz. 16.09
Prawda co napisales. Seledynowy,inaczej madry,rozPOznaje jedno. Kieliszek,braciszek,buteleczeka siostra,a raczka przyjaciolka co do buzi niosla.Totalne mente captus. Teraz wiadomo skad u niego takie wizje. Uzaleznieni tak maja.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 30.10.2017 r., godz. 23.37
On umarł dla Polski Szary Człowiek, bo tak został nazwany Pan Piotr, na znak protestu przeciwko pisowskiej dyktaturze podpalił się na Placu Defilad w Warszawie i umarł po kilku dniach straszliwych cierpień. Podobno ból od tego rodzaju obrażeń jest największy i podobno nie odzyskał przytomności więc może się nie męczył. Już teraz nie cierpi na pewno, cierpią za to Jego Najbliżsi przeżywając to co wypisują dobrze opłacani lokaje obsługujący pisowską kloakę. Ta kloaka zabulgotała i bulgocze coraz mocniej, a pisowska szczujnia robi to co zawsze, wylewając swoje szambo na każdego, kto nie jest entuzjastą ich dyktatury. Proszę tak ciężko doświadczonych Najbliższych Pana Piotra, nie reagujcie na to przeklęte pisowskie szambo, oni nie warci są Waszej jednej łzy. Jak śpiewała w czasach prawdziwej Solidarności (bo teraz mamy jej żałosną atrapę) Krystyna Prońko – bądź jak kamień, stój, wytrzymaj, kiedyś te kamienie drgną i polecą jak lawina, przez noc, przez noc, przez noc. Pamiętam jak podpalili się: w Pradze Jan Palach i w Warszawie Ryszard Siwiec w protestach przeciwko dyktaturze. Reakcja komunistycznych mediów była oczywiście wroga, ale jednak stonowana i z jakimś poczuciem zażenowania. Szczujnia pisowska to coś niewyobrażalnie podłego. Na ich tle komuniści to pełni taktu i kultury dziennikarze. Ale sługusy pisowskiej dyktatury nie wygrają. Rynsztok demokracji obejmie ich wszystkich razem z promotorami i sponsorami. Koszmarne monumenty Kaczyńskiego i innych „poległych” w końcu wylądują na swoim miejscu w Kozłówce. Oczyszczone będą ulice i place od symboli pisowskiej dominacji nad Polską, a przed Pałacem Kultury i Nauki, w miejscu gdzie poświęcił swoje życie dla Polski Pan Piotr, będzie stał Jego pomnik, tak jak pomnik w Pradze Jana Palacha, który tak samo oddał życie sprzeciwiając się dyktaturze. Pamiętam swoją bezsilność, gdy umierali Palach i Siwiec, wówczas tylko w podziemnej gazetce, którą z grupką przyjaciół redagowałem i kolportowałem, mogłem napisać o nich artykuł. Wolne słowo, jedyne chyba na obszarze totalitarnego imperium. Dziś miliony ludzi mają serdecznie dość tej podłej zmiany i jej sługusów. Pytanie jest tylko kiedy te miliony powiedzą dość tego i wyjdą na ulice? Kiedy i w jakich okolicznościach ta dyktatura, która ma na rękach krew Pana Piotra upadnie? Stefan Niesiołowski
Dodane przez Aleksander, w dniu 31.10.2017 r., godz. 10.25
POLSKI SEJM STAŁ SIĘ WŁADZĄ WYKONAWCZĄ POLECEŃ JEDNEGO CZŁOWIEKA.CZY WY LUDZIE PIS TEGO NAPRAWDĘ NIE CHCECIE WIEDZIEĆ ??? IDZIEMY SYSTEMATYCZNIE KROK PO KROKU DO DYKTATURY !!
Dodane przez Anonim, w dniu 31.10.2017 r., godz. 10.42
Bohater niczym pani od afery paliwowej co to sobie palnela w leb, albo pani od afery z agentem tomkiem. Zejdz na ziemie, laduj z oblokow.
szkoda gadać
Dodane przez laki, w dniu 31.10.2017 r., godz. 14.15
nasz gminny przywódca KOD czy jak tam nazwać "totalnej opozycji" Pan Marek E., uraczył nas manifestem politycznym Stefana Niesiołowskiego. Panie Marku coś od siebie w sprawie śmierci człowieka, a nie kopiuj-wklej. Tak na marginesie, kto dzisiaj "tańczy na grobach", egzaltując się śmiercią chorego człowieka? z bolszewickim pozdrowieniem Panie Marku. l.
Precz z pissem
Dodane przez Anonim, w dniu 31.10.2017 r., godz. 14.34
Cześć pamięci uczciwego,wrażliwego człowieka,który z władzą i aferami nie miał nic wspólnego a zaprotestował przeciwko złu,którego Wy ślepcy z Pis-u nie widzicie.Piotr oddał życie za Polskę.To musi zostać upamiętnione.
"Pan Piotr" - ofiara braku zrozumienia czym naprawde jest demokracja...
Dodane przez Josek, w dniu 31.10.2017 r., godz. 17.39
Totalna / "zdziczala"/ opozycja od dwoch lat poprzez tanie chasla, wulgarna agitacje , rozbudzanie falszywych politytycznie instynktow i namietnosci - budzi demony nienawisci i wywoluje zarazem u niektorych slabych psychicznie ludzi - spoleczny amok. Wykorzystuje do swoich niecnych celow - takich wlasnie ludzi jak "Pan Piotr" - nie potrafiacych samodzielnie myslec, wtlaczajac im do mozgu jad nienawisci do rzadzacych - wybranych , jakby nie bylo w demokratycznych wyborach. Jedni od tych Fake News wpadaja w alkoholizm ( nasz seledynowy ), inni w depresje, a jeszcze inni odbieraja sobie zycie. Wspolczuje, ze czlowiek ten, nie zwazajac na zdrowy rozsadek, ulegl histerii antypolskich mediow / np: TVN, Gazeta Wyborcza, ... itd.) , ktore nie akceptuja demokratycznych wyborow i odebral sobie w taki tragiczny sposob zycie. One ponosza wine za jego smierc. Tragizm sytuacji poglebia fakt, ze "totalniacy" robia z tego biednego skolowanego i otumanionego czloowieka - bohatera i meczenika walki o zle pojeta demokracje. PS: Zycie czlowieka jest cenne i nie mozna nim szachrowac, nawet jesli dotyczy zmanipulowanego politycznie glupca !!!! Taka aberracyjna postawa to zapewne nowa jednostka chorobowa - "wstrzas dekomunizacyjny".
Anonim 14.34 - seledynowy POmagier
Dodane przez Tedy, w dniu 31.10.2017 r., godz. 17.39
Dobrze byloby,gdybys upamietnil smierc POprzez spalenie sp. Jolanty Brzeskiej,uczciwej,wrazliwej,ktora walczyla ze zlodziejami kamienic,z bestialskim POzbawionym empatii wyrzucaniem ludzi starszych,schorowanycn na bruk.bProtestosala przeciw zlu,a ty swiadrygulcu,piszesz tylko to za co ci placa. Zaslugujesz na POgarde,zapewne wiesz,ze jestes tym wiejskim przyglupkiem,ktory za flaszke,byle jakiego trunku,zrobi wszystko.
Do Marka Eychlera
Dodane przez Anonim, w dniu 31.10.2017 r., godz. 18.49
Ty tak na poważnie?Trzeba być chorym psychicznie(tak jak Pan Piotr),by z powodu poglądów politycznych odebrać sobie życie.No kto normalny by tak zrobił?A Wy(KODziarze i Pełowcy) robicie z tego szoł
Dodane przez Kopista, w dniu 31.10.2017 r., godz. 20.07
Kopiuj wklej i się POdpisz własnym nazwiskiem - klasa KODowców. Warto zaglądać na forum Wyszkowiaka.
do laki
Dodane przez Aleksander, w dniu 31.10.2017 r., godz. 21.06
Ten człowiek nie był chory.Depresja to nie choroba.Miliony Polaków są w niej po dojściu do władzy cholernego piśorstfa.Myślał kaczorek w depresji z maniakalną rządzą władzy i nienawiścią jak wygrać wybory po ośmiu latach totalnego dostawania w dupę i wymyślił przekupienie części narodu,do którego przemawia wyłącznie mamona.Postawił na patologicznych a nie na inteligencję Polską.Jest sprawą oczywistą totalny upadek obecnie rządzącej partii Pis niezależnie jakie będzie tworzyć koalicje.
Dodane przez OBI, w dniu 31.10.2017 r., godz. 21.25
Wybory były demokratyczne i PO-PSL nie sfałszowała ich wyniku ale nie dam paznokcia u ręki że Pis też tak zrobi.Będzie problem.Poważny problem w Polsce.
Dodane przez Anonim, w dniu 31.10.2017 r., godz. 21.31
Prezes z maciarem powinni zostać zbadani.
Dodane przez MK, w dniu 31.10.2017 r., godz. 21.39
Sroczyński z Gazety Wyborczej napisał i Ja się pod tym podpisuję: "...Pod kancelarią premiera nie podpalił się szlachetny bohater, który walczy o wzniosłe cele. Nie podpalił się tam bezkompromisowy tropiciel korupcji. Zrobił to ktoś, kto przy pomocy aktu terroru (skierowanego wobec samego siebie) próbował na nas coś wymusić..." Zbulwersowanym, a pewnie się tacy pojawią, jak zawsze gdy się nazywa niewygodne rzeczy po imieniu, chciałbym przekazać tylko jedną rzecz. Otóż nie ma żadnego bohaterstwa w odebraniu sobie życie i pozostawieniu na pastwę losu rodziny, żony, dzieci i spraw, o które się rzekomo walczy. Bohaterstwem jest zmierzenie się ze złem i ostateczne pokonanie zła, co powinno być celem samym w sobie każdego kandydata na bohatera narodowego.
Dodane przez Tedy, w dniu 31.10.2017 r., godz. 22.32
Anonim 18.49,napisal zgodnie z prawda,ze trzeba byc chorym psychicznie,odbierajac swoje zycie z powodu pogladow politycznych. OdPOwiedzialnosc POnosza ci,ktorzy POtrafia sterowac ludzkim mozgiem,a on stal sie ich narzedziem. Czlowiek wtedy staje sie bezwolnym,reaguje tylko na polecenia.Seledynowy,jest tez tego przykladem,samodzielnie juz nie mysli,wsPOmagajac organizm procentami. Przykladem sa,jego nienormalne,pelne uzaleznien komentarze.
Dodane przez Aleksander, w dniu 31.10.2017 r., godz. 23.05
Znowu jad mózg ci zalewa.Opamiętaj się człowieku.Emeryturę będziesz miał marną a 500+ się pobiera ale pisu nie popiera !!!! Nie tędy,Tedy droga.Spraw kryminalnych nie można równoważyć z bohaterskim protestem.Wasze komentarze dotyczące tej sprawy to dno i hańba dla Was.Ksiądz nie powinien Was wpuścić na próg kościoła !!!
Dodane przez Anonim, w dniu 01.11.2017 r., godz. 09.05
Nareszcie jakiś biznesman zauważył że wszystko drożeje. Myslę że da podwyżki swoim pracownikom.
Dodane przez Dariusz, w dniu 01.11.2017 r., godz. 11.37
Dziwię się natrętnemu robieniu z pana Piotra bohatera czy ofiarę systemu. Jego skuteczne samospalenie było nieadekwatnym protestem w czasach, których żyjemy czyli w państwie demokratycznym. Nawet jak taka demokracja zwolennikom totalnej opozycji się nie podoba to można w inny sposób zareagować np biorąc udział w legalnych manifestacjach albo aktywnie działając publicznie czy biorąc udział czynny w wyborach. To nie czasy władz komunistycznych czy innych autorytarnych. Gdyby samospalenie Palacha czy Siwca nie doszłoby do skutku to poszliby do więzienia na wiele lat albo całkowicie zgnili w więzieniu. Przed nami jeszcze kolejny akt tej tragedii czyli polityczne wykorzystanie pogrzebu tego człowieka, który nie poradził sobie z rzeczywistością. Życie na ziemskim padole nie jest łatwe, dlatego należy cieszyć się i dziękować Bogu za każdy szczęśliwie przeżyty dzień. Dziś 1 listopada, Wszystkich Świętych, dzień wspomnień naszych bliskich i ludzi, którzy dali nam dużo szczęścia i radości.
Dodane przez Dariusz, w dniu 01.11.2017 r., godz. 11.51
Piotr oddał życie za Polskę - odwróćmy pytanie, za jaką Polskę oddał życie ? Czy chce powrotu tego co było przez 8 lat rządów PO-PSL ? Z tego co dowiadujemy się obecnie to także dwie osoby za poprzedniej władzy dokonało samospalenia. Dlaczego się o tym nie dowiedzieliśmy, bo był monopol władzy PO-PSL w mediach publicznych i prywatnych a po drugie opozycyjna prawica takich nieszczęść nie wykorzystywała politycznie. Dlatego nie wykorzystujmy tragedii rodzinnej.
Aleksander 23.05 PO procentach
Dodane przez Tedy, w dniu 01.11.2017 r., godz. 12.42
Nie trudno zauwazyc,ze mozg masz zmanipulowany. Jestes jednym z przykladow,ze ludzi uzaleznionych,latwo POzyskiwac do brudnej propagandy. Mimo twego usilnego szmacenia sie w pisaniu idiotyzmow!jakich najstarsi ludzie nie pamietaja,na koniec w POdziekowaniu od twoich zleceniodawcow,napewno dostaniesz kupa w d..e.bo tak koncza idioci.
Dodane przez Anonim, w dniu 01.11.2017 r., godz. 13.52
"Dariusza" nie mylić z Andrzejewskim.
Dodane przez Anonim, w dniu 01.11.2017 r., godz. 21.07
Ja widzę na tym forum propagandystę pisowskiego Głowackiego pod różnymi podpisami.Tak chcemy innej niż pisowska wstrętna władza.Oby jak najszybciej chociażby dlatego żeby taki tałter nie pisał tu bzdur
do Tedy znaczy Josek
Dodane przez Aleksander, w dniu 01.11.2017 r., godz. 21.36
"kupa" z mordy judaszowej kaczorowej ci wychodzi a powinno jakieś cywilizowane zdanie.Bredzisz facet.Chlejesz a posądzasz innych
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 01.11.2017 r., godz. 23.03
Aleksandrze, z debilami się nie rozmawia, przynajmniej ja tego nigdy nie robię bo im tylko o to chodzi. Najbardziej ich denerwuje jak ktoś nie zwraca na nich uwagi. Niech sobie plotą, kłamią, zmyślają dalej, ile wlezie. Sami do siebie niech dalej wypisują i się popierają na wzajem.
Dodane przez Debil do inteligenta z podupadlego KOD i konfidenta, w dniu 02.11.2017 r., godz. 10.12
To pan Marek Eychler nie zwracając "uwagi" opuści forum Wyszkowiaka? Już go raz próbował bojkotować i przenosił dyskusję na nowokomucha. Po co ciągle tu wraca? Z debilami mu do twarzy? Wrtacaj na nowokomucha panie Markupleć sobie tam swoje bzdury, kłam, zmyślaj ile wlezie z KOD redakcją będzie ci po drodze, jak palenie świeczek pod sądem.
Dodane przez Anonim, w dniu 02.11.2017 r., godz. 10.26
Panie Bodo o ile podniesiesz zarobki swoim pracownikom? Wszystko drozeje, ida swieta.
do M.Eychlera
Dodane przez Aleksander, w dniu 02.11.2017 r., godz. 10.52
Marku !! Brak reakcji na jadodebilizm PisozwoLENNIKÓW utwierdzi tych ludzi że są pierwyj sort a oni nie są nawet trzeci.Reakcja na naszą krytykę to żenada.Ręce opadają.Kwiatki się wyrywa żeby chwasty miały gdzie rosnąć.Pozdrawiam i popieram.
Dodane przez Warto rozmawiać, w dniu 02.11.2017 r., godz. 11.42
Panie Marku E, my rozmawiamy z panem, żeby nie przyszedł panu głupi pomysł. Nie warto. Na forum Wyszkowiaka może się pan wyszumieć, wygadać. Nie jest to miłe co pan piszę, pisze pod kilkoma nazwami, ale chcemy, żeby w czasie rządów zjednoczonej prawicy, pan też poczuł się dobrze. Niech pan nie popada w negację. A może w Wigilię i pan powie coś po ludzku. To, że pan Marek Głowacki i jego przyjaciele zabrali panu sałatki i wyrzucili z ciekawego spotkania z panią Pawłowicz, niech się pan nie martwi, będą następne, równie ciekawe.
Aleksander seedynowy troll,
Dodane przez Tedy, w dniu 02.11.2017 r., godz. 11.54
Jak nazwiesz samego siebie,prowadzac POlemike z samym soba. Nasilajaca sie agresja,wulgarnosc,prostactwo,patologia w zachowaniu,to jest to,na co odPOwiedz da ci psychiatra. Chlopulku,wez lusterko,bedac trzezwym i POpatrz na siebie, POdejrzewam,ze w rozpaczy,siegniesz PO kieliszek.
Dodane przez Anonim, w dniu 02.11.2017 r., godz. 14.05
Kwiatki to Pan z Pułtuskiej ma w głowie. I młoda żona dała sobie spokój z manifestacjami debilizmu.
Dodane przez do Tedy, w dniu 02.11.2017 r., godz. 14.08
Kielkiszek tak niech sięga, aby nie po butelkę z łatwopalną cieczą.
Dodane przez Aleksander, w dniu 02.11.2017 r., godz. 14.37
Złudna Wasza nadzieja,że w Wyszkowie jedynie Eychler jest w opozycji.Ślepiec rozpozna że Aleksander czy Ola to nie Eychler.Tedy !! Prostota i prymityw jesteś.Taki karłowaty,zdziczały Tedy-opluwacz,popieracz prezesa...Dariusz !! Pan Piotr oddał życie za Polskę demokratyczną.Taka była do 2015 roku a śmierć jest wielkim protestem przeciwko PIS-owi i jego ekipie rządzącej.Takie to przejżyste a zrozumieć nie chcecie.Wstyd oj,wstyd niszczyciele i poniżacze
Dodane przez Jacek, w dniu 02.11.2017 r., godz. 19.45
Zaopiekuj się żoną chorego, nie żyjącego już Piotra i dziećmi. Popieram prymitywie wpis MK. Przeczytaj, może dotrze.
Dodane przez Anonim, w dniu 02.11.2017 r., godz. 21.07
Tedy "kielkiszku" (czwarty sorcie czyli alkoholicy).PISzesz nieustannie po kieliszku.Ciągle atakujesz i nawiązujesz do alkoholu.Coś w tym jest.Wiadomo co.Narąbać się o godzinie 11.54 ???????????? Przecież można dostać od tego "skrętu kiszek" (ha,ha,haa)
do Jacek
Dodane przez Anonim, w dniu 02.11.2017 r., godz. 21.13
Raczej prymitywny wpis MK
Dodane przez Anonim, w dniu 02.11.2017 r., godz. 21.29
Zaopiekuj się rodzinami Smoleńskimi i daj im jeszcze dodatkowo 10 milionów oprócz tych,które już dostali.Pis u władzy będzie dawał prawnukom "poległych" pisowców.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta