Camper wygrywa w Golanowie

(Zam: 26.10.2017 r., godz. 14.02)

W II kolejce rozgrywek III ligi siatkarzy wyszkowski Camper zmierzył się na wyjeździe z Jaguarem Golanów. Mecz zakończył się zwycięstwem siatkarzy trenera Główczyńskiego 3:1.

Spotkanie pomiędzy Jaguarem a Camperem zostało rozegrane w czwartek 19 października w Golanowie. Faworytem meczu byli wyszkowianie, jednak słabo znanych rywali nie można było lekceważyć. Zgodnie z przewidywaniami Camper pewnie wygrał dwa pierwsze sety czwartkowego meczu, odpowiednio do 21 i do 17. W trzecim secie role się odwróciły, rywale triumfowali do 23. Trzeba jednak zwrócić uwagę na fakt, że w tej partii trener Główczyński wprowadził na parkiet szereg zawodników rezerwowych. W czwartej odsłonie wszystko wróciło do „normy”, zawodnicy Camper kontrolowali boiskowe wydarzenia. Zespół wygrał seta 25:21, a tym samym cały mecz 3:1.
Jaguar Golanów – Camper Wyszków 1:3 (21:25, 17:21, 25:23, 21:25)
A już w najbliższą sobotę (28 października) siatkarze Campera wracają do własnej hali. O godz. 18.00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy wyszkowskim III-ligowcem a mocną ekipą GOSiR-u Mrozy. Turu