Dziś jest 19 marca 2024 r., imieniny Bogdana, Józefa

Bug przegrywa z Łomiankami

(Zam: 28.09.2017 r., godz. 14.30)

W sobotę 16 września na stadionie WOSiR w Wyszkowie odbył się mecz pomiędzy pierwszą drużyną seniorów Bugu Wyszków a KS-em Łomianki. Goście zwyciężyli 2:1.

Faworytem sobotniego spotkania byli piłkarze KS-u Łomianki, którzy od początku sezonu rywalizują o czołowe miejsca w tabeli. Prowadzony przez trenera Pawła Zacharskiego Bug, po dobrym otwarciu rozgrywek, złapał natomiast wyraźną zadyszkę. Na murawie wyszkowskiego stadionu przez większość spotkania przeważali goście, jednak wyszkowianie również mieli swoje momenty. Wynik meczu został otwarty w 22. minucie, przez jednego z zawodników gości, który wpisał się na listę strzelców po golu z rzutu wolnego. Jeszcze przed przerwą nadzieję na dobry wynik w tym spotkaniu przywrócił wyszkowianom Łukasz Kowalczyk, zdobywają bramkę wyrównującą. W drugiej odsłonie nadal przeważali rywale. Ich akcje przez długi czas rozbijały się jednak o wyszkowską defensywę. Akcja, która miała decydujący wpływ na wynik spotkania miała miejsce w 75. minucie meczu. Krzysztof Maciak sfaulował w polu karnym jednego z rywali. Sędzia podyktował jedenastkę, a dodatkowo wyrzucił wyszkowskiego stopera z boiska (po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce). Zawodnik gości pewnie egzekwował rzut karny, tym samym wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie, Łomianki wygrały 2:1.
Bug Wyszków – KS Łomianki 1:2 (1:1)
Bramka dla Bugu: Ł. Kowalczyk 35.
Bug (wyjściowa jedenastka): Ł. Rogulski – M. Maciak, K. Maciak, R. Nogaj, M. Bala – P. Połodziuk, P. Paprocki, Ł. Łada, J. Rejnuś, D. Kimura – Ł. Kowalczyk.
Rezerwowi: N. Laskowski, D. Zacharski, N. Wouters, P. Nasiadka, E. Dżawakian, B. Rejnuś, P. Śleszyński.
Trener: Paweł Zacharski.
W następnej kolejce Bug zmierzy się z Mławianką Mława. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 23 września na boisku rywali.