Dziś jest 16 kwietnia 2024 r., imieniny Erwina, Julii

Bug rozbity w Ożarowie

(Zam: 21.09.2017 r., godz. 15.00)

Pierwszy zespół seniorów Bugu Wyszków nie zdołał wywalczyć punktów w wyjazdowym starciu z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Mecz zakończył się 3:0 na korzyść gospodarzy.

Spotkanie 6. kolejki rozgrywek IV ligi zostało rozegrane w sobotę 9 września w Ożarowie Mazowieckim. Mecz nie miał faworyta, w momencie jego rozpoczęcia obie drużyny miały po tyle samo punktów w tabeli rozgrywek. Na boisku dominowali jednak ożarowianie. Gospodarze dużo częściej dochodzili do sytuacji podbramkowych i byli w nich skuteczni. Już w 12. minucie Ożarowianka wyszła na prowadzenie. Niespełna kwadrans później było już 2:0. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie. Wyszkowianie ani razu nie zagrozili bramce gospodarzy. Podobny przebieg miała druga połowa. Rywale atakowali, a starający się kontrować wyszkowianie bili głową w mur. W 71. minucie jeden z miejscowych ustalił wynik meczu na 3:0. Jedyną groźną sytuację podbramkową dla Bugu miał Edgar Dżawakian, który zagroził bramce rywali strzałem głową.
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Bug Wyszków 3:0 (2:0)
Bug (wyjściowa jedenastka): Ł. Rogulski – M. Bala, M. Maciak, K. Maciak, R. Nogaj – Ł. Łada, J. Rejnuś, P. Śleszyński, P. Paprocki, P. Połodziuk – D. Kimura.
Rezerwowi: N. Laskowski, D. Zacharski, N. Wouters, E. Dżawakian, A. Nikodemski, B. Rejnuś, M. Wysocki.
W następnej kolejce Bug wraca na własny stadion. W sobotę 16 września wyszkowianie podejmą zespół KS-u Łomianki. Początek meczu o godz. 16.30.
Błękitni Raciąż – Wisła Płock 0:2
KS Łomianki – MKS Ciechanów 1:2
Mławianka Mława – Dolcan Ząbki 3:0
Mazur Gostynin – Pogoń II Siedlce 0:3
Huragan Wołomin – Korona Ostrołęka 2:2
Drukarz Warszawa – MKS Przasnysz 3:0

1. Wisła II Płock 13 11-6
2. MKS Ciechanów 11 14-13