Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 20 lipca 2018 r., imieniny Czesława, Hieronima

Rhinos utrzymają się w PLFA 1 bez barażu!

(Zam: 01.09.2017 r., godz. 09.18)

Przyszłoroczny udział zespołu futbolistów Rhinos Wyszków w rozgrywkach PLFA 1 nie jest zagrożony. Decyzją Polskiego Związku Futbolu Amerykańskiego wyszkowianie utrzymali się w lidze.Nosorożce, którzy pierwotnie mieli przystąpić w październiku do spotkania barażowego o utrzymanie się na zapleczu Top Ligi, zostali z tego obowiązku zwolnieni i automatycznie utrzymają się w rozgrywkach. Powodem takiego rozwiązania jest usunięcie ze wszystkich rozgrywek PLFA drużyn z klubu Outlaws Wrocław. Mająca walczyć o utrzymanie się w Top Lidze drużyna ze stolicy Dolnego Śląska została wyrzucona z PLFA za niewywiązanie się z regulaminowych obowiązków wobec ligi (problem z wystawieniem drużyny juniorów, obowiązkowej dla zespołów z Top Ligi, a następnie nieuregulowanie związanej z tym kary). W rezultacie finaliści PLFA 1 awansowali wyżej bez konieczności rozgrywania barażu, a w „efekcie domina” zwolniło się jedno dodatkowe miejsce w PLFA 1.
Tym samym Rhinos Wyszków mogą spokojnie przygotowywać się do inauguracji sezonu 2018, w którym będzie gościć rywali na nowym boisku wyszkowskiego stadionu.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl