Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 maja 2018 r., imieniny Magdaleny, Urbana

Weekend na drogach – jedna ofiara śmiertelna

(Zam: 10.08.2017 r., godz. 14.37)

Miniony weekend nie należał, niestety, do bezpiecznych. Na drogach naszego powiatu policja odnotowała cztery wypadki drogowe, w tym jeden ze skutkiem śmiertelnym. Zginęła 34-letnia mieszkanka gminy Rząśnik.

Od piątku 4 sierpnia do niedzieli 6 sierpnia w powiecie wyszkowskim doszło do czterech wypadków i ośmiu kolizji rogowych. W piątek, kilka minut po godz. 21.00 w Woli Polewnej (gm. Rząśnik) doszło do zderzenia dwóch osobówek – BMW i volkswagena. Jak wynika ze wstępnych informacji zebranych przez policjantów, 39-letnia kobieta kierująca BMW z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z volkswagenem, którym kierowała 34-letnia mieszkanka gm. Rząśnik. Niestety, 34-latki nie udało się uratować, kobieta zmarła po prawie godzinnej reanimacji. Druga z uczestniczek wypadku z poważnymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśniaj wyszkowscy policjanci.
Kolejne zdarzenie miało miejsce w sobotę około godz. 18.30 w Słopsku (gm. Zabrodzie). Z pierwszych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący motocyklem yamaha nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzył w jadącą przed nim toyotę, której kierowca zatrzymał się, bo pojazd przed nim skręcał w lewo. Na skutek zderzenia do szpitala z obrażeniami ciała przetransportowało 56-letniego motocyklistę.
W niedzielę około godz. 13.00 w Ojcowiźnie doszło do zderzenia trzech samochodów. Wstępnie policjanci ustalili, że kierowca volkswagena passata stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącą w przeciwnym kierunku mazdą, a następnie toyotą. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił pasażer toyoty.
Tego samego dnia przed godz. 20.00 w Białymbłocie-Kurza doszło do zderzenia fiata scudo z motorowerem. W wypadku poszkodowany został 17-letni motorowerzysta z gminy Brańszczyk, którego przetransportowano do szpitala. Jak ustalili mundurowi, motorowerzysta nie ma uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają wyszkowscy policjanci.
J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl