Dziś jest 28 marca 2024 r., imieniny Anieli, Sykstusa

Bug pokonał Marcovię na zakończenie przygotowań

(Zam: 10.08.2017 r., godz. 14.29)

W ubiegłym tygodniu pierwsza drużyna seniorów Bugu Wyszków rozegrała dwa ostatnie spotkania sparingowe tego lata. Wyszkowianie zremisowali z Bobrem Tłuszcz i wygrali z Marcovią Marki.

Spotkanie Bug Wyszków-Bóbr Tłuszcz zostało rozegrane w środę 2 sierpnia na boisku rywali. Po pierwszej połowie meczu prowadzili występujący na co dzień w lidze okręgowej rywale. W drugiej odsłonie gola wyrównującego zdobył dla Bugu Patryk Śleszyński. Mecz ostatecznie zakończył się 1:1.
Bóbr Tłuszcz – Bug Wyszków 1:1 (1:0)
Bramka dla Bugu: P. Śleszyński 56.
Trzy dni później wyszkowianie rozegrali ostatni tego lata mecz sparingowy. Rywalem ekipy trenera Zacharskiego była Marcovia Marki. Mecz został rozegrany na stadionie w Wyszkowie. Wynik spotkania w 5. minucie otworzyli rywale. Bug odpowiedział golem Roberta Nogaja, jednak już po chwili ponownie prowadziła Marcovia. Wynik 2:1 utrzymał się do końca pierwszej odsłony. W drugiej połowie do siatki trafiali już tylko wyszkowianie. Gole Damiana Zacharskiego i Łukasza Kowalczyka pozwoliły gospodarzom wygrać spotkanie 3:2.
Bug Wyszków – Marcovia Marki 3:2 (1:2)
Bramki dla Bugu: R. Nogaj 26., D. Zacharski 69. i Ł. Kowalczyk 81.
Tym optymistycznym akcentem Bug zakończył przygotowania do rundy jesiennej sezonu 2017/18 w IV lidze. W inaugurującym rozgrywki spotkaniu podopieczni trenera Pawła Zacharskiego zmierzą się na wyjeździe z mocną Mazovią Mińsk Mazowiecki. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 12 sierpnia.
Ostatnie wzmocnienia
Mimo trudnej sytuacji finansowej wyszkowskiego klubu zespół seniorów otrzymał kilka wzmocnień personalnych. Oprócz wspomnianych już przez nas w ubiegłym tygodniu Dżawakiana i Gołębiowskiego wyszkowską drużynę wzmocnią Piotr Paproci (z Wiernej Małogoszcz), Daiji Kimura (z Huraganu Wołomin) oraz Da mian Zacharski (z KS-u Pniewo). Do treningów wrócił również rodzimy napastnik, Łukasz Kowalczyk. Przypomnijmy, że treningi wznowili też m. in. Mateusz Maciak i Jakub Rejnuś.