Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 21 maja 2018 r., imieniny Kryspina, Wiktora

Gminne PaTPORTY w Leszczydole-Nowinach

(Zam: 27.07.2017 r., godz. 17.19)

PaTPORT z Gimnazjum w Leszczydole-Nowinach gościł 22 czerwca PaTPORTY z gminy Wyszków. Inicjatorką spotkania przy wspólnym ognisku była opiekunka Iwona Ochmańska i kapitanat, na czele z kapitanem Anną Iwańską.

Szczególnymi gośćmi był naczelnik wydziału edukacji Urzędu Miejskiego Sławomir Cieślak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie Marta Gerlicka, Damian Wroczyński z Impresariatu Programu „Profilaktyka a Ty” Komendy Głównej Policji w Warszawie i dyrektor Zespołu Szkół w Leszczydole-Nowinach Krzysztof Ochmański.
Elementem integrującym PaT-owiczów było wspólne ognisko. Zasiedli przy nim uczniowie z Zespołu Szkół z Wyszkowa, Rybienka Leśnego oraz uczniowie i absolwenci Gimnazjum w Leszczydole-Nowinach. Były integracyjne tańce, nie zabrakło gry na gitarach i wspólnego śpiewu, o które zadbali uczniowie. Było też wspólne pieczenie kiełbasek, a nawet rozgrywki sportowe – mecz siatkówki. A wszystko w miłej i przyjacielskiej atmosferze.
Nie obyło się bez podziękowań. Dotychczasowy kapitan Anna Iwańska przekazała swoją funkcję Zuzi Damętce. Członkowie kapitanatu – Mikołaj Sieruta, Sylwia Grzegorczyk, Patrycja Dziewulska, Kacper Mazurkiewicz i Anna Iwańska otrzymali podziękowania za dotychczasową pracę na rzecz szkolnego PaTPORTU.
PaTPORT to forma organizacji młodzieży szkolnej w ramach programu „Profilaktyka a Ty”, który ma na celu promowanie zdrowego stylu życia, wolnego od nałogów, używek i ryzykownych zachowań.
Org.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl