Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 21 maja 2018 r., imieniny Kryspina, Wiktora

Kto z kim w Pucharze Polski?

(Zam: 20.07.2017 r., godz. 17.27)

Większość zespołów seniorskich reprezentujących powiat wyszkowski w piłkarskich rozgrywkach MZPN sezon 2017/18 rozpocznie od spotkań rozgrywanych w ramach okręgowego Pucharu Polski. Poniżej prezentujemy rywali naszych zespołów.

Dwa zespoły z naszego powiatu, występujące w rozgrywkach B-klasy (grupy ostrołęckiej), a więc Wymakracz Długosiodło i WKS Mystkówiec Stary, rozgrywki Pucharu Polski rozpoczną 16 sierpnia (środa). Drużyna z Długosiodła zmierzy się w Wąsewie z drużyną reprezentującą miejscowy Klub Sportowy (A-klasa). Z rywalem z wyższej klasy rozgrywkowej zmierzy się również drużyna z Mystkówca, na drodze której stanie zespół GKS-u Pokrzywnica (A-klasa). Spotkanie pomiędzy obiema drużynami zostanie rozegrane w Rząśniku, gdzie WKS będzie rozgrywał również swoje spotkania ligowe w najbliższej rundzie. Na rząśnickim obiekcie dzień wcześniej swoje pucharowe spotkanie rozegra również ekipa miejscowych, która niestety spadła do B-klasy (grupa warszawska). Podopieczni trenera Kucharczyka zmierzą się z mocnym Mazurem Radzymin (A-klasa). Co ciekawe, zwycięzca tego meczu trafi w II rundzie pucharu na Bug II Wyszków (liga okręgowa). Mecze II rundy okręgowego Pucharu Polski zostaną rozegrane w środę 23 sierpnia. Pierwszy zespół seniorów Bugu Wyszków dołączy do rozgrywek na ich późniejszym etapie (w IV rundzie).
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl