Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 maja 2018 r., imieniny Magdaleny, Urbana

Wyróżnienia dla najlepszych

(Zam: 13.07.2017 r., godz. 17.35)

Za dobre wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję, a także za postawę i zaangażowanie uczniowie Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” otrzymali wyróżnienia.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 w CEZiU „Kopernik” była zwieńczeniem pracy uczniów i pracowników szkoły. Przybyli na nią: członek zarządu Rady Powiatu Krystian Pędzich, dowódca 11 Samodzielnej Drużyny Mazowieckiej Obrony Terytorialnej Mariusz Ragajsin, dyrektor Powiatowego Ośrodka Kultury i Sportu Maria Gajewska, zastępca komendanta wyszkowskiej policji mł. insp. Zbigniew Zięcina, przewodnicząca Rady Rodziców Marzena Ciemerych. Uroczystość prowadzili Aleksandra Ciemerych i Kacper Siwek.
Dyrektor Grażyna Kalinowska w swoim przemówieniu dokonała podsumowania roku szkolnego zwracając uwagę na realizowane liczne projekty, programy edukacyjne i przedsięwzięcia, w których uczestniczyli uczniowie i nauczyciele. Przybliżyła również liczne sukcesy szkoły w roku szkolnym 2016/2017 i życzyła bezpiecznych wakacji i odpoczynku. Przemówienia wygłosili także zaproszeni goście oraz przewodnicząca samorządu uczniowskiego Elwira Fecowicz, która w imieniu uczniów podziękowała dyrekcji i nauczycielom za trud włożony w wychowanie i edukację młodzieży. Symbolem wdzięczności były kwiaty złożone na ręce dyrekcji. W dalszej części uroczystości zostali nagrodzeni książkami i dyplomami uczniowie w następujących kategoriach:
Średnia ocen 4,75 i wyżej: Paweł Rejnuś z kl. II LBa, Tomasz Rećko z kl. II LBa, Krzysztof Czarnecki z kl. II TE, Aleksandra Ciemerych z kl. I TL, Piotr Skalik z kl. II TPSa.
Średnia ocen od 4,5 do 4,74: Sylwia Wróbel z kl. III TL, Kacper Kogut-Maliszewski z kl. III TIN, Piotr Tworzewski z kl. III TIN, Karol Składanek z kl. I TPS, Paulina Bonius z kl. I TL Piotr Jaczewski z kl. I TI, Damian Chrzumnicki z kl. III TE, Ilona Sieńkowska z kl. III TS, Olga Radecka z kl. I LB.
Frekwencja 100%: Bartosiak Patryk z kl. I TE, Krzysztof Czarnecki z kl. II TE, Mateusz Dobrzeniecki z kl. II TE, Tomasz Szczesny z kl. III TE.
Średnia 5,0 i wyżej z przedmiotów zawodowych: Mateusz Ciemerych z kl. I TI 6,0 Piotr Jaczewski z kl. I TI 6,0, Dominik Królikowski z kl. I TI 6,0, Michał Pędzich z kl. I TI 6,0, Łukasz Skoczylas z kl. I TI 6,0, Jakub Turek z kl. I TI średnia 6,0, Michał Pawłowski z kl. TI 5,5, Krzysztof Czarnecki z kl. II TE 5,2, Monika Sardaryan z kl. II TL 5,0, Piotr Tworzewski 5,38, Jakub Puławski z kl. III TIN 5,25, Adrian Cieśluk z kl. III TIN 5,25, Kacper Kogut-Maliszewski z kl. III TIN 5,0, Klaudia Gałązka z kl. I TS 5,0, Karol Składanek z kl. I TPS 5,0.
Tytuł „Sportowiec roku otrzymała Wiktoria Walaszek z kl. II LBb.
Za postawę i zaangażowanie wynikające z wypełniania obowiązków wynikających z Regulaminu Klas Mundurowych wyróżnieni zostali z klasy I LBP: Daniel Bajorek, Przemysław Białołusz, Bartłomiej Bober, Cezary Jadacki Kamila Soliwoda, Zofia Skoczeń, Aleksandra Wróbel; z klasy II LBP „a”: Mateusz Bala, Tobiasz Borek, Izabela Dąbrowska, Izabela Groszyk, Anita Jasińska, Emilia Kądziela, Sebastian Klusek, Kamil Laska, Tomasz Rećko, Dawid Rzemek, Robert Stańczak, Mariusz Sulich; z klasy II LBP „b”: Klaudia Kujawska, Paweł Pobudkiewicz, Laura Pytlak, Piotr Rekus, Daniel Tymiński, Wiktoria Walaszek.
Tradycyjnie na zakończenie roku szkolnego uczniowie klas mundurowych otrzymali awanse na uczniowskie stopnie młodszego kadeta, kadeta i starszego kadeta.
Org.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl