Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 maja 2018 r., imieniny Magdaleny, Urbana

Teledysk ma promować gminę Wyszków

(Zam: 13.07.2017 r., godz. 17.29)

Zaproszenie do udziału w nagraniu przyjęło wielu mieszkańców. Klip będzie można zobaczyć na początku sierpnia.

Prace nad teledyskiem promującym gminę i aktywny tryb życia realizowane były 22 i 25 czerwca. Realizowała je prywatna forma na zlecenie gminy Wyszków. Preludium do nagrania były bezpłatne zajęcia Zumba® Fitness, które w miejskim parku w każdą sobotę czerwca prowadziła licencjonowana instruktorka fitness Joanna Zglec. Zajęcia miały na celu propagować aktywny styl życia, nastrajać pozytywną energią oraz przygotować mieszkańców do nagrania teledysku. Uczyli się choreografii do piosenki „Tamo happy” (tł. z hiszpańskiego „jesteśmy szczęśliwi”). Dlaczego zumba i ta piosenka? To utwór wpisanych do listy Zumba Instructor Network. Licencjonowani instruktorzy Zumby® mogą korzystać z takich piosenek bez dodatkowych opłat (typu ZAiKS) przy tworzeniu i nagrywaniu choreografii.
Inni występujący w teledysku także pokazali swój aktywny tryb życia. Kierowca rajdowy Kacper Terlikowski przejechał samochodem rajdowym, dzieci trenujące w MKS Bug Wyszków rozgrywały mecz na stadionie miejskim przy okazji oficjalnego zakończenia sezonu 2016/2017, zawodnicy Rhinos Wyszków pokazali się grając futbol amerykański, grupa „Wyszków Moje Miasto” przejechała obok kamery na rowerach, a członkowie Klubu Biegacza oraz UKS Jedynka biegali. Gimnazjon Apin Wyszków przygotował pokaz karate oraz „tarczowania”, Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Wyszków grała na instrumentach, dzieci z grupy streetworkingu „Grajcyli Skład” grały w klasy, seniorzy pokazali, jak się gimnastykują, strażacy z OSP Gulczewo lali wodą, zaś Camper Wyszków trenował siatkówkę plażową. Do wspólnego tańca przyłączyły się dzieci z lokalnych przedszkoli „Nasze Bambino” i „Malinowego Przedszkola”, dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, lokalny przedsiębiorca Bartłomiej Bodio oraz Stowarzyszenie Rodzin Dzieci z Zaburzeniami Rozwoju „Bądźmy w kontakcie”. Nagrywany był też spływ kajakowy, organizowany tego dnia oraz próba zespołu Luxtorpeda przed Palinocką.
Urząd Miejski w Wyszkowie, oprac. J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl