Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 maja 2018 r., imieniny Magdaleny, Urbana

Kto z kim w niższych ligach?

(Zam: 13.07.2017 r., godz. 17.26)

Bug II Wyszków i WKS Rząśnik Stary – to piłkarskie zespoły seniorskie, które w najbliższym sezonie będą reprezentować powiat wyszkowski w rozgrywkach grup warszawskich, znajdujących się pod kuratelą MZPN-u.

Poniżej prezentujemy składy lig, w których rywalizować będą nasze zespoły.
W lidze okręgowej będą w sezonie 2017/18 występować piłkarze Bugu II Wyszków. Podopieczni trenera Arkadiusza Mielczarczyka drugi raz z rzędu wywalczyli awans i w najbliższym sezonie zmierzą się w grupie I ligi okręgowej z Hutnikiem Warszawa (spadkowicz), Unią Warszawa (spadkowicz), Sokołem Serock, Marcovią Marki, Olimpią Warszawa, Dębem Wieliszew, Victorią II Sulejówek, Błyskawicą Warszawa, Bobrem Tłuszcz, Promnikiem Łaskarzew, Switem II Nowy Dwór Mazowiecki, Agape Białołęka, Escolą Varsovia Warszawa (beniaminek), Mazurem II Karczew (beniaminek) i Wisłą Maciejowice (beniaminek).
Niestety, do B-klasy po sześciu latach walki na frontach A-klasy i ligi okręgowej, spadł WKS Rząśnik. Drużyna ta powalczy o powrót do „Serii A” z: KS-em II Łomianki (spadkowicz), Wisłą Zakroczym, Korona Jadów (spadkowicz), GKS-em Dąbrówka, Bednarską Warszawa, Orłami Zielonka, Dębem II Wieliszew, Rządzą Załubice, Mazurem II Radzymin, Pogonią Józefów, Sokołem II Serock, ŁKS-em II Łochów i Rotavią Nieporęt.
Nadal nie znamy składu grupy ostrołęckiej B-klasy, w której rywalizować będą najprawdopodobniej Wymakracz Długosiodło i WKS Mystkówiec Stary.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl