Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 21 lipca 2018 r., imieniny Andrzeja, Wiktora

W podziękowaniu za awans do III ligi

(Zam: 13.07.2017 r., godz. 17.25)

Odbudowana przez Macieja Główczyńskiego drużyna seniorów Campera Wyszków w poprzednim sezonie uzyskała awans do III ligi. W ostatnich dniach czerwca, w ramach wyróżnienia, cały zespół gościł w Urzędzie Gminy, gdzie zebrał od włodarzy miasta szereg gratulacji.

Przypomnijmy, że siatkarze drużyny seniorów Campera Wyszków w przekonującym stylu (doznając zaledwie jednej porażki przez cały sezon), awansowali do rozgrywek III ligi. W sezonie 2017/18 wyszkowianie będą rywalizować w powiększonej grupie ligowej (prawdopodobnie 12-zespołowej), przeciwko zdecydowanie silniejszym rywalom.
Znacznie zmienionej oraz odmłodzonej w stosunku do ubiegłego sezonu drużynie trenera Macieja Główczyńskiego należą się wielkie brawa za dotychczasową postawę. Zespół złożony prawie wyłącznie z wyszkowian pokazał, że w naszym mieście nie brakuje pasjonatów siatkówki, którzy prezentują ponadprzeciętne umiejętności. Podczas spotkania w urzędzie miejskim, trener Główczyński podkreślał, że szacunek należy się wszystkim zawodnikom. Wszyscy godzą bowiem pracę zawodową lub studia z treningami, a biorąc pod uwagę, że Camper zajęcia ma 4 razy w tygodniu, to jest to naprawdę duże wyzwanie.
Gratulacje za bardzo dobry wynik sportowy oraz promocję gminy Wyszków na parkietach województwa mazowieckiego złożył siatkarzom burmistrz Grzegorz Nowosielski. Przy okazji wręczył także upominki – bluzy sportowe z herbem gminy, w których graczy Campera obejrzymy już w nowym sezonie – ten rozpocznie się najprawdopodobniej w październiku.
Skład KS Camper Wyszków w sezonie 2016/17: Daniel Pędzich, Karol Wojtkowski, Adrian Grzybowski, Maciej Główczyński, Piotr Jurczyk, Przemysław Czerwiński, Dariusz Szulik, Kacper Wojtkowski, Michał Urbaniak, Krystian Kruk, Łukasz Zdrojewski, Adam Woźniak, Tobiasz Wojtkowski.
opr. Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl