Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 14 sierpnia 2018 r., imieniny Alfreda, Euzebiusza

Juniorzy Rhinos trzeci w Polsce!

(Zam: 06.07.2017 r., godz. 11.04)

W sobotę 1 lipca w Bielawie odbył się turniej finałowy rozgrywek młodzieżowych PLFA J-8. W barwach Warsaw Eagles wystąpili w nim juniorzy Rhinos Wyszków, którzy wraz ze stołecznymi wywalczyli trzecie miejsce w kraju!W turnieju finałowym wystartowały cztery zespoły: Warsaw Eagles, Kozły Poznań, Mustangs Płock i Owls Bielawa. W wyniku losowania stołeczne Orły (z Nosorożcami w składzie) trafiły w półfinale rozgrywek na zespół gospodarzy. Mimo ambitnej postawy Eagles nie nawiązali wyrównanej walki z rywalami, ostatecznie ulegając im 6:35. W drugim starciu półfinałowym płockie Mustangi pokonały Kozły z Poznania 26:0, futboliści Eagles i Rhinos starli się więc w boju o brązowe medale z rywalami ze stolicy Wielkopolski. Tym razem górą byli warszawianie, którzy wygrali 8:0, zdobywając tym samym trzecie miejsce w Polsce. W wielkim finale Owls Bielawa wygrała z Mustangami 18:14.
Serdecznie gratulujemy wyszkowskim juniorom udanego sezonu w PLFA J-8, który był dla nich jednocześnie debiutem w grze kontaktowej w pełnym sprzęcie. Wyszkowianie będą jeszcze mieli szansę zaprezentować się w rozgrywkach PLFA J-11, które rozpoczną się w drugiej połowie sierpnia. Poniżej prezentujemy listę zawodników Rhinos, którzy stanowili o sile stołecznych Orłów i wywalczyli trzecie miejsce w Polsce: Mateusz Morka, Bartosz Morka, Kacper Jaszewski, Artur Chrzumnicki, Szymon Przybylski, Kamil Lelujka, Wiktor Stankiewicz, Patryk Szczepaniak, Piotr Stępień, Cezary Banaszek.
Turu

Komentarze

Dodane przez Asia, w dniu 07.07.2017 r., godz. 14.25
Gratuluję chłopcy.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl