Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 20 czerwca 2024 r., imieniny Bogny, FlorentynySkargę rozpatrzy specjalna komisja

(Zam: 25.05.2017 r., godz. 11.51)

Miejscy radni dali sobie dodatkowy czas na rozpatrzenie skargi, jaką na dyrektor Gimnazjum nr 2 Agnieszkę Deptułę złożyli nauczyciele placówki. Powołali komisję doraźną, która ma zbadać wszelkie kwestie związane ze sprawą.

Radni mają rozważyć wszelkie argumenty dotyczące działalności dyrektor gimnazjum do 20 czerwca. Komisja doraźna będzie pracować w składzie: Rafał Sawlin, Elżbieta Piórkowska, Adam Szczerba, Waldemar Paradowski, Danuta Kukwa, Grzegorz Wyszyński, Wojciech Rojek.
– Na podstawie jakich materiałów będziecie pracować, skoro nauczyciele drugi raz nie chcą zeznawać? – zabrał głos na sesji Rady Miejskiej 18 maja Krzysztof Sobieski.
– Materiał, który dostaliśmy na komisji to zestawienie wyjaśnień obu stron. Założenie jest takie, że przeanalizujemy zeznania, które są dostępne. Na pewno zaczniemy od tego. Jeśli będzie potrzeba dalszej dyskusji, być może pojawi się potrzeba dopytania – informował Adam Szczerba.
– Rozmawialiśmy na ten temat wczoraj i dziś. Radny Sobieski nie powinien mieć wątpliwości. Doszliśmy do wniosku, że powołanie komisji jest zasadne, aby pogłębić naszą wiedzę, by rzetelnie zagłosować – podkreślił Jan Abramczyk. – Gdybyśmy wzorowali się na opinii już powstałej, to nauczyciele nie byliby zadowoleni, że wzięliśmy pod uwagę tylko ustalenia komisji złożonej z pracowników urzędu – uznał.
J.P.

Komentarze

Dodane przez Anonim, w dniu 28.05.2017 r., godz. 19.47
Rada chłopów i sołtysów to odpowiednie ciało do zbadania sprawy?
Dodane przez Jacek, w dniu 29.05.2017 r., godz. 08.55
Wszyscy uczeni oczywiście.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta