Mystkówiec idzie po awans

(Zam: 18.05.2017 r., godz. 08.49)

Kolejne okazałe zwycięstwo w rozgrywkach grupy ostrołęckiej B-klasy odnieśli w ostatnią sobotę piłkarze WKS-u Mystkówiec Stary. Ofiarami ekipy lidera tabeli byli tym razem piłkarze GLKS-u Lelis.

Spotkanie zostało rozegrane w sobotę 6 maja w Mystkówcu. Wielkie strzelanie rozpoczął już w 3. minucie spotkania Adam Melion. Ten sam zawodnik wpisywał się na listę strzelców jeszcze trzykrokrotnie, co nie jest częstym zjawiskiem w seniorskiej piłce. Po jednej bramce w drugiej połowie dołożyli jeszcze Jarosław Kruza, Mateusz Gołębiowski i Adrian Archacki, który ustalił wynik meczu na 7:1. Zwycięstwo pozwoliło ekipie z Mystkówca utrzymać się na pozycji lidera tabeli.
WKS Mystkówiec Stary – GLKS Lelis 7:1
Bramki dla WKS-u: A. Melion (4), M. Gołębiowski, J. Kruza, A. Archacki.
WKS: A. Wójcik – P. Ciskowski, M. Gołębiowski, K. Jeż, J. Kruza, M. Kruza, A. Melion, M. Milewski, Ł. Piątek, J. Rosiński, J. Salwin. W drugiej połowie zagrali także: A. Archacki, P. Ciskowski, D. Kamiński, R. Szulc.
W 18. kolejce pauzował Wymakracz Długosiodło. W najbliższej serii spotkań zespół z Długosiodła zmierzy się z GUKS-em Krasnosielc. WKS będzie natomiast podejmowany w Andrzejewie przez miejscowy GKS. Oba spotkania zostaną rozegrane w niedzielę 14 maja.
Kurpik II Kadzidło – Orz Goworowo 3:0 (wo)
KS Pniewo – Iskra Zaręby Kościelne 3:0
Bartnik Myszyniec – GUKS Krasnosielc 3:2
FC 2013 Różan – GKS Andrzejewo 4:5