Dziś jest 16 kwietnia 2024 r., imieniny Erwina, Julii

Rezerwy przegrały z Mazurem, remis Rząśnika

(Zam: 04.05.2017 r., godz. 13.13)

Lider tabeli grupy warszawskiej A-klasy, Bug II Wyszków, zanotował w ubiegłym tygodniu porażkę w meczu ligowym z Mazurem Radzymin. Jedno oczko wywalczyli natomiast walczący o utrzymanie piłkarze WKS-u Rząśnik.

Już przed spotkaniem z radzymińskim Mazurem piłkarze „Wyszkowskich Rezerw” mieli świadomość, że przeciwnik będzie stanowił ciężki orzech do zgryzienia. Piłkarze z Radzymina w poprzedniej kolejce (Bug pauzował) ograli bowiem silną Escolę Varsovia 2:0 i dołączyli do grona zespołów walczących o triumf w całej lidze.
Podczas rozgrywanego w Radzyminie meczu kibice musieli poczekać na pierwszą bramkę niemal do końca pierwszej połowy. W 44. minucie gospodarze otworzyli wynik meczu, a chwilę później oba zespoły zeszły do szatni. W drugiej odsłonie podopieczni Arkadiusza Mielczarczyka odpowiedzieli bramką Jacka Markowskiego (56. minuta), jednak chwilę później Mazur ponownie prowadził. W 78. minucie gospodarze zadali kolejny cios i było 3:1. Wynik meczu został ustalony w 4. minucie doliczonego czasu gry, Bug przegrał 1:4, jednak utrzymał fotel lidera rozgrywek.
W najbliższym meczu wyszkowianie zmierzą się z Koroną Jadów. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 30 kwietnia o godz. 14.00 na stadionie WOSiR w Wyszkowie.
Mazur Radzymin – Bug II Wyszków 4:1 (1:0)
Bramka dla Bugu: J. Markowski 56.
Bug: K. Heronimek – M. Rosiński, Ł. Szymański, K. Skoczeń, P. Śleszyński – K. Skoczeń, J. Rejnuś, Jacek Markowski, J. Kopiejewski (55. – P. Nasiadka), A. Nikodemski – Ł. Kamiński.
Zadowoleni z siebie mogą być natomiast rywalizujący w tej samej grupie ligowej piłkarze WKS-u Rząśnik. Zespół ten, mimo iż grający w mocno osłabionym składzie, zdołał wywalczyć punkt podczas wyjazdowego starcia z Wkrą Pomiechówek. W meczu z wyżej notowanym rywalem to WKS nieoczekiwanie wyszedł na prowadzenie, kiedy w 25. minucie do siatki gospodarzy trafił Michał Piotrowski. W kolejnych minutach spotkania zespół trenera Kucharczyka został, co prawda, zepchnięty do defensywy, rząśniczanie jednak bardzo długo bronili korzystnego wyniku. Świetnie w bramce spisywał się Marcin Zając. Rywale w końcu dopięli swego, jednak tylko połowicznie. W 78. minucie, po rzucie karnym, Wkra uzyskała bramkę wyrównującą. Na więcej miejscowych nie było już jednak stać, a tym samym WKS wywiózł cenny punkt z Pomiechówka.
Wkra Pomiechówek – WKS Rząśnik 1:1 (0:1)
Bramka dla WKS-u: M. Piotrowski 25.
WKS: M. Zając – Ł. Abramczyk, R. Gołębiewski, G. Kacpura, Ł. Kacpura (75. – J. Orłowski), P. Kasiński, S. Klimaszewski, M. Krawczyk, M. Nowicki, M. Piotrowski, K. Skrzecz.
W najbliższej kolejce WKS zmierzy się z rezerwami KS-u Łomianki.
ŁKS Łochów – Huragan II Wołomin 5:2
SRT Halinów – Kamionek Warszawa 3:2
MKS Hutnik Warszawa – AON Rembertów 2:1
SKP Korona Warszawa – Wicher Kobyłka 2:1
Korona Jadów – Escola Varsovia Warszawa 0:5