Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 24 stycznia 2020 r., imieniny Felicji, Rafała

Posterunek w trakcie organizacji

(Zam: 01.02.2017 r., godz. 11.49)

W Posterunku Policji w Zabrodziu niebawem mają być ustalone dyżury dzielnicowego. Dwa razy w miesiącu interesantów przyjmuje też kierownik posterunku.

W razie potrzeby należy dzwonić na telefony komórkowe funkcjonariuszy bądź bezpośrednio do Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie. 19 grudnia ubiegłego roku po czterech latach przerwy ponownie został w Zabrodziu otwarty Posterunek Policji. W tym momencie jest on ciągle w trakcie organizacji. Kierownik posterunku asp. sztab. Zbigniew Kwieciński gościł w Urzędzie Gminy w Zabrodziu 19 stycznia i przed sesją Rady Gminy spotkał się z radnymi i sołtysami przedstawiając organizację pracy posterunku.
– Nie ma uregulowanych godzin działania, grafik jest sporządzany na początku miesiąca, ulega on zmianie ze względu na pojawiające się potrzeby – tłumaczył.
Jak podkreślił, w posterunku pracuje pięciu funkcjonariuszy.
– Nie jest to pełny stan etatowy, bo są wakaty w policji, niektórzy policjanci się szkolą. Nie ma nas tylu, by obsadzić posterunek całodobowo – zaznaczył kierownik. – Nasze patrole są głównie w terenie, bo nie chodzi o to, by siedzieć za burkiem i czekać, tylko reagować.
Asp. Sztab. Zbigniew Kwieciński przyjmuje interesantów każdego 10 i 21 dnia miesiąca w godz. 9.00-14.00 (jeśli jedna z tych dat przypada w dzień świąteczny, dyżur odbywa się w pierwszy dzień roboczy po tej dacie).
– Postaramy się, by dzielnicowy asp. Paweł Łojek miał dyżur przynajmniej raz w tygodniu. Niedługo pojawi się informacja o dyżurach – zapewnił kierownik posterunku.
Na dziś nie ma linii telefonicznej podłączonej do posterunku umożliwiającej łączenie się z numerem aparatu stacjonarnego.
– Podłączenie linii jest załatwiane na wyższych szczeblach, nie jest to w możliwościach posterunku, czy samorządu – zaznaczył kierownik.
Z dzielnicowym asp. Pawłem Łojkiem można się kontaktować dzwoniąc pod numer komórkowy 519 035 351 (telefon po służbie pozostawia patrolowi). Numer kontaktowy do kierownika Zbigniewa Kwiecińskiego to 887 884 470. W sytuacjach nagłych w każdej chwili można dzwonić do Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie pod nr tel. 29 743 62 00, 997.
Posterunek Policji w Zabrodziu zlokalizowany jest przy ul. Reymonta 45.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl