Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 lipca 2024 r., imieniny Apolinarego, BognyCamper rozpoczyna sezon od porażki w tie breaku

(Zam: 14.12.2016 r., godz. 12.26)

W piątek 2 grudnia w Mławie swoje pierwsze spotkanie w rozgrywkach IV ligi Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej zanotował zespół seniorów Campera Wyszków.

Podopieczni grającego trenera Macieja Główczyńskiego zmierzyli się z obecnym liderem tabeli (głównie ze względu na nietypowy terminarz spotkań), Zawkrzem Mława. Rywale przystąpili do starcia z naszą drużyną, mając już na koncie trzy wygrane spotkania. Debiutujący w całkowicie nowym składzie Camper mógł uchodzić za niewielkiego faworyta spotkania, jednak o wszystkim zadecydować miał parkiet.
Premierowa odsłona spotkania była wyrównanym widowiskiem, jednak zapisali ją na swoje konto gospodarze, którzy triumfowali do 22. W drugiej odsłonie sytuacja zmieniła się o 180 stopni. Lepsza postawa wyszkowian zaowocowała zwycięstwem 25:21. W trzeciej partii podopieczni Macieja Główczyńskiego poszli za ciosem i wygrali do 16. Gdy wydawało się, że wyszkowianie są w stanie rozstrzygnąć mecz na swoją stronę, niezłą czwartą partią wrócili rywale. W dodatku kilka niezrozumiałych decyzji podjęli sędziowie piątkowego spotkania, którzy delikatnie ujmując sprawę, lekko faworyzowali gospodarzy. Czwartą partię wyszkowianie przegrali do 22. W tie breaku Camper nie potrafił narzucić rywalom swojej woli. Porażka do 5 oznaczała jednocześnie przegraną w całym meczu 2:3.
Zawkrze Mława – Camper Wyszków 3:2 (25:22, 21:25, 16:25, 25:22, 15:5)
Camper: P. Czerwiński, D. Choromański, D. Pędzich, K. Wojtkowski, A. Grzybowski, M. Główczyński, Ł. Zdrojewski, D. Szulik, K. Wojtkowski, M. Urbaniak, K. Kruk (libero), P. Jurczyk, O. Jackowski (libero), P. Grzybowski.
– Był to przeciętny mecz w naszym wykonaniu. Widać było, że przeciwnik w przeciwieństwie do nas, jest w rytmie meczowym. Dziś, niestety graliśmy zarówno przeciwko rywalom, jak i sędziom. Nie spuszczamy jednak głów i trenujemy dalej, żeby poprawić naszą grę – podsumował spotkanie Maciej Główczyński.
Następnym przeciwnikiem wyszkowskiej drużyny w IV-ligowych rozgrywkach będzie Gwardia Legionowo. Jak do tej pory, zespół z Legionowa rozegrał tylko jedno spotkanie ligowe, ulegając 1:3 drużynie z Mławy. Mecz pomiędzy Camperem a Gwardią zostanie rozegrany w sobotę 17 grudnia w hali WOSiR w Wyszkowie. O dokładnej godzinie rozpoczęcia tego spotkania poinformujemy w kolejnym wydaniu naszego tygodnika.
Turu

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta