Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 11 grudnia 2023 r., imieniny Daniela, WaldemaraZadbali o edukację podczas dożynek

(Zam: 14.09.2016 r., godz. 13.29)

Reprezentacja Placówki Terenowej KRUS w Wyszkowie wzięła udział w dożynkach gminno-powiatowych w Rząśniku, podczas których wystawiła stoisko informacyjne.

Placówka udostępniła broszurki i ulotki o tematyce prewencyjnej adresowane do rolników, a także do dzieci rolników. Stoisko odwiedziło około 60 osób. Dla odwiedzających je rolników zorganizowano konkurs testowy z zakresu wiedzy o BHP w gospodarstwie rolnym „Pracuj bezpiecznie”. Tym rolnikom, którzy wyrazili chęć wzięcia udziału w zabawie rozdano 31 kart konkursowych z testem do rozwiązania. Według komisji konkursowej, wszystkie rozwiązane zostały prawidłowo, laureatów wyłoniono więc w drodze losowania. I miejsce zajął Marek Machnowski ze Znamiączek (gm. Długosiodło), II – Anna Nowotka z Józefowa (gmina Rząśnik), III – Marek Ciemerych z Dąbrowy (gmina Rząśnik).
Nagrody na scenie głównej wręczyli: dyrektor Oddziału Regionalnego KRUS w Warszawie Joanna Bala oraz kierownik Placówki Terenowej KRUS w Wyszkowie Jerzy Żukowski. Fundatorem nagród w konkursie była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.
W czasie imprezy rolnikom odwiedzającym stoisko informacyjne i biorącym udział w konkursie rozdano torby ekologiczne na zakupy, koszulki odblaskowe, rękawice ochronne oraz broszury i ulotki, które przybliżyły tematykę bezpiecznego wykonywania prac.
Magdalena Banasiak,
oprac. J.P.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta