Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 22 września 2019 r., imieniny Maurycego, Tomasza

Turniej dla Kasi

(Zam: 03.08.2016 r., godz. 11.57)

Zespół Klonowe Liście zwyciężył w piłkarskim turnieju charytatywnym dedykowanym Kasi Kamińskiej, która uległa wypadkowi komunikacyjnemu i potrzebuje pieniędzy na protezę nogi.

Marzeniem Kasi jest powrót do zdrowia, kontynuowanie nauki i znalezienie pracy. Do tej pory wielu ludzi dobrej woli i organizacji organizowały zbiórki na rzecz Kasi. Odbyły się one m.in. podczas meczu z udziałem Rhinos Wyszków, festynu w Lucynowie, pokazu Teatru Farsa. Na zakup protezy potrzebnych jest ok. 100 tys. zł, dlatego wciąż odbywają się wydarzenia, których celem jest zbiórka pieniędzy.
Dwa lata temu w Zabrodziu odbył się mecz na rzecz Marioli Nadaj. Pomysłodawca i realizator tego wydarzenia Grzegorz Szymański ponownie zwrócił się do drużyn piłkarskich o pomoc w zbiórce pieniędzy na protezę dla Kasi Kamińskiej. Wspólnie z animatorem Arkadiuszem Górkiem 17 lipca zorganizowali na boisku Orlik w Zabrodziu Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla Kasi, nad którym patronat objął wójt gminy Zabrodzie Tadeusz Michalik. Zgłosiło się 16 drużyn: Club Mokra, Drogoszewo, Klonowe Liście, Zs Zielonka, Balcerak Skład, FC Lipiny, All Stars Kati Kominki, Latoszek, Lepiej nie Pytaj, Raki Zabrodzie, Sami Swoi, Trojany, Chłopaki do Wzięcia, RDK Szewnica, Górczak Team oraz Tulewo.
Meczom towarzyszyły inne atrakcje: malowanie twarzy, robienie kolorowych warkoczy, możliwość skorzystania ze zjeżdżalni, spróbowania potraw z grilla, lodów, ciast, gofrów. Odbył się również pokaz zumby. Mariola Nadaj sędziowała w czterech rozgrywkach. Trzecie miejsce zajęli Chłopaki Do Wzięcia, drugie miejsce – All Stars Kati Kominki (najlepszy bramkarz – Piotr Koza), pierwsze miejsce – Klonowe Liście (chłopcy przekazali całą swoją nagrodę z turnieju w Kicinach). Królem strzelców został Łukasz Bimek z drużyny Chłopaki do Wzięcia.
Oprac. Na podstawie zabrodzie.pl

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl