Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 17 kwietnia 2024 r., imieniny Klary, RobertaPolityczne neurozy europosła Kalinowskiego

(Zam: 13.07.2016 r., godz. 13.03)

Zachowanie unijnych pseudoelit po brexicie świadczy o tym, że stan ideologicznego zaczadzenia stał się w tym środowisku permanentny.

Najbardziej rozbawiła mnie towarzyszka Danuta Hübner, wysoka komisarka, delegowana na ten stolec przez Platformę Obywatelską, która zagroziła na poważnie, że język angielski przestanie być w UE używany. Wprawiło to wyspiarzy w stan przerażenia i czym prędzej zaczęli zastanawiać się nad tym, jak do unii powrócić, ale okazało się, że jest już za późno – towarzysz Juncker likwiduje te złudzenia i twardo daje do zrozumienia brytyjskim europarlamentarzystom, że są niemile widziani na sali obrad. Takich groteskowych zachowań jest więcej. O dziwo, nie ma żadnej radości ze zwycięstwa demokracji w Wielkiej Brytanii. Demokracja jest bardzo ważna i potrzebna, ale jedynie wówczas, gdy wygrywają „nasi” – nasze pomysły, idee i ludzie. Tylko czekać, aż Kijowski zacznie zakładać na wyspach zagraniczne oddziały Komitetu Obrony Demokracji. Aż dziwne, że jeszcze tego nie zrobił. Może przykryłoby to, choć trochę, klapę antypisowskiego „majdanu” pod KPRM, czy ostatnich mikroskopijnych niby-demonstracji.
Polska opozycja jest kompletnie ogłuszona. Z jednej strony podwójna, miażdżąca porażka w wyborach prezydenckich i parlamentarnych w ubiegłym roku, cała późniejsza bezradność, brak pomysłu i jakiegokolwiek programu, a teraz z kolei brexit. Ile tak straszliwych ciosów może wytrzymać człowiek? Stąd niektórzy przedstawiciele opozycyjnego establishmentu zachowują się jakby byli cały czas w stanie szoku. Schetyna natychmiast (ale po wysłuchaniu poglądu pani Merkel) chce się głębiej integrować, Petru wprowadzać euro w naszej ojczyźnie, a towarzyszka Senyszyn już się cieszy, że będzie stworzone państwo europejskie, w którym nie będzie miejsca dla Dudy, Kaczyńskiego i całego obozu patriotycznego. Znów stworzą dla nas łagry? Pewnie chcieliby. Myślę jednak i mam nadzieję, że to jedynie marzenia lewaków. O stanie ogłuszenia naszej opozycji świadczy również felieton europosła Kalinowskiego, opublikowany w „Nowym Wyszkowiaku”. Tytuł „Brexit a sprawa polska”, w treści nie ma natomiast ani o jednym, ani o drugim. To prawdziwy majstersztyk, żeby pisać o wyjściu Brytyjczyków z UE i nie napomknąć nawet o dwóch zasadniczych przyczynach tej decyzji wyspiarzy – o wpakowaniu nas w kryzys imigracyjny przez decydentów UE oraz o lekceważeniu przez nich narodowych aspiracji. Ale decyzja Brytyjczyków jest jedynie punktem wyjścia dla pana europosła do tradycyjnej zabawy wielu naszych publicystów i opozycjonistów, do flekowania i ośmieszania PiS-u. Właściwie cały felieton jest temu poświęcony. Ta zabawa praktykowana była intensywnie przed wyborami prezydenckimi. Nic nie pomogło. Przegrali. Ale dzisiejsza opozycja nie potrafiła z tego wyciągnąć wniosków i nie zaczęła poważnie myśleć o rzeczywistości. Wydawało im się, że wystarczy wyśmiewać Kaczyńskiego, żeby wygrać. Nastąpiła powtórka przed wyborami parlamentarnymi. I znów porażka, ale dużo bardziej dotkliwa. Ale wniosków nie wyciągamy nadal? Panie europośle, sprawa polska to coś zupełnie innego niż krytykowanie PiS. To poważne traktowanie polskich interesów. A ile miliardów wypływało z polskiego budżetu w czasie waszych rządów? A ile afer próbowaliście zamieść pod dywan? A ile razy okłamywaliście Polaków w ważnych sprawach? Postpolityka, którą uprawialiście, uciekanie od istotnych polskich problemów, podporządkowanie naszych interesów silniejszym międzynarodowym graczom doprowadziło do tego, że przegraliście z kretesem. I dzisiejsze wylewanie pańskich frustracji pod pozorem pisania o „sprawie polskiej” jest jedynie śmieszne. Radziłbym zająć się swoją partią, która od dawna jest poniżej wyborczego progu i coraz bardziej znika z politycznej sceny. Na koniec jedno proste pytanie – panie pośle, dlaczego aż w trzech miejscach musi pan podpisywać swój felieton, nie wystarczy jeden podpis?
Marek Głowacki

Komentarze

Ooo !
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 13.07.2016 r., godz. 13.20
Odezwał się pseudoliterat politycznie zaczadzony ... permanentnie.
Kochani, od kilku miesięcy żyjemy w wolnej, demokratycznej i praworządnej Polsce.
Dodane przez Endrju (_:_), w dniu 13.07.2016 r., godz. 13.25
Według nowej, prawdziwej historii Polski, ''dobra zmiana'' ma początki już wieki temu, za czasów panowania Kazimierza Kaczyńskiego, zwanego Odnowicielem, a zwłaszcza później, kiedy Kaczyński, zwany Wielkim, zastał Polskę drewnianą, a zostawił murowaną. Niestety skrybowie i dziejopisarze gorszego sortu, będący częścią układu, celowo ukrywali prawdę sugerując, że królami byli przedstawiciele rodziny Piastów czy Jagiellonów. Dzielny Jarosław, zwany na cześć części przodka Łokietkiem, kontynuuje obecnie dzieło odbudowy polskiej potęgi. Plan jest taki, żeby Rzeczypospolita znów sięgała od morza do morza, jak za panowania królewskiej dynastii Kaczyńskich - począwszy od zwycięstwa Władysława Kaczyńskiego pod Grunwaldem, przez Unię Lubelską i hołd Albrechta Hohenzollerna u stóp Zygmunta I Kaczyńskiego...
do Endrju
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 13.07.2016 r., godz. 14.59
Zgadzam się w 100%, z tą różnicą, że onegdaj Polska sięgała brzegów tego morza, a dziś sięga dna.
Dodane przez Tomek, w dniu 13.07.2016 r., godz. 15.03
Wypadaloby,aby odpowiednie organa przeanalizowaly dorobek europosla,Pytanie? Moze ktos wie,czyja wlasnoscia jest byly PGR Gladczyn,kto zostal nabywca i za ile sprzedano te perelke. Panie Glowacki gratulacje za krytyke osob,ktore nic dobrego dla Polski nie zrobily,jedynie co,to wzbogacii sie niesamowicie. A co dobrego dla Wyszkowa? PSL narobila tyle swinstw,niszczono perfidnie ludzi,aby swoich obsadzic przy korycie,prawie wszystkie stanowiska w Wyszkowie obsadzone przez malo madrych,ale PSL sluzacy. Obdarowywali sie wzajemnie profitami. Zastanawiajaca jest cisza i milczenie na temat ostatniej afery w szpitalu. O tym co tam sie dzialo wiedzieli wszyscy,rowniez z dyrektor Domzala.ale to nie przeszkadzalo,aby chojnie nagradzac peeselowke. Wszyscy ci,odsunieci od koryta za nic nie moga strawic,ze to juz nie wroci. Sprawa wyszkowskiego PSL i PO powinni zajac sie odpowiednie organa powolane do tego. A swoja droga,ktoz broni europosla? No kto,chlopek z Pultuskiej, a co soba reprezentuje ten chlopek to wiemy,tylko wspolczucie i zarazem smiesznosc. .
Dodane przez Lidka, w dniu 13.07.2016 r., godz. 15.08
Eychler swoje problemy zdrowotne,probuja nie udolnie przypiac innym. Chlopek,wiem,ze sam nic nie napiszesz, musisz miec sciage z kartki, PO komentarzach widac,ze ze zdrowiem co raz to gorzej Napoleonie.
Słuchajta, moja ciemnoto rodem ze średniowiecza.
Dodane przez Tadeusz faRydzeusz, w dniu 13.07.2016 r., godz. 15.24
Jest sprawa. Myślenicki sąd zażądał od adwokata, by jego klientka w sprawie rodzinnej przedstawiła zaświadczenie z parafii, że jest praktykującą katoliczką. - Pierwszy raz w swojej praktyce spotykam się z takim żądaniem ze strony sądu - mówi zszokowany mecenas Michał Warcholik, który dostał pismo tej treści z myślenickiego sądu. - Czy od tego, że ktoś jest praktykującym katolikiem lub nie, zależeć będzie rozstrzygnięcie w tym postępowaniu? - pyta adwokat. P.S. Art. 53 Konstytucji... Nikt nie może być obowiązany przez organy władzy publicznej do ujawnienia swojego światopoglądu, przekonań religijnych lub wyznania...
Endriu - historia alternatywna czyli co by było gdyby...
Dodane przez Anonim, w dniu 13.07.2016 r., godz. 15.47
Poprzez Albrechta chodziło o chrzest Litwy, później był Wiedeń kolejno rozbiory. Obecnie żywotny jest cytat z ,, Wesela '' napisany przez malarza Wyspiańskiego.Każdy jak Chochoł w tej sytuacji bronił by i powiedziałby tak : ,, Miałeś chamie złoty róg, Miałeś czapkę z piór, Czapkę wicher wieje, Róg hula po lesie, Ostał ci się jeno sznur''. - Tu dodam nie mnie! Moim zdaniem współcześnie jesteśmy po elekcji Poniatowskiego.
Dodane przez Zyta, w dniu 13.07.2016 r., godz. 16.01
Komus zalezy na odwroceniu tematu i pisze chore komentarze o myslenickim sadzie. Temat artykuu jest wyrazny,a twoje manipulacje na nic sie zdzdza. Tylko to potrafisz na madra dyskusje nie nadajesz sie.
Dodane przez Jerzy, w dniu 13.07.2016 r., godz. 16.07
,,Nie badz bezpieczny,poeta pamieta,mozesz go zabic,narodzi sie nowy. Spisane beda czyny i rozmowy. Narod pamieta". Czeslaw Milosz
Słuchajta, moja ciemnoto rodem ze średniowiecza.
Dodane przez Tadeusz faRydzeusz, w dniu 13.07.2016 r., godz. 17.32
Korzystając z okazji, chciałem zaprosić na Światowe Dni Amatorów Młodzieży. Z tego powodu w parku Jordana oraz przy sanktuarium Bożego Miłosierdzia ustawiono sto przenośnych konfesjonałów. Przed podejściem proszę przypomnieć sobie apel smoleński, żebysta nie dukali. Nie apelu - nie ma rozgrzeszenia. Numer konta i częstotliwość znacie.
Dodane przez he he, w dniu 13.07.2016 r., godz. 18.05
Jakaż to szkoda, że euroerudyta Kalinowski publikuje swoje felietony jedynie w wydaniu papierowym. Najwyraźniej boi się i słusznie wyśmiania na forum w wydaniu internetowym.
Dodane przez ola, w dniu 13.07.2016 r., godz. 19.02
panie Głowacki - kto kogo wpakował w kryzys migracyjny? W.B. Polskę, czy Polska W.B.? Póki co, u nas nie ma zapowiadanego "robactwa" ( jak określił pewien pan), natomiast na wyspach jest, jak określił jeden naród - o lekceważeniu przez innych naszych narodowych aspiracji już nie warto pisać, a tym bardziej odnosić się do reszty pana felietonu - dla pana europosła Kalinowskiego podziękowania za wieloletnią kulturą osobistą i polityczną
Dodane przez Anonim, w dniu 13.07.2016 r., godz. 20.38
Prezes na wszystkich apelach każe czytać,że braciak POLEGŁ w katastrofie Smoleńskiej.Znaczy został samolot strącony przez ruskich lub Maciarewicz jest potrącony znaczy walnięty.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 13.07.2016 r., godz. 20.39
Pan europoseł Kalinowski, sądząc po jego felietonach zalicza się do takiej bardziej gazetowo - wyborczej części PSLu. Wydaje mi się, że to kompletnie absurdalny kierunek dla działacza tej partii. Z jednej strony chłopi nigdy nie będą czytać GazWyb, z drugiej i tak na nic takie umizgi - Michnik nigdy nie stanie się zwolennikiem PSLu - jest to możliwe, że jedynie taktycznie, z łaski będzie PSL chwalić. I to jedynie wówczas gdy działacze tej patii będą grzeczni, jak w 8letniej koalicji z PO. Co oczywiście prowadzi tę partię do samounicestwienia.
Dodane przez Anonim, w dniu 13.07.2016 r., godz. 20.41
Cham ma złoty róg.Wybory MUSZĄ być przyspieszone.Rozpierd..ą wszystko.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 13.07.2016 r., godz. 20.45
Panie Endriu, pisze pan świetne bajeczki. Radziłbym kontynuować i rozwijać talent.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 13.07.2016 r., godz. 20.48
Pani olu, jak wynika z zadawanych pytań nie zrozumiała pani tego fragmentu mojego felietonu. A może wystarczy jeszcze raz uważnie przeczytać ?
Dodane przez Anonim, w dniu 13.07.2016 r., godz. 20.57
Po 15 latach pseudo rządów populistów w Argentynie.Finanse państwa zostały tak zrujnowane że jedynym ratunkiem dla nowych władz było podwyższenie cen gazu ropy i innych o 500-600%.To samo za parę lat w Polsce na 700%
Dodane przez Anonim, w dniu 13.07.2016 r., godz. 21.04
Nie BREXIT tylko BTETIX Panie Głowacki.Prezes zawsze ma rację.
Dodane przez Anonim, w dniu 13.07.2016 r., godz. 21.13
PIS NIE MA ŻADNYCH SZANS NA DŁUGIE RZĄDZENIE POLSKĄ.REFERENDUM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodane przez gs, w dniu 13.07.2016 r., godz. 21.33
Od razu na samym początku widać, z jaką opcją polityczną autor sympatyzuje. Słowa takie jak "pseudoelity", "ideologiczne zaczadzenie", "delegowana na ten stolec", świadczą o Waszej kreatywności, ale szkoda, że nie tam gdzie trzeba. Co było przyczyną takiej decyzji Wielkiej Brytanii? Otóż po pierwsze imigracja, ale nie ta o której Pan pisze, ale ta, która miała miejsce kilka lat wcześniej i to my tymi imigrantami byliśmy. Musimy pamiętać, że takie decyzje społeczeństwa to proces, który rozpoczął się dużo wcześniej. Do tej decyzji dochodzi też historyczna czy genetyczna wręcz myśl Brytyjczyków o imperium jakim byli. Wielu starszych pamięta tamte czasy i chce, aby było jak dawniej. Przykre jest to, że starsi zdecydowali za młodych. Wg mnie to referendum to powinna być głównie decyzja młodych. To oni powinni wypowiedzieć się w jakim kraju chcą żyć. Zgadzam się z tym, że demokracja jest bardzo ważna i potrzebna, jednak jedynie wówczas, gdy wygrywają „wasi”, wasze pomysły, idee (czasami chore) i wciskani na siłę ludzie bez kompetencji. Uważam, że Europa powinna się integrować, jednak będzie to trudne, ponieważ zbyt wielu mamy egoistów we władzach. Powinniśmy dążyć do wspólnej waluty, wspólnej polityki zagranicznej np. w negocjacjach z Chinami czy innymi krajami. Wtedy będziemy mieli większe możliwości negocjacyjne. Inaczej wyglądają negocjacje z krajem 300 mln niż 40. Panie Marku, odpowiedź na pytanie dlaczego PO-PSL przegrało jest prosta. Zjednoczona Prawica kupiła głosy obywateli. Proste. Nie ma tutaj nic więcej. Co kogo obchodzi Trybunał, ale 500zł na konto co miesiąc to co innego. Zjednoczona Prawica odniosła się w kampanii to najprostszych instynktów. Niestety świadczy to też o tym jakiem mamy społeczeństwo. Wspomina Pan, że PSL okłamywał Polaków. PiS robi dokładnie to samo. Te miliardy teraz też wypływają. Kto wie, może nawet szybciej. Ot okazało się, że 500+ to kredyt. Kto i kiedy to spłaci?
do oli
Dodane przez olo, w dniu 13.07.2016 r., godz. 21.50
Jak chcesz to dziękuj Kalinowskiemu za kulturę osobistą, polityczną, wdzięk, powabność, czar, urok i troskliwość o rodzinę a nawet za umiejętności taneczne i higienę osobistą. Ja chciałbym mu kiedyś podziękować za to co zrobił tu dla nas tyle, że nie zrobił praktycznie nic. Najlepszy przykład to północna obwodnica Wyszkowa, dla budowy której przez 8 lat współrządzenia krajem Pan Kalinowski i jego PSL chociaż mogli tak wiele także zrobili tradycyjne NIC. Nie byłoby dziś, tak dotkliwego i szeroko komentowanego problemu z korkowaniem miasta, głównie przez ruch tranzytowy gdyby istniała obwodnica północna. Tyle, że przez okres rządzenia priorytetem PSL było obsadzanie stołków swoimi. Ale cóż, chcesz mu dziękować to dziękuj. Widocznie masz za co.
Dodane przez wyszkowiaczek, w dniu 13.07.2016 r., godz. 22.06
Niewiele pożytku z Kalinowskiego. Głosował za rezolucją w PE przeciwko Polsce, teraz wypisuje głupoty o Brexicie. Działa na niekorzyść Polski. Kończ waść wstydu oszczędź, dobrze, że Głowacki zwrócił uwagę na te wypisywane bzdury przez europosła. Pieniądze to nie wszystko, zapamiętamy te ataki z PE na Polskę człowieka z naszego powiatu.
Dodane przez ola bredzi, w dniu 13.07.2016 r., godz. 22.38
Co to jest wieloletnia kultura osobista europosła Kalinowskiego? Czy podobną, wieloletnią kulturę osobistą ma burmistrz Nowosielski?
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 14.07.2016 r., godz. 00.50
Ideologiczne zaczadzenie Marka G. przypomina mi wywody pijanego Kononowicza z Białegostoku. Permanentnie.
Do oli
Dodane przez Henryka, w dniu 14.07.2016 r., godz. 00.53
,,tato chwala nas, a kto? My ich a oni nas" ola wyglada na to,ze pochwalilas europosla tylko za wieloletnia kulture osobista,a co z pozostalymi latami, czyzby tej kultury osobistej nie bylo. Siedzisz z protekcji na stoleczku to I masz za co wychwalac. Natomiast osoby dla ktorych praworzadnosc,sprawiedliwosc i uczciwosc inaczej oceniaja byle rzady PO i PSL Tak sie stalo,ze za rzadow miejscowych liederow PSL, w Wyszkowie zrobiono totalny balagan,traktujac to miasto,okolice i nas spoleczenstwo w lekcewazacy sposob. Niszczono wartosciowych ludzi,obsadzajac swoimi rodzinkami i byle kim,aby byl tylko z PSLu. Wiadomo kogo zrobiono dyrektorem ZSZ,wiadomo kogo umieszczono w Sanepidzie,kto ma sie dobrze w szpitalu,chociaz szpital,wiadomo jak tam jest. Chociazby ostatnia afera z cegielkami. Wszyscy o tym mowili,a dyrekcja tylko raz zareagowala,zwalniajac osobe,ktora o tym zglaszala. Przykladow mozna podawac w nieskonczonosc nie mowiac tez o cieplych posadkach dla dzieci i rodzin liederow PSL. I jak tu nie reagowac na takie bezprawie,chyba,ze jest sie takim samym jak oni. posadkach w Warszawie.
ad vocem
Dodane przez psl, w dniu 14.07.2016 r., godz. 05.06
Jedno trzeba przyznać, Pan Głowacki ma duże ego. Zaryzykuje teze że pisane przez duże E. Staraj się Pan dalej, może kiedyś się przebijesz. Fajnie, że jest ktoś taki, kto wytłumaczy nam prostaczkom meandry polityki. Tak tej dużej jak i małej. Choć nie, małej nie. Tu sukcesów nie ma. Przegrywa na lokalnym rynku ze wszystkimi, czy to Nowosielskim, Mrozem czy Sobczakiem . To musi być frustrujące
Dodane przez Anonim, w dniu 14.07.2016 r., godz. 10.35
Głowacki przegrywa w dobrym stylu. Nie sprzedaje się za judaszowe srebrniki. Lepiej z honorem przegrać niż później komuś du....ę lizać.
Państwo wyznaniowo-policyjne...
Dodane przez 101, w dniu 14.07.2016 r., godz. 12.28
Puk, puk! -Kto tam?! -ABW, Panie Głowacki. -Cooo?!! Nieee... noo... nie wierzę!! -My do Pana właśnie w tej sprawie...
Nareszcie, nareszcie możemy mówić prawdę :)
Dodane przez 101, w dniu 14.07.2016 r., godz. 14.10
''Mój brat był zastępcą Lecha Wałęsy, potężną postacią faktycznie kierującą związkiem. Gdyby nie mój świętej pamięci brat, cały ten nurt, który się przeciwstawiał postkomunizmowi by nie powstał'' - mówił podczas promocji swojej książki Jarosław Kaczyński. Buahahaha...
Do Eychlera
Dodane przez Zenek, w dniu 14.07.2016 r., godz. 15.16
Nie strasz rannymi wizytami ludzi uczciwych. Skieruj lepiej te ostrzezenia do siebie i twoich zadymiarzy. Czlowiek dla ktorego honor,uczciwosc sa na pierwszym miejscu moze spac spokojnie. Natomiast inni,dla ktorych zycie i praca to tylko sposob jak innych oszukac,przywlaszczyc,zniszczyc,zbogacic sie na przekretach to rzeczywiscie ich sen moze byc przerwany i maja sie czego bac. Swoja droga,to twoich komentarzy nikt nie bierze serio,czy napiszesz je jaki 101,czy jako Anonim,sa poprostu nie wyobrazalnie glupie, bo o zajadlosci nie ma co pisac,gdyz to sa objawy schorzenia. Widac,ze cienko. W KODzie z ,,kadrami" ze takiego jak ty wzieli za ciecia.
@101 godz 14.10
Dodane przez roms, w dniu 14.07.2016 r., godz. 15.47
Przywołane /niedokładnie/ słowa Jarosława Kaczyńskiego brzmią tromtadaracko w oderwaniu od kontekstu. Charakteryzują stan faktyczny "Solidarności" w końcówce roku 89 i początku 90. Powiedział także, iż wysokiej pozycji Lecha w Gdańsku zawdzięcza swoje przebicie się w Warszawie. Byłem na wczorajszej premierze książki to wiem.
Czują się niczym w rodzinie
Dodane przez EKO, w dniu 14.07.2016 r., godz. 16.19
W bardzo profesjonalny sposób działa Stowarzyszenie Ważna Róża, któremu prezesuje doktor Barbara Wyszyńska, patronuje zaś ks. Roman Karaś. Ważna Róża pozwala osobom niepełnosprawnym pracować, uczyć się ,zwiedzać. Jednym słowem żyć pełnią życia. Bardzo szczytna inicjatywa godna uwagi.
pamiętamy
Dodane przez lud, w dniu 14.07.2016 r., godz. 16.37
Glowacki jako klasyczny megaloman bedzie mógł opowiadać jak to dyskutował z premierem. A tak na miejscu to po ciuchutku głosował z PSL em nad absolutorium. Koszula blizsza ciału. Prawda?
Reytanem panie Głowacki można się też zasadzić
Dodane przez Anonim, w dniu 14.07.2016 r., godz. 16.53
skoro pan we współczesnej analogii do elekcji 1764 upatruje bajkę. Tyle tylko ,że starając się zrozumieć pana komentarze to się kupy nie trzyma. Reytan widział perspektywicznie. Pana komentarze starają się ,przynajmniej niektóre być również być pro przyszłościowe . Komentarza 2034 ktoś nie pojął. To świadczy o wielu rzeczach a tak naprawdę trzeba być pewnym swych racji.
Radny Głowacki
Dodane przez 123, w dniu 14.07.2016 r., godz. 17.04
Panie Głowacki, zamiast pisać głupawe felietoniki, weź się Pan do roboty jako radny powiatowy, za co bierzesz Pan nasze pieniądze z kasy powiatu. Dostałeś Pan mandat radnego od mieszkańców i go nie wypełniasz, nie chodząc na sesje i nie zajmując stanowiska w ważnych dla nas mieszkańcach sprawach. To jest jawne lekceważenie wyborców i potwierdzenie, że głosy oddane na Pana są zmarnowane i że nie warto ufać takim ludziom jak Pan.
Dodane przez ola, w dniu 14.07.2016 r., godz. 17.07
dzisiaj, o godz. 20.00 na TVN24 rozmowa z Prezydentem Lechem Wałęsą
Co Ty nie powiesz, Zenuś?
Dodane przez 101, w dniu 14.07.2016 r., godz. 18.05
W każdym komentarzu choroba psychiczna? :) I każdy pisany przez Marka Eychlera? Kamizelka Ci umknęła. Zenuś, nie ogarniasz, zwłaszcza moich komentarzy. To typowe dla głąba głosującego na PiS.
Odnośnie Gładczyna
Dodane przez Anonim, w dniu 14.07.2016 r., godz. 18.48
może ktoś przybliży temat, jest intrygujący szczególnie przy komentarzu Zyty o myslienieckim sadzie , nic z tego nie rozumiem! W zatorskim pałacu kręcony był serial Zmiennicy, tyle.
Do Oli
Dodane przez Ja, w dniu 14.07.2016 r., godz. 19.09
Były prezydent powinnaś dodać
Dodane przez o!la, w dniu 14.07.2016 r., godz. 19.12
Dzisiaj o 20.00 na WSI24 rozmowa ze ? agentem o pseudonimie "Bolek" Lechem Wałęsą, nieopatrznie wybranym przez naród na prezydenta. Wybacz nam Panie Boże.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 14.07.2016 r., godz. 20.59
Panie gs. Wypowiada się pan jak zwykle bardzo obszernie i porusza wiele tematów. Dziękuję za ten wyważony głos w dyskusji. Rzeczywiście sprawy, o których pan pisze grały swoją rolę w brexicie. Nie bądźmy jednak tak Polsko - centryczni i nie przeceniajmy znaczenia czynnika polskiego. Niewątpliwie wieloletnia imigracja, w tym polska jest czynnikiem, który skłonił Brytyjczyków do wyjścia z UE. Natomiast ostatnia fala imigrantów, spowodowana głośnym zaproszeniem ich przez panią Merkel i kompletnym zidioceniem i brakiem przeciwdziałania unijnych pseudoelit, plany UE przydzielania kwot imigranckich i wysokich kar za nieprzyjmowanie imigrantów miały w mojej ocenie bardzo ważne, katalizujące znaczenie. Jeżeli chodzi natomiast o budżet Polski to chcę pana uspokoić. Jest pod kontrolą. Wg komunikatu PAP z końca czerwca, po podsumowaniu 5 miesięcy roku 2016 deficyt budżetowy jest o ok. 6 mld. zł mniejszy od planowanego, również mniejszy niż rok temu, gdy rządziła niechlubnej pamięci koalicja PO-PSL. Przyzna pan, że 6 mld zł to spora suma. Wzrosły dochody budżetowe i są ok. 11 % większe niż w minionym roku. Znacząco wzrastają przychody z wszystkich rodzajów podatków. Oczywiście ma pan rację, że te miliardy nadal wypływają w stopniu zbyt dużym, ale w wielu miejscach jest to już przyhamowywane. To niełatwy proces, ale śledzę te sprawy i widzę, że te działania są ciągłe i skuteczne. Należy do nich wprowadzenie podatku bankowego i od powierzchni handlowych i wiele rozwiązań uszczelniających podatki. Ale także skuteczniejsze CBA, odnowione, ale korzystające z doświadczeń z lat 2005 - 2007. Jednak trzeba jasno powiedzieć, że likwidacja „teoretycznego” państwa PO-PSL musi trochę potrwać. Proszę o odrobinę cierpliwości. Na koniec cytat z pana wpisu i moje gratulacje – „co kogo obchodzi Trybunał “ . Brawo – podsumował pan temat krótko i celnie.
Dodane przez Anonim, w dniu 14.07.2016 r., godz. 21.06
Jak były prezydent Wałęsa to i były prezydent Lech Kaczyński.Jak bez grzecznościowych tytułów to dla wszystkich.
Dodane przez Anonim, w dniu 14.07.2016 r., godz. 21.17
Katastrofa lotnicza została spowodowana naciskami Lecha Kaczyńskiego na pilotów ustami generała plączącego się "po spożyciu" po samolocie.Na sumieniu Lecha Kaczyńskiego jest śmierć wszystkich na pokładzie samolotu.Oni nie polegli oni zginęli.Polegnąć można WYŁĄCZNIE na wojnie !!!!!!! Lechowi Kaczyńskiemu nie należą się żadne honory !!!!!!!!!!
Dodane przez Anonim, w dniu 14.07.2016 r., godz. 21.46
Po Maciarewiczu pierdolca dostaje Kaczyński.Nawet historię i bohaterów chce zmieniać.Woda sodowa na bańkę uderzyła.Za duże zwycięstwo 38%.Żony to nie miało,sperma na mózg poszła.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 14.07.2016 r., godz. 21.50
Właśnie przeczytałem wywiad z posłem Eugeniuszem Kłopotkiem z PSLu w najnowszym tygodniku "wSieci". Niewątpliwie reprezentuje zupełnie inną grupę w tej partii niż pan europoseł Kalinowski. Cytat z wywiadu - "Dwie kadencje w zasięgu PiS ?" ODP E. Kłopotka - " Na dziś jak najbardziej." Podzielam ten pogląd. Warto zapoznać się z całym wywiadem. Również D. Tusk zauważył w "Polityce", że nie ma co marzyć o przełamaniu PiS, o jakiś referendach, majdanach, przedterminowych wyborach itp. Znaczy, że potrafi myśleć. Oczywiście nie zrobiłby tego, gdyby z jego nadania rządziła w PO towarzyszka Ewa Kopacz, ale Grzesia Schetynę można oczywiście niszczyć. Choćby poprzez mówienie prawdy. Wywołała ona spore zamieszanie na scenie politycznej zgodnie z zasadą - prawda w oczy kole.
Dodane przez wawa, w dniu 14.07.2016 r., godz. 22.01
Lech Kaczyński przewraca się w sarkofagu na Wawelu.Jarek !! Nie wk... go i przekupuj kwiatami i miesięcznicami.
Do Anonima z 21;06
Dodane przez Ja, w dniu 14.07.2016 r., godz. 22.19
i tu masz chłopie całkowitą rację w 100%. jeszcze im przywileje pozabierać , żeby byli traktowani jak normalni obywatele. ( nie czepiać się słów normalni obywatele)
Do chlopka z Pultuskiej
Dodane przez Janek, w dniu 14.07.2016 r., godz. 22.45
czemu tak malo piszesz komentarzy,czy moze ze zdrowiem cos nie tak? A moze masz mniej zlecen? Sproboj napisac cos od siebie.
Dodane przez Cieć, w dniu 15.07.2016 r., godz. 02.40
Od kiedy donoszenie na Polskę i jej zdrada tożsame jest z kulturą osobistą? Wyborcy to ocenią w najbliższych wyborach. Kulturalne PSL nie przekroczy 5% progu. Nieodwracalnie straciło zaplecze w agencjach, nikt więcej nie będzie się za zieloną sitwę narażał. Tak to z niehonorowymi chłopami jest. Reszta urzeczona jest PiSem. Dni "kulturalnego" ełroposła są policzone.
Dodane przez gs, w dniu 15.07.2016 r., godz. 10.32
Panie Marku, ale Pan manipuluje moją wypowiedzią. Przecież jest dalsza część tego zdania, którą celowo Pan pominął? Proszę nie brać przykładu z "merdiów głównego nurtu" ;-)
do Cieć
Dodane przez Anonim, w dniu 15.07.2016 r., godz. 11.10
A od kiedy to rozmowy i konsultacje z "Unijną rodziną" do której weszliśmy nazywamy zdradą i donoszeniem.Ano od tedy jak Pis zaczął "rządzić"...500 z plusem to korupcja wyborcza i nic więcej.Tu nie chodzi o przyrost naturalny lecz o władzę dla Pis-u.Chcecie więcej urodzin ?? Finansujcie program in vitro.Pisem to jest zaczadzona a nie urzeczona gromada plangtonu,który zagłosuje na tych kto da więcej.Przez korupcję do władzy,zadłużenia i upadku Polski
Dodane przez knom, w dniu 15.07.2016 r., godz. 13.54
500+, ze mądrale z PO-ZSL nie wpadły na taki prosty pomysł :) i dziś płacą cenę marginalizacji społecznej i opozycji, z której się już chyba nie wyplączą.
Dodane przez Edi, w dniu 15.07.2016 r., godz. 14.43
Europosel rozmowy i konsultacje z ,,Unijna rodzina" powaznie wzial do serca. i pozatrudnial swoja rodzinke a gdzie? Wszyscy o tym wiedza. Wstyd i jeszcze ma pan tupet wypisywac. PiS kluje w oczy,ze powiedzial STOP korupcji,okradania Polski,okradania spoleczenstwa i nepotyzmu w ktorym prym wiodl PSL. Panie europosle,czy nie razilo pana to co wasza partia uczynila w Wyszkowie? Jezeli uwaza sie pan za prawego czlowieka,to dlaczego pan nie reagowal,kiedy pana kolega lider waszej parti niszczyl ludzi, przeciez mial pan o tym wiedze. PO tych dranstwach czlowiek z ,,wieloletnia kultura politycznych" powinien wiedziec co zrobic.
Do Anonim z 11.10
Dodane przez Anka, w dniu 15.07.2016 r., godz. 14.50
Czy jeszcze wam malo,ze nie mozecie przebolec 500 z plusem, wscieklosc wasza,ze Rzad dal pieniadze na dzieci? Nazywasz to korupcja wyborcza,a jak zatem nazwiesz nie wyobrazalne przekrety korupcje za rzadow PO i twoich PSL. Wiem,ze skora ci cierpnie,bo nie wiesz co bedzie. To ja ci podpowiem. Ludzie uczciwi moga spac spokojnie.
Dodane przez Josek, w dniu 15.07.2016 r., godz. 18.37
Europosel juz zapomnial, jak sie chodzi w gumofilcach...Kazdy powinien zajmowac sie tym, na czym zna sie najlepiej..!!! Europosel na rozrzucaniu obornika , Tusk na malowaniu kominow , a nasza seledynowa kamizelka na sprzataniu ulic..., polityka niech zajma sie ludzie uczciwi i madrzy ....... Jesli chodzi o felieton pana Glowackiego, to bardziej odpowiedni bylby temat dotyczacy tzw. " rzezi wolynskiej...." 11 lipca minela kolejna rocznica tej przemilczanej okrutnej zbrodni i znowu brak ustawy potepiajacej ludobojstwo dokonane na Polakach przez ich sasiadow ukrainskich nacjonalistow na dawnych ziemiach Rzeczypospolitej ( Wolyniu, Podolu i Malopolsce Wschodniej). Kolejny Rzad i Parlament popisal sie brakiem pamieci historycznej..!!!!
Dodane przez ola, w dniu 15.07.2016 r., godz. 18.59
panie Głowacki, dla porządku- od końca października 2015 roku wartość akcji największych spółek giełdowych kontrolowanych przez skarb państwa spadła o 36,7 mld zł. Z kolei wartość akcji będacych w posiadaniu skarbu państwa zmniejszyła się o 16,4 mld. zł. Te akcje nie należą do ministra skarbu, ani do premier Szydło, są to akcje Polaków, którymi w jego imieniu zarządza rząd - tak marnie, że od końca października 2015 roku, przeciętny Polak stracił 500 zł. Jak zarządza skarb państwa naszymi pieniędzmy możemy zobaczyć, kim obsadza stanowiska w spółkach ( z partii PiS - bez odpowiednich kwalifikacji), lekceważy akcjonariuszy mniejszościowych, wykorzystuje podległe spółki - naszą własność - do celów politycznych ( polecam lekturę o zapowiedzi utworzenia Polskiej Fundacji Narodowej, która raczej będzie promować PiS za granicą a nie nasz kraj, i za pieniądze nasze chce zmienić opinię publiczną na Zachodzie o obecnie rządzących ) Kasa państwa świeci pustkami - w tym roku deficyt z programu 500+ ma wynieść 55 mld. Dług publiczny zbliża się do kwoty biliona zł ( astonomiczny ! ). Uszczelnianie podatków idzie opornie, podatek bankowy da mniej, niż zakładano, handlowego nie ma! Tak jak powiedział młodszy Morawiecki; 500+ jest na kredyt, i to zaciągany co roku,, i coraz trudniejszy do spłaty. 500+ daje komfort opozycji, która może spokojnie się przygladać rządowi PiS-u, bo zadłużenie też ma swoje granice. Jak pan myśli, panie Głowacki, który polityk z partii rządzącej pierwszy to powie, że trzeba to odwołać i przebudować, zanim wszystko się zawali? Chyba niektórzy z tego towarzystwa zaczynają to rozumieć, a pan jakoś nie...
Kochani, wszystko idzie w dobrym kierunku, ale...
Dodane przez Endrju (_:_), w dniu 15.07.2016 r., godz. 20.13
ale nie wszystko możemy zrealizować, bo przeszkadza nam: opozycja i KODziarze, Rzepliński i Komisja Wenecka, konie arabskie, SN, NSA i RPO, Fundacja Helsińska, media w niemieckich rękach, Rosjanie i Amerykanie, głębokość Mierzei, kornik drukarz, różne grupy kolesi, Kwaśniak, Bolek i Komoruski, banksterzy, resortowe dzieci, Unia Europejska, Polacy gorszego sortu, Tusek Chytrusek... i ten od naciągania wiejskich sklepikarzy...
do Josek
Dodane przez Anonim, w dniu 15.07.2016 r., godz. 21.20
Znasz się najlepiej na kamizelkach z długimi rękawami z tyły wiązanymi.Spadaj gumofilcu z forum.Tego nie da się czytać.Woooooooon
Dodane przez Anonim, w dniu 15.07.2016 r., godz. 22.22
Josek tak trzymaj! Na czytanie biadolenia olów, endrów ,ochlów, echlów szkoda czasu, ale twoje komentarze są super.
Dodane przez Kola, w dniu 15.07.2016 r., godz. 22.26
olu, w Wyszkowie wystarczy wejść szefowi do łóżka. Apropo obsadzania stanowisk.
Do Anonima z 21.20
Dodane przez Wiesia, w dniu 15.07.2016 r., godz. 23.59
Skad wiesz,ze sa kamizelki z dlugimi rekawami z tylu wiazanymi? I pewnie wiesz gdzie je stosuja. Nasze przypuszczenia o twoim problemie sie zgadzaja gdyz tego doswiadczyles. Ataki wscieklosci i grozenie konczy sie tym o czym masz wiedze,a moze dlatego tak lubisz kamizelki?
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 16.07.2016 r., godz. 05.18
Panie gs. Oczywiście dwa ostatnie zdania z mojego wpisu 20.59 to żart. Nie podejrzewam pana, że chciałby pan, przynajmniej publicznie wyrażać podobny pogląd.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 16.07.2016 r., godz. 05.28
Pani olu, to raczej pani niewiele rozumie. Ja o twardych liczbach, o forsie która realnie wpłynęła do budżetu państwa w pierwszych miesiącach roku, a pani o wirtualnych pieniądzach, związanych ze skokami na rynku akcji. Ja o rzeczywistości, pani o swoich wizjach dotyczących przyszłości. Jak zwykle rozbawia mnie pani. Dziękuję.
do oli
Dodane przez Przyjdziemy i PO was, w dniu 16.07.2016 r., godz. 09.36
Kredyt na nasz koszt poprzednia władza zaciągnęła na sumę 300 mld zł. Chcesz jeszcze coś słoiku z radomskiej wsi porównać?
szlachta
Dodane przez Jurek, w dniu 16.07.2016 r., godz. 10.04
Josek, wypowiadasz się jak prawdziwy hrabia. Taki herbu "torba"
Kochani, po tureckim puczu
Dodane przez Endrju (_:_), w dniu 16.07.2016 r., godz. 11.36
planujemy awanse generalskie dla pułkowników... Tak na wszelki wypadek...
Dodane przez ola, w dniu 16.07.2016 r., godz. 13.46
panie Głowacki, a tak bardziej merytorycznie? P.S. akcje spółek państwowych akurat spadły, a deficyt budżetowy rośnie - odwracanie kota ogonem pieniędzy nie namnoży, nie sądzi pan? No chyba, że "dobra zmiana" to nowa Kana Galilejska...
Dodane przez Anka, w dniu 16.07.2016 r., godz. 16.03
Na rzeczowe,prawdziwe i pisane z kultura komentarze Joska,pana Glowackiego,sprzedajne buractwo, ola,Eychler umieja tylko chamstwem,klamstwem,manipulacja i wsciekloscia a tez bezsilnoscia wypisywac glupawe komentarze,ktore zadawalaja tylko ich samych. Miernoty te nie zdaja sobie sprawy jak sa pogardzani. Komentarze ich to wizja chorej glowy.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 16.07.2016 r., godz. 16.52
Pani olu, deficyt budżetowy wg. twardych liczb, które podałem jest po 5 miesiącach 2016 r- powtórzę - o 6 mld zł mniejszy niż w projekcie budżetu ( miał być ok. 19 mld zł, jest 16). Jest on również mniejszy niż rok temu, czyli po 5 miesiącach 2015 r. Jeżeli chodzi natomiast o akcje spółek skarbu państwa, ich wzrost lub spadek - nie ma to żadnego związku z budżetem.
Dodane przez Smacznego ;), w dniu 16.07.2016 r., godz. 18.03
Ta Białołęka jedzie na frankowym kredycie, stąd ta frustracja. Złoty w górę, złoty w dół. Z jednej pensji ciężko prowadzić dom, spłacać kredyt i utrzymać dwóch facetów.
Wolne wnioski do wpisow Oli
Dodane przez Josek, w dniu 16.07.2016 r., godz. 18.27
Czytajac i analizujac merytorycznie wpisy i komentarze wyszkowskiej ekonomistki od wszystkiego OLI, ma sie wrazenie, ze ekonomia to nie nauka o gospodarce, ale jakas mieszanina belkotu medialnego i spekulacji....... Ola lansuje sie w nich jako specjalistka od sensownego wydawnia cudzych pieniedzy ( np. 500+ )... Taki typowy hucul polityczny i ekonomiczny / obok Seledyna z Pultuskiej/ oderwany od prozy zycia codziennego w Polsce......... Wzrosty i upadki notowan akcji spolek panstwowych sa uzaleznione od wielu czynnikow ekonomicznych i nalezy rozpatrywac je w dluzszej perspektywie czasu, a nie krotkoterminowo....!!! Dlugi horyzont czasowy jest odpowiednim narzedziem opiniowania w notowaniach ww. spolek...... Ola jest zwiazana z tzw nowa ekonomia uprawiana przez poprzednie lewackie rzady postkomunistow....Za rzadow PO- PSL mowilo sie, ze stara ekonomia przestala dzialac i nadeszly nowe czasy.... "Nowe czasy" przekretow i kombinacji, bo bez tego caly system finansowy Balcerowicza, Belki, Rostowskiego... dawno by upadl... A tak przynajmniej na papierku bylo napisane, ze wszystko jest w calkowitym porzadku ( kreatywna ksiegowosc ).... Obecny Rzad PIS-u jest krytykowany /takze przez ww. Ole / za twierdzenie, ze zasady starej ekonomii pozostaja identyczne....Zmieniaja sie miedzy innymi produkty, szybkosc dostepu do informacji i sposoby pozyskiwania kapitalu.... ---------- Do Seledyna z Pultuskiej------Nazywanie rzeczy po imieniu nie jest obrazaniem ludzi .
?
Dodane przez Jurek, w dniu 16.07.2016 r., godz. 18.42
W ostatnich wyborach autor przegrał z Justyną Garbarczyk, jakieś fatum? Może naród ma problem z rozumieniem mysli publicysty?
do oli i do Marka Głowackiego
Dodane przez Anonim, w dniu 16.07.2016 r., godz. 19.19
Wy ( zresztą nie tylko Wy) tu o miliardach, 500+ i generalnie o sprawach, na temat których wiedzę posiedliście z gazet i na które oboje nie macie wpływu a tu w Wyszkowie chaos komunikacyjny i brak choćby namiastki rzeczowej dyskusji o obwodnicy północnej. Może w tę stronę skierujcie swoją energię ?
Ministerstwo Finansów przekonuje beneficjentów programu 500+,
Dodane przez 101, w dniu 16.07.2016 r., godz. 19.32
by ulokowali pieniądze z programu w obligacjach Skarbu Państwa. Hehe... Systemy argentyńskie, oscylatory, piramidy... :)
Dodane przez ola, w dniu 16.07.2016 r., godz. 19.50
panie Głowacki, zupełnie niepotrzebnie upiera się pan przy swoim, całkowicie nie mając racji - otóż dochody ze spółek skarbu państwa stanowią jeden ( sic! ) ze składników budżetu, mając tym samym wpływ na wysokość tegoż budżetu - i nie jest bez znaczenia czy akcje spadają czy rosną - czy już jest jasne?
Dodane przez Kola, w dniu 16.07.2016 r., godz. 20.50
PiS obsadza, Nowosielski niemoty wsadza. jak wytłumaczysz obsadę prezesa, którego zwalona ze stołka byla prezes musi potem pół roku niańczyć? Ile te pół roku kosztowało podatnika, i dlaczego ten nowy nie miał tyle honoru, żeby zrezygnować w czasie tego pól roku z brania pieniędzy? Albo żeby chociaż ze swojej pensji płacił za douczki i niańczenie byłej prezes. Świństwo co?
Dodane przez Weźmy się za nich, w dniu 16.07.2016 r., godz. 21.39
W Wyszkowie za Nowosielskiego jest liberalnie czyli wszystko teoretycznie co doświadczamy stając w korkach bo nikomu nie chce się ruszyć tyłka, żeby coś z tym zrobić . Jednak to co ich wyróżnia to maximum wyciągania kasy z budżetu samorządu, najlepiej z kilku źródeł.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 16.07.2016 r., godz. 21.41
Pani olu, dla mnie jest jasne, że wypisuje pani po prostu głupoty. Dywidenda ze spółki skarbu państwa to coś zupełnie innego niż wysokość akcji. Wypłaty z dywidend są składnikiem budżetu - to realne, choć niezbyt wysokie środki tworzące budżet. Wysokość akcji spółek skarbu państwa to wirtualne pieniądze i nie mają żadnego związku z budżetem. Proszę się nie ośmieszać.
Dodane przez Anonim, w dniu 16.07.2016 r., godz. 21.46
Josek !! Przyznaj się !! Otwierasz lodówkę a tam Eychler w kamizelce !!??
PIS wam mordy lizał
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 16.07.2016 r., godz. 22.24
Z takim oto pozdrowieniem dla trolli dobrozmianowych z miejsca, w którym bije dziś serce autentycznej Polski, czyli z Woodstocku w Kostrzyniu.
Dodane przez Anonim, w dniu 16.07.2016 r., godz. 22.34
A MOŻE ZAMIAST ŁUPIENIA PRZEZ ABONAMENT WSZYSTKICH CO NIE OGLĄDAJĄ, NIE POPIERAJĄ I NIE CHCĄ DAWAĆ...KASY FISKALNE NA PARAFIACH POZAKŁADAĆ !!!!!!!!!!!!
Dodane przez AntyBox, w dniu 17.07.2016 r., godz. 10.43
Zostaw Eychler, tę młodocianą, nie tylko imprezę.
Dodane przez Josek, w dniu 17.07.2016 r., godz. 13.02
KODziadostwo wyjechalo na wakacje za 500+, a porzadkowi w seledynowych kamizelkach na impreze podwyzszonego ryzyka do Kostrzynia potaplac sie w blocie..!!! Dla starszych panow lepsze to jak okladziny borowinowe....!!!!!!!!!!!
Dodane przez antypsl, w dniu 17.07.2016 r., godz. 13.45
Głowacki jest rówieśnikiem Kalinowskiego Jarosława i ma prawo pisać o jego nędznym zachowaniu. Kalinowski był wicepremierem, wicemarszałkiem Polski i teraz jest europosłem i powinien zachowywać się przyzwoicie wobec Polski. A tak nie jest o czym świadczy poparcie rezolucji przeciwko Polsce w parlamencie europejskim, a można było się zachować przyzwoicie i głosować przeciw albo się chociaż wstrzymać. Być razem z takimi wrogami Polski jak Schulz czy Guy Verhofstadt to powinien być powód do wstydu. A jeszcze wypisuje, że Polska jest winna Brexitowi. To kumpel Kalinowskiego, Schetyna chce referendum w sprawie UE.
Dodane przez ola, w dniu 17.07.2016 r., godz. 15.21
panie Głowacki - jedno co mogę stwierdzić na koniec, jest to, iż jest pan klasycznym przykładem wykształconego-omamionego; - proszę się tym jednak nie przejmować, omamianie nie potrwa długo, a na dzisiaj polecam przeczytać, co szykuje nowy rząd na Wyspach m.in. Polakom, którzy po Brexicie zechcą tam pracować, bo chyba zechcą, prawda?
Do pana Glowackiego
Dodane przez Anka, w dniu 17.07.2016 r., godz. 16.11
Przepraszam,ale pozwole sobie napisac,ze polemizowac z taka osobka jak ola to nie honor Pana. Ta antypolska zmija pisze przeciesz tylko same glupoty,przepisujac z karteczek zleceniodawcow. Wiadomo nam,ze w pracy jest mizerna,a wiekszosci czasu poswieca na zmanipulowane komentarze. Natomiast pana komentarze wyrozniaja sie,sa prawdziwe,widac,ze posiada pan wiedze na temat ktory pisze,a przede wszystkim z kultura. Natomiast ola to ten sam poziom co chlopek z Pultuskiej dla ktorego Woodstock to ,,serce autentycznej Polski" i tutaj juz chyba nie ma co komentowac - mente captus. Pozdrawiam.
Nowy podatek dla właścicieli 10-letnich samochodów.
Dodane przez 101, w dniu 17.07.2016 r., godz. 19.05
Według nieoficjalnych doniesień opłata może wynieść nawet kilkaset złotych rocznie.
Dodane przez Anonim, w dniu 17.07.2016 r., godz. 21.17
Nie myszkuj po słownikach.Nie szukaj dziwolągów językowych typu "hucul"Jak już musisz pisać te idiotyzmy to pisz językiem powszechnie używanym...Seledyn ??? Hu cię pojmie o co ci chodzi dziwaku.
Dodane przez gs, w dniu 17.07.2016 r., godz. 21.43
"Wysokość akcji spółek skarbu państwa to wirtualne pieniądze i nie mają żadnego związku z budżetem". Nie zgodzę się. Co jeżeli Skarb Państwa chce sprzedać udziały w spółce?
Dodane przez Anonim, w dniu 17.07.2016 r., godz. 21.51
Antybox,,a dlaczego ma zostawić.Wp.... się z buciorami już do życia prywatnego obywateli państwa Polskiego.Ma wolność i robi co mu odpowiada.Jak można pisać takie g..... ??
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 18.07.2016 r., godz. 06.57
Panie gs, widzę, że manipulacje pani oli oddziaływają na pana. Przede wszystkim pisze ona o wszystkich spółkach skarbu państwa, a nie o tych, które miałyby być sprzedawane. Po drugie proszę sobie zajrzeć do budżetu 2016. Przewidywane wpływy z prywatyzacji są tak małe, że można je pominąć.Pseudointelektualne wpisy pani oli to zwykłe bzdury. Prawdopodobnie przepisuje opinie z innych portali nie rozumiejąc ich treści.
Dodane przez ola, w dniu 18.07.2016 r., godz. 10.03
panie Głowacki - piszę o największych spółkach giełdowych kontrolowanych przez skarb państwa, oraz o spółkach giełdowych skarbu państwa, czyli naszych, m.in. moich - prawdopodobnie chce pan wyjść z twarzą, ale to na koniec wygląda tak, jak cenzura przemówienia prezydenta Obamy w mediach narodowych, podczas szczytu NATO. I jeżeli niektórzy za granicą wcześniej nie interesowali się demokracją w Polsce, to mieli okazję właśnie się dowiedzieć jak wyglądają wolne media. P.S. bardzo w skrócie, aby pan Głowacki zrozumiał: akcja=prawo do własności ( np. złóż ropy naftowe ) które okresowo przynosi dochód w formie dywidendy - np. wyższa cena ropy na rynku wpływa na wzrost wartości akcji spółki, która posiada złoża ropy naftowej, a więc wypłacana dywidenda będzie wyższa - dawniej akcje miały formę zapisu papierowego, obecnie jest to zapis elektroniczny, co nie znaczy, że pod zapisem nie mogą ( ale nie muszą ) być konkretne kwoty pieniędzy ( ok. 1/4 wartości ), tzw. akcje gotówkowe - konkluzja: jeżeli spada wartość akcji, spada wysokość dywidendy, której wyskość jest zwykle określona procentowo - ad rem: wartość akcji, o których już kilkakrotnie pisałam i piszę spadła, więc pieniędzy do budżetu mniej, a to że PiS i przystawki nie rozumieją praw ekonomicznych już niejednokrotnie udowodnili, co i pan się stara robić
:)
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 18.07.2016 r., godz. 10.09
Czytam większość felietonów Marka Głowackiego, niektóre mi się podobają bardziej inne mniej, ale Marek Głowacki tworzy pozytywną modę, snobizm, na czytanie to co mają do powiedzenia osoby kojarzone z prawicą lub centroprawicą. Ostatnio wciągnęła mnie książka Bronisława Wildsteina (odznaczonego ostatnio orderem Orła Białego) "Cienie moich czasów" i w miarę wolnego czasu poświęcam jej chwile. Książka zaskakująca, dla mnie trudna, pełna różnych odniesień, ale napisana językiem bardzo żywym, pełnym bezpośredniego stosunku pisarza do osób i wydarzeń. "Liberalni" są w szoku, że oprócz ich Polsatu, TVN, jest zupełnie inna narracja, inaczej pokazywane zdarzenia w telewizji TVP czy Republice. Mamy pluralizm medialny, dużo jest też wypowiedzi skrajnych. Myślę, że za pewien czas dojdzie do pewnego zbliżenia "interpretacji" wydarzeń. Wiadomości,publicystyka itp będą na coraz wyższym poziomie pod względem warsztatu dziennikarskiego.
:)
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 18.07.2016 r., godz. 10.44
Pani olu, wyrzuca pani z siebie potok słów, z których nic nie wynika i są zwykłą propagandą. Szanujmy się trochę i piszmy na wyższym poziomie fachowości i sposobu przekazywania myśli. Wyszkowiak, po ograniczeniu wymiany poglądów na NW, stał się jedynym miejscem wymiany myśli i poglądów w Wyszkowie. Szanujmy to. Ekonomiczna uczelnia amerykańska przeprowadziła wśród swoich studentów badania, w wyniku którego stwierdzono, że osoby, które czytają książki i artykuły w pismach fachowym reprezentują wyższy poziom fachowy i intelektualny niż osoby, które korzystają z wiadomości tylko przeglądarek internetowych. Dlatego do dzieła.
Dodane przez ola, w dniu 18.07.2016 r., godz. 11.45
panie Gajewski, otóż właśnie - czytać, czytać i jeszcze raz czytać, czerpać z różnych źródeł a nie jednego -czytał pan w necie, że prezes może zostać premierem? P.S. autor wspomnianej przez pana książki, czyta swoje dzieło w programie 3 PR, wiedział pan? i nawet nieźle mu idzie...
Dodane przez gs, w dniu 18.07.2016 r., godz. 12.05
Grzegorzu, czy uważasz, że p. Marek Głowacki także powinien dostosować się do tych uwag, o których wspominasz w wiadomości z 10:44?
Prezes premierem, czemu nie.
Dodane przez AWP, w dniu 18.07.2016 r., godz. 12.28
Prezes wygranej partii może wszystko, nie wiedziałaś Ola, to więcej czytaj, czytaj, czytaj. Ze zrozumieniem, rzecz jasna.
:)
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 18.07.2016 r., godz. 13.33
Z panem Bronisławem były dwa spotkania organizowane przez klub Gazety Polskiej w Wyszkowie, to cierpliwa osoba, odpowiadał na różne pytania, niektóre były "tendencyjne" ale i z takimi sobie radził. Co do faktu, że prezes Jarosław może zostać premierem to nie wierzę w takie rozwiązanie, bo ogranicza sobie swobodę działania. Nie jestem za takim rozwiązaniem, bo atak salonu byłby niewspółmiernie większy. Polacy chcą spokoju i widocznego efektu podniesienia poziomu życia. Wystarczy, że chaos jest w UE, za który odpowiada wiemy kto (ha ha ha). Panie gs, Marek Głowacki, jest przywódcą części środowisk centroprawicowych, jest naszym "lokalnym Jarosławem". Swoimi felietonami w Wyszkowiaku, nadaje temat dyskusji, a my powinniśmy starać się dostosować poziomem komentarzy. Proszę znaleźć inną osobę życia publicznego w Wyszkowie, która ma coś do powiedzenia naszym mieszkańcom. Oczywiście jest jeszcze mądra pani Judyta ale pani Judyta jest kobietą i jej przychodzi to pisanie bardziej swobodnie.
Dodane przez MM, w dniu 18.07.2016 r., godz. 14.47
O jak sobie chłopcy spijają z dzióbków...
hehehe
Dodane przez jaroslaw, w dniu 18.07.2016 r., godz. 16.16
Ten lokalny jarosław co teraz trzyma z pslem? vide głosowanie nad absolutorium dla koalicji rządzącej powiatem
Radarowiec
Dodane przez Anonim, w dniu 18.07.2016 r., godz. 16.23
Grzegorz,Marek i jeszcze GS! O co tu chodzi?
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 18.07.2016 r., godz. 17.20
Pani ola ma świetną medodę dyskusji – kolejną bzdurą maskuje poprzednie. Można tak oczywiście w nieskończoność. Fakty są takie – budżet Polski na koniec maja jest lepszy niż było to w planie, Min. Finansów zaczyna uszczelniać system podatkowy, ponieważ nastąpił realny wzrost ściągalności wszystkich podatków, bezrobocie spada, szczyt NATO był wielkim sukcesem połączonych sił rządu i prezydenta i w realny sposób zwiększył nasze bezpieczeństwo polityczno-militarne, wzrasta nasze bezpieczeństwo energetyczne, rząd Zjednoczonej Prawicy krok po kroku realizuje kolejne obietnice wyborcze ( ostatnio np. wdrożono sprawy z płacą minimalną). I tak trzymać, a nawet najbardziej brutalna i kłamliwa propaganda nowoczesno-platformestkich KODów i czadów będzie po Polakach spływać jak woda po kaczce.
Do Endrju 1136 -
Dodane przez Napoleon, w dniu 18.07.2016 r., godz. 17.30
mówisz o tureckiej czy też Tureckiej przeprowadzonej rewolucji? Czyli nikt nic nie wie a wszyscy dostają.
Dodane przez ola, w dniu 18.07.2016 r., godz. 20.11
pan Marek Głowacki - "lokalny Jarosław": świetne, tylko dlaczego w cudzysłowiu?
Dodane przez Anonim, w dniu 18.07.2016 r., godz. 21.03
Pis to jest Partia NIENAWIŚCI.Trzymacie się tylko i WYŁĄCZNIE dzięki 500 z plusem.Bez tego bylibyście mniej niż ZERO !!!!! Kościół weź przestań to towarzyst"f"o popierać,bo to równia pochyła też i dla Was.Ola dobrze piszesz.
Dodane przez gs, w dniu 18.07.2016 r., godz. 21.08
"Swoimi felietonami w Wyszkowiaku, nadaje temat dyskusji, a my powinniśmy starać się dostosować poziomem komentarzy". Mam nadzieję, że to żart. Przepraszam, ale ja do tego poziomu zniżał się nie będę. Oczywiście nie jest tak, że wszystkie felietony p. Marka Głowackiego z punktu widzenia poziomu kultury można poprawić, ale większość tak. Jeżeli Panie Grzegorzu uważa Pan, że poziom felietonów p. Marka Głowackiego to jest ten właściwy poziom, to nie dziwię się, że taką mamy większość parlamentarną. Dla mnie poziom dyskusji tu czy w innych mediach szczególnie, gdzie są tzw. prawicowi dziennikarze czy politycy jest żenująco niski. Jedynym, który może z nimi równać, ale jest po przeciwnej stronie to Poseł Niesiołowski.
Dodane przez Anonim, w dniu 18.07.2016 r., godz. 21.26
W 100 dni premier-oszukaniksa-płaksa obiecywała cuda niewidy o jakich nie możemy marzyć.Pis nie dotrzymuje obietnic wyborczych.Pis zaczyna się "sypać".Nie znajdziecie w świecie takiego premiera,który by "dał radę" zrealizować to co chory Kaczyński naobiecywał....Pozdrawiam z całego serca Olę...Jesteś wielka jak Kamila Gasiuk.
Dodane przez Anonim, w dniu 18.07.2016 r., godz. 21.51
Na Pis nie głosowało w ostatnich wyborach nawet 1% wyborców z wyższym wykształceniem a Ci co to zrobili bardzo tego żałują i czyją się oszukani.Macierewicz pierwszy w kolejce do usunięcia.To jest skandal żeby zajmował takie stanowisko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodane przez !!, w dniu 18.07.2016 r., godz. 22.16
gs to chyba Arek Wróbel. Próbuje włączyć się w dyskusję.
Do Gajewskiego
Dodane przez 123, w dniu 18.07.2016 r., godz. 22.53
Panie Gajewski, przestań Pan z tym Głowackim, który nie potrafi jako Radny Powiatowy (a wcześniej Gminny), nic dla swoich wyborców zrobił, żadnego pomysłu, zmarnowany mandat i nasze kasa na jego dietę, potrafi pisać tylko śmieszne felietoniki. Jego postawa jest "a społeczna i bierna dla miasta" skorą został wyrzucony nawet z PIS-u.
Dodane przez olala, w dniu 19.07.2016 r., godz. 03.16
Pana gs, można śmiało zaliczyć do półki, jaką reprezentuje poseł Niesiołowski, choć pan nie dość, że posłem nigdy nie będzie, to nawet zwykłym małomiasteczkowi-prowincjonalnym radnym. To ci pański pech.Nie zniżaj się pan dalej do wyszkowskiego poziomu. I wychodź tak dalej jak wychodzisz. Sprzedam ten interes.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 19.07.2016 r., godz. 05.48
Pani olu, panie gs, czy w kontekście naszych dyskusji możemy liczyć na jakiś błyskotliwy komentarz do najnowszego ratingu agencji Fitch ?
Dodane przez 1234, w dniu 19.07.2016 r., godz. 08.53
"Proszę znaleźć inną osobę życia publicznego w Wyszkowie, która ma coś do powiedzenia naszym mieszkańcom." Racja. Dlatego tak atakują Głowackiego bo to inteligentny facet, który ma dużą wiedzę i wie co robić. W Wyszkowie nadal rządzi postkomuna wspierana przez PiS. A czym jest te kilkanaście tysięcy złotych za radę nadzorczą PWiK dla Sobczaka? gs to Arek Wróbel ? Będę obserwował jego gadane. Oby szybko nie skończył jak Siekierski.
Dodane przez ola, w dniu 19.07.2016 r., godz. 09.00
panie Głowacki vel "lokalny Jarosław" - rating został utrzymany na obecnym poziomie, tj. A- ,z perspektywą "stabilną", i pewnie w związku z tym rząd planuje podwyżki dla siebie i innych urzędników, na posłach kończąc, w powiązaniu z PKB. Nie pierwszy to raz jak obecnie rządzący kłamią naród i okradają, - proponowane podwyżki są rzędu od 7 tys. dla premiera, do 2.400 dla posła - jest to nagrodzenie własnych, którzy idą ślepo za obecną władzą - w porównaniu do średnich zarobków jest to kuriozalnie, gdyż projektowane podwyżki przewyższają pensje, np. młodych lekarzy, i oczywiście pierwsza dama też dostanie pensję, ok. 14 tys. - gratuluję pomysłu, tym bardziej, że sytuacja finansowa w kraju jest bardzo napięta, jedyno co wzrosło to konsumpcja gospodarstw domowych poprzez zwiększone transfery socjalne. Dlaczego pana wyrzucili z PiS-u? Chyba pan sobie codziennie z tego powodu w brodę pluje, bo teraz to dopiero można się obłowić we wszystkie profity! - wystarczy "szczekać" zgodnie z partyturą Naczelnego Naczelnika. Wystarczajaco błyskotliwe? Napewno w pana stylu, bo do pana poziomu, tak jak niektórzy wyżej, których pozdrawiam, nie posunę się.
do Gajewski
Dodane przez wawa, w dniu 19.07.2016 r., godz. 09.11
Najnowszy komentarz do ratingu jest taki.Zastój,zastój,,,zastój.W gospodarce nic nie dzieje się ani złego,ani dobrego...Nuda Panie jak w Polskim filmie..Dlatego rating nie spada.
Dodane przez zyga, w dniu 19.07.2016 r., godz. 09.12
Mowa nienawiści Niesiołowskiego uzasadniająca odwołanie ministra Macierewicza i porównanie tego z felietonami Głowackiego to efekt prania mózgów przez TVN i Polsat, Gazetę i Newsweek. Ludzie opanujcie się bo nie wiecie o czym mówicie. To efekt, że w Wyszkowie nadal rządzi PO.
Dodane przez Nuda, w dniu 19.07.2016 r., godz. 11.23
Ożywienie jednak jest, a z waszymi ratingami jak i sondażami. Komorowski przed wyborami prezydenckimi miał wg nich 70% poparcia. Także proszę się ratingami i badaniami, na zamówienie wrogów Dobrej Zmiany, nie przejmować. Według waszych newsów szczyt NATO miał być Warszawie zabrany. Nuda, zmieńcie taktykę, bo sianie propagandy wam słabo wychodzi.
Dodane przez Anonim, w dniu 19.07.2016 r., godz. 12.48
Maciarewicz w nowej limuzynie BMW,samoloty dla rządu nowe zamawiane,podwyżki dla w większości pisoskich posłów,rządu,pseudo-prezydenta i żony (??? !!!).Z drugiej strony bardzo ostre kary za oszustwa podatkowe do 5 milionów z utratą mienia i nawet 25 lat ograniczenia wolności.Z chorym ciągle zmienianym systemem podatkowym charakteryzującym się rekordowym fiskalizmem.
Dodane przez Anka, w dniu 19.07.2016 r., godz. 14.33
Polska idzie w dobrym kierunku,a najwazniejsze,ze rozliczeni sa zlodziejstwo i malwersacje. Illez to tego zlodziejstwa za czasow poprzedniego rzadu,a co byloby gdyby dluzej byli przy wladzy. Wscieklosc odrzuconych od koryta I strach,ze przyjdzie czas na kazdego,aby go rozliczyc. Pomyslcie ile w samym Wyszkowie jest nieprawidlowosci. Zyga dobrze napisal,ze u nas nadal rzadzi PO,A ja dodam od siebie,ze tez PSL. Dziwi mine cisza ostatniej afery w szpitalu,gdzie handlowano cegielkami i zwolnieniami lekarskimi za wiedza pani dyrektor.,byla tez telewizja,a nasze tygodniki milcza,czyzby naprawde o tym nie wiedzialy. Prosze zapytac o to staroste.tak ochoczo,solidnie nagradzal dyrektorke,kiedy handel cegielkami trawal od bardzo dawna i wszyscy o tym wiedzieli. Sprawa prosta,starosta dyrektorka to PSL. Na tym forum zalosne i zmanipulowane komentarze oli,czym on a chce blysnac,za te falszywe srebrniki,nie raz wykazala sie swoja tepota,piszac,a nie rozumiejac tego co pisze. Moze w pospiechu przepisuje zlecenia. Ela przepraszam Olaf,jezeli chodzi o twoj mizerny poziom intelektualny to nie masz co zrownywac sie z inteligencja,madroscia a przede wszystkim prawoscia pana Glowackiego. Taka miernota jak ty nadajesz sie na asystentke chlopka z Pultuskiej,juz widze was w seledynowych kamizelkach z zacietoscia na twarzy jak porzadkujecie teren PO zbiegowisku kodziarzy. A jeszcze jedno na menopauze pomaga soja i zimna woda.
Dajesz Anka propagandę, dajesz.
Dodane przez 101, w dniu 19.07.2016 r., godz. 14.47
Ślinę z pyska wycierasz i chwalisz dalej ''lokalnego Jarosława''
Do Anki
Dodane przez Anonim, w dniu 19.07.2016 r., godz. 15.27
dobrze ,że wspomniałeś jeszcze o andropauzie!
Dlaczego Kalinowski nie pisze o tym, co on robi dla Polski w PE?
Dodane przez Janina Demetriou-Warburton, w dniu 19.07.2016 r., godz. 16.05
Nie znam odpowiedzi na to pytanie. Dziwię się, że NW drukuje jego felietony, z których nic nie mogę się dowiedzieć, oprócz tego, że Kalinowski nie lubi PiS-u. A propos Brexitu: Anglicy i Walijczycy głosowali za wyjściem z UE nie tylko z powodu imigracji; mają przede wszystkim dosyć unijnej korupcji i nieprzejrzystych praktyk (nominacje zamiast otwartych wyborów na stanowiska - vide Tusk, unilateralne decyzje Merkel), które podważają samo sedno demokracji. Może te tematy powinien poruszyć pan Kalinowski?
Dodane przez anonim., w dniu 19.07.2016 r., godz. 16.34
Dziś podobno w TVN w programie UWAGA o 18. 50 o Wyszkowie i o szpitalu. Zapraszam do obejrzenia.
To ja
Dodane przez Anonim, w dniu 19.07.2016 r., godz. 16.43
Co tam panie ciekawego dzieje się na świecie ?
?
Dodane przez jaroslaw, w dniu 19.07.2016 r., godz. 17.17
Może kolejny felieton poświęci Pan Głowacki podsumowani swojej pracy w samorządzie powiatowym? Chętnie dowiemy się co lokalny jarosław wnosi do pracy tego samorządu
Do 101 chlopka z Pultuskiej
Dodane przez Anka, w dniu 19.07.2016 r., godz. 18.02
Nepku,gdzie ciebie wychowywano,ze masz tak ubogi,prostacki,chamski sposob wyslawiania,czy twoja edukacja i rozwoj mozgu zatrzymal na etapie rozwoju jednorocznego szympansa,a moze w dziecinstwie wstawiono ci implant do mozgu,ktory zatrzymal cie w rozwoju. U ciebie wszystko powyzej twojego intelektu to zlo. Jedno tylko cie cieszy,seledynowa kamizelka i funkcja ciecia ty wyszkowski grzechotniku.
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 19.07.2016 r., godz. 18.28
Wawa, wreszcie normalne pisanie u ciebie. Co do treści, to po ratingu mamy nie zastój tylko stabilizacja, stabilny rozwój gospodarki. Oto najnowsze dane GUS : ".... Polska gospodarka rozwija się - produkcja przemysłowa rośnie o 6 proc. w skali roku i o 7,3 proc. w ujęciu miesięcznym. Sprzedaż detaliczna wzrosła w czerwcu o 4,6 proc. r/r, a w ujęciu miesięcznym o 3,2 proc..... " Biznes lubi spokój i tak zaczyna wyglądać Polska na tle nerwowej Europy. Jednak niestety straciliśmy wiele miesięcy w związku z histerią wywołaną przez opozycję, w kraju i za granicą. Efekty związane z planami gospodarczymi zostaną przesunięte. Pamiętajmy, że ambitnym planem jest przezwyciężenie średniego rozwoju, na poziomie 2-4 %.
do Gajeski
Dodane przez wawa, w dniu 19.07.2016 r., godz. 21.32
Gajewski Grzegorzu !!! Gospodarka jest jak walec drogowy....Łatwo tego walca nie da się zatrzymać.Po rządach Pisu,które kiedyś się skończą (oby jak najszybciej)..Następny rząd również nie będzie mógł zapisać sobie ewentualnych sukcesów poprzedników sobie.Dobre wskaźniki macie z rozpędu po poprzednikach oraz dzięki prezesowi,który kiepsko czuje się w tym temacie i pozostawił go na później do rozregulowania.Należy spodziewać się wyższych i NOWYCH wymyśleń podatkowych..........Jeżeli chodzi o rating.Przed jego ogłoszeniem ukrywaliście i odsuwaliście temat wcześniejszych emerytur.Decyzja o obniżeniu wieku emerytalnego została opublikowana PO ogłoszeniu agencji o braku zmian w ratingu...."Cyganicie" ile wlezie.Wstręt do Pis się rozszerza a miała być z waszej strony pokora,praca,umiar....Popyt w okresie wiosenno-jesiennym rośnie więc musi rosnąć i produkcja....Tracimy nie przez opozycję lecz arogancję,pychę władzy Pis....Będziecie mieli bardzo ciężką jesień.
Dodane przez 123, w dniu 19.07.2016 r., godz. 23.13
Oj, jarosław, kochanie, powiedz a niby z kim ma współpracować w radzie powiatu? Z Sobczakiem, który z Bocianem z PSL, Frąckiewiczem od Nowosielskiego, odwoływali Teresę Trzaskę, człowieka prawicy, z funkcji starosty. PiS w Wyszkowie i tak ma kłopoty bo tam wrze w środku. Jedni zarabiają mnóstwo jak Król, Bala, Rębała a z drugiej chłopaki na nędznych pensyjkach w gminie. Joasia to pewnie z dwanaście tysięcy miesięcznie wyciąga na rękę, a jeszcze 500+. Podnosi sobie wynagrodzenie centrala to niedługo podwyżki w KRUS i agencjach rolniczych. Dobrych snów kochani.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 20.07.2016 r., godz. 05.43
Pani olu, jeżeli chodzi o błyskotliwość, to jestem na prawdę pod wrażeniem. Tylko troszeczkę jakby coraz bardziej nerwowo robi się w eleganckim towarzystwie. Władza spokojnie wprowadza zmiany, nie udało się mimo licznych szturmów wyciągnąć ani jednego posła z koalicji, a opozycja drze koty i cierpi. Na brak programu, brak lidera i jakichkolwiek pomysłów. Pragnie być prześladowana, wsadzana do więzienia, torturowana, a brzydka, pisowska władza w ogóle nie chce iść w tę stronę.Widziałem w internecie film, jak kilkanaście starszych pań na “majdanie” pod KPRM śpiewa coś o przelewaniu krwi. Przeraziłem się na poważnie. Proszę nam zdradzić - kiedy to będzie następne antypisowskie powstanie, czy też majdan ? Jesienią, jak Krystyna Janda wróci z Riwiery czy dopiero za rok wiosną ? A moze jak panią Młynarską na poważnie wkurzą Kiepscy ? Pani olu, bardzo prosimy o informację. Wszyscy wiedzą, że pani jest blisko Mateusza.
Dodane przez ola, w dniu 20.07.2016 r., godz. 09.31
dług publiczny rośnie - w tym roku ma wynieść ponad 55 mld zł; oczywiście z powodu histerii opozycji w kraju i za granicą - niestety ekonomia ma twarde prawa i nie wystarczy podanie prozacku -
Dodane przez Bruksela, w dniu 20.07.2016 r., godz. 11.47
A co niby Kalinowski robi takiego dla Polski? Oprocz tego ze bierze grube pieniądze NIC!!! Będąc ministrem rolnictwa chwalił się jakie to wynegocjowal dla nas warunki.a ja wam powiem, ze g... wynegocjowal! dostał najgorsze z możliwych, ale on tyle się zna na Unii i negocjacjach, co "swinia na korycie". Śmieli się w Brukseli, ze nawet nie potrafią pisma napisać po angielsku, jak to robią inne kraje, tylko po polsku . nawet niektórych nie czytali bo kto by to tłumaczył. Takie były rządy PO-PSL .środki unijne wykorzystane tylko w 1/3 bo nie było kompetentnych ludzi, którzy się na tym znali i forsa nam należna przepadala.ooo i taki Kalinowski dobroczynca!
Dodane przez złota rybka, w dniu 20.07.2016 r., godz. 12.56
Ola a ty ciągle w te same bębny. Budżet na 2016 rok z tak dużym, 50 miliardowym deficytem przygotowała poprzednia ekipa, czyli PO-PSL. Obecny rząd budżet za 2015 rok znowelizował, żeby starczyło w tym roku na 500+.Deficyt w budżecie na 2017 roku będzie mniejszy znacznie. Wawa jesteś niekonsekwentny, raz mówisz, że wszystko nowa władza zniszczyła i będzie totalny kryzys a teraz że żyje na osiągnięciach poprzedników i po temu się rozwija. zachowuj się.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta