Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 20 kwietnia 2024 r., imieniny Agnieszki, TeodoraOkiem rzuciłam

(Zam: 22.06.2016 r., godz. 12.43)

Za trzy dni dzieciaki zaczynają wakacje (zazdroszczę). Mam nadzieję, że wakacyjny luz odczujemy również na wyszkowskich ulicach. Więcej swobody będą mieli również rodzice, którzy przez najbliższe tygodnie nie będą musieli walczyć z dziećmi o nieodrobione lekcje, późne kładzenie się i zbyt powolne wstawanie.

Dwa tygodnie temu w „Wyszkowiaku” (nr 22/2016) ukazał się artykuł „Camper wycofuje się z udziału w I lidze!”, w którym przeczytaliśmy „Od kilku tygodni w środowisku siatkarskim krążyły pogłoski, według których Camper Wyszków miał wycofać swój zespół seniorów z rozgrywek I ligi siatkarzy. Traktowane jako plotki informacje okazały się prawdziwe, co potwierdziło wydane przez zarząd klubu oświadczenie”. Zaczęłam się wówczas zastanawiać, jaki będzie los planowanej przez powiat i gminę Wyszków wspólnej inwestycji, o której moja gazeta w kwietniu ubiegłego roku w artykule „Boiska za ponad milion złotych” (nr 15/2015) pisała: „Burmistrz niedawno ogłosił też, że oba samorządy, miejski i powiatowy, na terenie Zespołu Szkół nr 2, w przyszłym roku chcą rozpocząć budowę nowej hali sportowej (przystosowanej do gry siatkarskiej na poziomie ekstraklasy). W założeniu uczniowie SP nr 2 i ZS nr 2 będą mogli wspólnie korzystać z powstałej infrastruktury”. Sprawą wspólnej inwestycji dwóch samorządów zainteresował się „Nowy Wyszkowiak” (artykuł „Budowa hali pod znakiem zapytania”) pisząc „Wobec zmiany sytuacji KS Camper i jego drużyny siatkarskiej budowa hali stoi pod znakiem zapytania.(…) O aktualne plany na majowej sesji rady powiatu pytał radny Paweł Deluga. Wicestarosta Adam Mróz zapewnił, że kompleks nadal jest umieszczony w Wieloletniej Prognozie Finansowej. (…) Osobną kwestią jest budowa hali sportowej. Powiat zamierzał zrealizować tę inwestycję wspólnie z gminą Wyszków, jednak w kontekście sukcesów drużyny siatkarskiej KS Camper Wyszków. Wobec zmiany sytuacji drużyny, która spadła do IV ligi, budowa hali stoi pod znakiem zapytania. Z pewnością szkole przydałaby się nowa sala sportowa, jednak do tego tematu powiat planuje powrócić jesienią, przy opracowywaniu przyszłorocznego budżetu”. Nie chcę bawić się we wróżkę, ale coś mi się wydaje, że plany wielkiej, wspólnej inwestycji pn. „budowa hali sportowej” już niebawem wezmą w łeb. Nie sądzę, aby burmistrz i miejscy radni chcieli finansować budowę czegoś, co będzie służyło jedynie na IV ligowe rozgrywki „Campera”.

***

Do 7 czerwca klienci wyszkowskiego „Tesco” mogli głosować na jedną z trzech lokalnych inicjatyw prospołecznych w programie „Decydujesz, pomagamy”: na Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Wyszkowie (projekt pn.”Klub Dziecka i Rodzica w Wyszkowie”), na Polską Fundację Wsparcia Europejskiego (projekt pn. „W zdrowym ciele zdrowy duch”) lub na Stowarzyszenie Aktywnych Pań z Załuzia (projekt pn. „Gry terenowe w Kaszewcu i Załuziu – niezapomniana przygoda”). Robiąc zakupy w „Tesco” otrzymywaliśmy żeton, który należało wrzucić do specjalnej urny, oddając tym samym głos na wybrane stowarzyszenie. Grant w wysokości 5 tys. zł otrzymało Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Wyszkowie, które uzbierało aż 31 383 żetonów. O granty rywalizowało 420 projektów. Stowarzyszenie jest jedną ze 146 organizacji w Polsce, które otrzymało grant oraz jedną z 19 organizacji w Polsce, które zebrały dla swojego projektu najwięcej głosów. Stowarzyszeniu składam serdeczne gratulacje:)

***

Co jakiś czas telewizja oraz lokalna prasa informują nas o kolejnych ofiarach oszustwa na tzw. wnuczka. Tym razem 10 tys. zł straciła 64-letnia mieszkanka Wyszkowa, która padła ofiarą oszustwa na tzw. policjanta oraz 10 tys. zł straciło starsze małżeństwo z gminy Rząśnik, które padło ofiarą oszustki podającej się za pracownika Ośrodka Pomocy Społecznej. Policja ponawia więc apele, by starsi ludzie byli bardziej ostrożni i czujni w kontaktach z obcymi osobami, zwłaszcza jeśli ktoś próbuje „wyciągnąć” od nich pieniądze. Zastanawiam się dlaczego osoby starsze, często samotne tak łatwo i tak szybko dają się przekonać do przekazania obcej osobie oszczędności swojego życia? Pomyślałam, że być może wina jest w nieco młodszym pokoleniu, czyli w nas, gdyż zaganiani, zapracowani, wiecznie zmęczeni mamy zbyt mało czasu na odwiedzenie naszych rodziców i dziadków, którzy spragnieni zainteresowania, bliskości i rozmowy tak łatwo zawierzają przypadkowym obcym ludziom.

Judyta
judyta@wyszkowiak.pl

Komentarze

Drodzy rzezimieszki,
Dodane przez Tadeusz faRydzeusz, w dniu 22.06.2016 r., godz. 14.16
jeśli chcecie w spokoju łupić staruszki, to nie róbcie tego na wnuczka, tylko na bożka (nie mylić z Bogiem). Wystarczy sutannę założyć.
Po wygranym meczu,
Dodane przez 101, w dniu 22.06.2016 r., godz. 15.13
matołom głosującym na PiS należy wyjaśniać, że Błaszczykowski nie jest synem Błaszczaka i Waszczykowskiego.
Okradają księży
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 22.06.2016 r., godz. 21.38
Kilkunastu księży w Polsce okradziono metodą na wnuczka.
Dodane przez 101, w dniu 23.06.2016 r., godz. 08.54
Był pan molestowany Eychler, skąd ta nienawiść?
Nie używaj mojego nicka,
Dodane przez 101, w dniu 23.06.2016 r., godz. 10.12
bolszewiku.
Dodane przez Zenek, w dniu 23.06.2016 r., godz. 15.46
Facecie z Pultuskiej nikt nie kradnie twojego nicka,to ty masz problem,raz jestes 101,innym razem Herman a czesto Anonim. W tym schorzeniu tak jest.Czekac tylko jak znowu glupoty odwalisz. Przeciez nikt nie traktuje cie powaznie,nawet twoi zleceniodawcy,ot taki chlopek na posylki,lec zrob zakupy,rozdaj choragiewki,posprzataj i zanies na miejsca. To tylko to do czego nadajesz sie.
Facet w czerni do 101
Dodane przez Anonim, w dniu 23.06.2016 r., godz. 17.31
Dlaczego od razu molestowany, to chwyt poniżej pasa. Myślę ,że Eychler nie był molestowany tylko tak pisze . Komentarz z bolszewikiem śmierdzi archaizmem.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 23.06.2016 r., godz. 23.09
Czy Polska to normalny kraj ???????????????????? W 1982 roku obecny poseł PiS, prokurator Piotrowicz oskarżał działacza opozycji, później został odznaczony jako członek PZPR. Ponad 30 lat później jest przesłuchującym osoby ubiegające się o członkostwo w kolegium IPN. Bolszewicka zmiana.
Wyrżnięte w pień pąki hortensji w środku miasta
Dodane przez Lipowski, w dniu 24.06.2016 r., godz. 12.45
Podczas przeprowadzania przetargu należy mieć na uwadze nie tylko warunki finansowe jakie oferuje firma ale również z kim ma się do czynienia. Dobrze ,że tylko na pączkach się skończyło. Do pracy przy zieleni miejskiej należy zatrudniać ludzi trzeźwych i normalnych. Nie ma się co dziwić pracownikowi w sytuacji gdy firma chce naprawić szkodę postaci wsadzenia krzaków hortensji z pąkami, które mają zakwitnąć w niedługim czasie lub rozwiniętymi kwiatami i to podczas upałów. By miały kwiaty w niedługim czasie inaczej się przecież nie da. Moim zdaniem ,żeby je podlewać nawet gnojówką to i tak padną. Jest nowinka biologiczna godna obserwacji. Kwiaty z pąkami zhandlowali na targu?
Dodane przez Anonim, w dniu 24.06.2016 r., godz. 14.18
Europę czeka, a nawet już się rozpoczął znowu kryzys gospodarczy . Donald Tusk i platforma przeprowadziła nas przez POPRZEDNI praktycznie suchą nogą .TERAZ DZIADY PISOWSKIE POKAŻCIE CO Potraficie z tym Kaczyńskim , Morawieckim, Maciorewiczem i całą bandą komuchów.
Anonim z 14.18 czyli go go z Pultuskiej
Dodane przez Inka, w dniu 24.06.2016 r., godz. 20.41
Dobrze napisales ,ze PO przednicy przeprowadzili nas sucha noga,dlatego zostawili taka nedze w kraju. A co nie ktorym zostawili pustke w glowie i teraz bredza glupoty a najczesciej pisza o bolszewikach. Ale coz trudno ci zrozumiec,ze to jest POLSKA.
Dodane przez Wiesia, w dniu 24.06.2016 r., godz. 21.24
Moi dziadkowie mowili, ze zawsze epitety z ust ublizajacego sa dowodem jak on sam byl zawsze wyzywany. Dziad nazywa innych dziadami, byle menel z bandy nazywa tak innych,koneksje bolszewikow tez ublizaja tymi slowami. Jednym slowem jakie wyzwiska,taka osobowosc. Prawda taka, ze z chama nie uda sie wyplenic chamstwa.
NA KOD-era
Dodane przez Josek, w dniu 24.06.2016 r., godz. 22.14
Jedni na wnuczka , inni na ksiedza .....Ale hitem miesiaca jest metoda na KOD-era..!!!! Nasz przesympatyczny wyszkowski Homo KODerus ( wszyscy wiemy o kogo chodzi, bo sam to opisal ....), tak otumanil niezbyt rozgarnietego wiejskiego wlasciciela sklepu, ze dostal towar za pol ceny......Gdyby zalozyl jeszcze swoja przepocona seledynowa kamizelke z napisem KOD, ten bezmyslny i skolowany wiejski sklepikarz , dalby mu prawdopodobnie caly towar ze sklepu za darmo..??? Niezly jajcarz jest ten nasz prowincjonalny KODerek...!!!!
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 25.06.2016 r., godz. 09.39
Brexit i co z tego? Ano tragedia stała się wielka i teraz płacz, zgrzytanie zębami, obłęd w oczach. Wielka Brytania nas opuszcza, co my, biedaczkowie, teraz zrobimy. Z każdej strony padają głosy o upadku UE, o końcu jedności europejskiej. Ojjj, co to będzie, co to będzie? Ano nic nie będzie, moi drodzy. Zgodnie z prawem naturalnym, nic nie trwa wiecznie, zmienność goni zmienność, co nie oznacza, że będzie gorzej. Spójrzcie na sprawę inaczej. Młodzi Anglicy wreszcie wezmą się do roboty. Od lat wiadomo, że uczyć im się nie chce, pracować również, najchętniej spędzają czas w pubach, pijaństwie i narzekaniu. No to teraz może wreszcie dorosną. Szkocja i Irlandia chcą pozostać w UE, nawet gdyby miało to oznaczać odejście ze Wspólnoty Brytyjskiej. Anglicy będą musieli jakoś rozliczyć się z dotacji, zobowiązań itp., a to może ich drogo kosztować. Polacy na Wyspie bardzo się boją, jak teraz będzie wyglądać ich status. Ponieważ w zdecydowanej większości głosowali na Kukiza, to powinni być zadowoleni. Wrócą sobie spokojnie do kraju, wypinając swój spracowany tyłeczek na Europę, a tutaj już ich władza ugości. Da im płacę minimalną, 500 na dziecko i za dwa lata klucze do taniego mieszkanka. Przecież o to im chodziło. Byli bardzo przeciwko imigrantom, choć nie wpadło im do głowy, że sami też należą do tej grupy. Kochają Polskę z jej współczesnym patriotyzmem, ułańską fantazją, więc z radością powinni być ze swoim ukochanym Kukizem tutaj, w tym pisowskim raju dla głupców. Nasz rząd powinien szaleć z radości. Ta UE i jej szmata przecież stały mu kością mamuta w gardle. Nic nam nie daje, okrada nas na każdym kroku, wtrąca w nasze sprawy. Na pohybel UE, to słyszeliśmy od kilku miesięcy. Skąd więc teraz to zdenerwowanie, niepokój? A może to tylko obawa, że prezes troszkę się pospieszył, zbyt szybko ujawnił swoje europejskie plany i teraz Polska nie będzie zaproszona do nowego rozdania czyli reorganizacji i tworzenia nowych zasad. To również piękny dzień dla wszystkich, którzy poparli PiS. Papa dotacje, papa rynki, papa tanie wakacje za granicami kraju, tani franku i robota w Anglii – przecież to PiS obiecywał wam, że rozliczą się z Unią, prawda? A że tak wyszło, to ups….wypadek przy pracy. Przepraszam, nie zamierzam wkręcać się w różnego typu teorie strachu, zagrożenia, upadku. Nie zamierzam wpadać w panikę, bo po co? Umarł król, niech żyje król. Coś się zmienia, więc witaj nowe. Czas dopiero pokaże, czy to będzie dobre czy złe. I tyle w temacie.
Metoda na KODa
Dodane przez M., w dniu 25.06.2016 r., godz. 10.23
Świetne skojarzenie Josek. Tak już ma ten nasz rewolucjonista, że wszystkie jego mądrości, obracają się przeciwko niemu...
Brexit i Eurokołchoz
Dodane przez AntyBox, w dniu 25.06.2016 r., godz. 12.33
POczułeś się Eychlej sierotą? Współczuję. Może zaczniecie z alimenciarzem organizować marsze obrony brytyjskiej demokracji w Londynie? Żółtą kamizelkę już masz. Sporo z tobą jest tu uciechy. Tak trzymaj naciągaczu wiejskich sklepikarzy.
Dodane przez Anka, w dniu 25.06.2016 r., godz. 14.16
Aktualnie,wysokie temperatury zle wplywaja na osoby z chora glowa. Tylko czekac jak wyleje szambo z Pultuskiej.
:)
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 26.06.2016 r., godz. 09.47
Ponieważ Judytę nudzi piłka to ja kilka słów o meczu Polski z Szwajcarią. Polacy zagrali ciekawy mecz. Mieli optyczną przewagę w pierwszej połowie, co uwiecznili bramka, w drugiej połowie za bardzo się cofnęliśmy co pozwoliło Szwajcarom rozwinąć skrzydła i strzelić piękną bramkę. Dogrywki nie widziałem bo w Wyszkowie mocniej popadało i nie było sygnału. Karne - Polacy strzelali skutecznie, rozpiski trenerów co do Szwajcarów się nie potwierdziły i Fabiański nie dał rady ale pomylił się Szwajcar i jesteśmy w ćwierćfinale. Teraz Portugalia, jeśli Polacy nie stracą szybko bramki to może być ciekawie i nie koniecznie bez szans na półfinał. Mecz z Szwajcarią pokazał po raz kolejny jak jeszcze brakuje doświadczenia Milikowi i marnuje kolejne wyśmienite okazje jak ta z początku meczu. Z drugiej strony Kuba Błaszczykowski, 30- letni zawodnik, ale niesamowity spokój i doświadczenie i już dwie bramki na koncie. Brawo Kuba, podobnie jak ja z pod znaku Strzelca. Arkowi i Robertowi życzę więcej szczęścia i meczu życia z Portugalią. A może dalej ....
Dodane przez ela, w dniu 26.06.2016 r., godz. 11.50
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Wyszkowie - Niezwykle skuteczne działanie wyszkowskiej organizacji.Pozdrawiam.
Dodane przez AWP, w dniu 26.06.2016 r., godz. 16.50
Ja dostrzegam, ze Milik ma problem zazdrości na tle Lewandowskiego. Nie podaje mu, kiedy jest on w lepszej sytuacji. Lewandowski nie ma takiego problemu. Milik jak pies ogrodnika. I nie dorósł.
Do Gajewskiego
Dodane przez Josek, w dniu 26.06.2016 r., godz. 17.42
Druzyna polska gra przecietnie. Do tej pory mielismy raczej wiecej szczescia od innych. Potencjal Lewandowskiego nie zostaje wykorzystany, poniewaz nie ma z kim grac ( albo nikt z nim nie potrfi grac- druzyny narodowe sa przewaznie o nibo slabsze jak klubowe). Najlepszy snajper bundesligi biega bez celu nie dostajac pilek od kolegow. Po za tym widac braki technicznego i fizycznego wyszkolenia . Ale moze sie to zmieni i defensywna gra naszej druzyny przyniesie efekty, tego jej i nam zycze...Polska mistrzem Europy......!!!!!!!!!!!!!
:)
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 26.06.2016 r., godz. 22.39
Stawiam na finał Belgia - Niemcy
:)
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 27.06.2016 r., godz. 12.39
Co do Milika to się nie zgadzam. Uważam, że jego widoczna nieskuteczność wynika z braku doświadczenia na takich wielkich imprezach, ale on jest młody i kilka ważnych meczów o stawkę i będzie lepiej. Za cztery lata będzie gwiazdą. Popatrzmy z jaką "zimną krwią" wykorzystuje okazje Błaszczykowski. Co do Roberta Lewandowskiego to najbliższy mecz z Portugalią pokaże, czy jest dobrze przygotowany do ME, czy jest zmęczony lub nie trafił z formą. Portugalia, podobnie jak Hiszpania czy Niemcy, powinna "pasować" Robertowi. Co do gry polskiej drużyny to jestem bardzo zadowolony i nie zgadzam się z Joskiem. Widziałem wczoraj mecz bratanków i tu można powiedzieć, że postawili wszystko w pierwszych trzech meczach i odpadli po bardzo słabym meczu. Belgia ich przeczołgała i tylko trenerowi Belgii, który tak późno wprowadził Batshuaya za Lukaku, zawdzięczają, że przegrali tylko 4:0.
Prawo autorskie należą się Eychlerowi
Dodane przez Anonim, w dniu 27.06.2016 r., godz. 13.34
Kto zakosił temat żółtej kamizelki Eychlera ? Przecież to własność również w tym przypadku tylko jej autora. Należy się ją ściągnąć dla dobra wszystkich!
Dodane przez roms, w dniu 27.06.2016 r., godz. 16.51
Trafna uwaga Joska, że drużyny "narodowe" słabiej grają niż klubowe nasuwa wniosek, że reprezentacja państwowa mogłaby być wyłaniana drogą przetargu dla klubów sportowych.
Dodane przez Josek, w dniu 27.06.2016 r., godz. 20.15
Mam nadzieje, ze nikt z druzyny polskiej sie nie ponizy i nie poprosi Ronaldo o koszulke...!!! Buca nalezy ignorowac !!!
Dodane przez Anonim, w dniu 27.06.2016 r., godz. 21.23
Josek, ciebie tym bardziej nikt nie poprosi
Dodane przez Jątek, w dniu 27.06.2016 r., godz. 22.24
Nie ma przeszkód, żeby np. trener reprezentacji Niemców zaeksperymentował i jako reprezentację wystawił np. Bayern. Chyba, że są jednak jakieś przeszkody, o których nie wiem.
hahahahahahaha
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 27.06.2016 r., godz. 22.57
Na spotkanie Ministrów 28 państw UE przybyło ....4 (słownie czterech) :.Bułgar , Rumun , Węgier i Grek .Niesamowity sukces p.Waszczykowskiego na miarę ich możliwości .Polski MSZ popada w śmieszność . Tak wygląda wstawanie z kolan i podmiotowość w wydaniu PiS-u.
:)
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 27.06.2016 r., godz. 23.55
W poniedziałek po południu w Warszawie spotkali się przedstawiciele resortów spraw zagranicznych: Polski, Rumunii, Bułgarii, Grecji, Węgier, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii i Austrii. Główny temat rozmów to przyszłość UE po brytyjskim referendum. Wcześniej w poniedziałek, w Pradze odbyły się konsultacje szefów dyplomacji czterech krajów Grupy Wyszehradzkiej: Czech, Polski, Słowacji i Węgier oraz Niemiec i Francji. Tematem również były skutki referendum w Wielkiej Brytanii dot. wyjścia z UE. I śmieszno i straszno, panie Eychler. Tonący kłamstwa się chwyta.
:)
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 28.06.2016 r., godz. 00.02
Drogi romsie, są Klubowe mistrzostwa świata w piłce nożnej czy Liga Mistrzów w Europie. Wszystko to jednak nie dorównuje ME czy MŚ. Klubowe turnieje to biznes, ME czy MŚ to święto piłki kopanej.
AntyBox
Dodane przez hahahahaaaa, w dniu 28.06.2016 r., godz. 10.57
Jedyne co wyszło Tfuskowi w UE, to Wielka Brytania ze wspólnoty hahahah
i kto tu kłamie panie Gajewski?
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 28.06.2016 r., godz. 11.28
Waszczykowski zaprosił wszystkich ministrów spraw zagranicznych do Polski na spotkanie, a przybyło tylko czterech, reszta to urzędnicy niższego szczebla bo ich szefowie stwierdzili, że niema sensu wysyłać nikogo poważnego na rozmowę z jakimś Waszczykiewiczem, czy jak mu tam.
panie Eychler tonacy klamstwa sie trzyma
Dodane przez Anka, w dniu 28.06.2016 r., godz. 16.35
Swiete slowa pana Gajewskiego !!!! Eychler w rozpaczy gubi sie w prostym liczeniu. Ile to razy nam prorokowal,co to nie bedzie,lie sie na wygrazal,naublizal no i co teraz. panie Eychler? To co pisales w poprzednich,bardzo licznych komentarzach,to wierutne klamstwa. Ciekawe co on teraz wykombinuje,jaka blage napisze ?
Pytanie do Eychlera
Dodane przez Zenek, w dniu 28.06.2016 r., godz. 16.43
Gdzie mozna przeczytac, ilu ministerow panstw UE przybylo na spotkanie o ktorym piszesz 27 06 godz. 22.57. Jakie zrodla to podaja? Czytam prase, sledze aktualne nowosci i nigdzie nie pisano,ze przybylo tylko czterech.
Dodane przez Sąsiad, w dniu 28.06.2016 r., godz. 18.05
Rządzimy i rozdajemy panie Marku z Pułtuskiej. Pan naciąga sklepikarzy. Żenujące prawda? I jedyne co ma pan ze swojej KODowej działalności to brudna żółta kamizelka z napisem POrządkowy, za którą musiał pan sam zapłacić 30 zł. Kiepski bilans, jak na 55 latka.
Dodane przez Leszek, w dniu 28.06.2016 r., godz. 18.22
Eychler ma problemy z prawda. Na zaproszenie min. Waszczykowskiego do Warszawy przyjechali w poniedzialek ministrowie Spraw Zagranicznych Rumuni,Bulgari,Grecji,Wegier oraz sekretarze stanu i wysocy urzednicy z MSZ Hiszpani,Slowacji,Sloweni,W spotkaniu uczestniczyl takze minister ds, europejskich Wielkiej Brytani Dawid Lidington. Eychler takie manipulacje i temaciki uprawiaj wsrod swoich,bo Wyszkowiak czytaja ludzie madrze,gdzie tobie do nich daaaaleko.
problemy z liczeniem do czterech macie?
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 28.06.2016 r., godz. 20.25
Przyjechali ministrowie Rumunii, Bułgarii, Węgier i Grecji = 4. A zaproszonych przez ministranta Waszczykowskiego było 28-miu. Czy coś się nie zgadza? Nie liczę paru sekretarek z kilku innych państw. A reszta gdzie?
Dodane przez Julka, w dniu 28.06.2016 r., godz. 21.13
Nie wysilaj sie Eychler, nikt powaznie cie nie traktuje,tym bardziej twoich zmyslen. Trzeba przyznac,ze lubisz bujac w oblokach. Taki Dyzio marzyciel.
Dodane przez AntyBox, w dniu 28.06.2016 r., godz. 21.58
A szczyt NATO się odbędzie, przyjadą wszyscy co trzeba? Pewnie POsłuchają pajaca w żóltej kamizelce KODera i zbojkotują spotkanie. Alimenciarz Kijowski, zadziałał w tej sprawie w samych USA.
Dodane przez anonim, w dniu 29.06.2016 r., godz. 11.10
Dobra zmiana powoduje nerwowość co niektórych. Co niektórzy opuścili nas padół ziemski. Jan Kulczyk, Czesiek Kiszczak, czy dziś Janina Paradowska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
Dodane przez antyEychler, w dniu 29.06.2016 r., godz. 11.22
„Widzę Krzyże Poznańskie w blasku wiecznego światła. Widzę Prezydentów Polski i Węgier. Widzę Bohaterów Poznańskiego Czerwca. I słyszę gwizdy, gwizdy lewackiego i ubeckiego motłochu, słyszę aplauz dla Jaśkowiaka i Wałęsy. Dzisiejszy Poznań nie jest godny swych Bohaterów... Chcę opuścić "Królewskie Miasto Poznań" i wrócić do Polski, tam gdzie bije Jej serce, gdzie posłowie prawicy nie rozczarowują lansem i kłamstwem, gdzie Prezydenta RP i Przedstawicieli Rządu RP wita się z godnością. Wstyd i hańba Poznaniu. WIECZNA CHWAŁA BOHATEROM POZNAŃSKIEGO CZERWCA! „ - to jedna z wielu wypowiedzi poznaniaków na internetowych forach w czasie odbywania w Poznaniu dniu 28.06.2016 r. uroczystych obchodów z okazji 60 rocznicy wybuchu Poznańskiego Czerwca 56. Co to za ludzie, którzy zakłócali obchody Czerwca 1956 wrzeszcząc "Wolny Poznań" i gwiżdżąc? KOD czy coś innego? Pytam serio, bo nie wiem mówi do mnie student UAM w Poznaniu, ale ja nigdy wcześniej tych ludzi pod Pomnikiem Czerwca 56 na tym placu nie widziałem. Byłem na tych uroczystościach i widziałem oraz słyszałem, gdy wypowiadano słowa o ofierze bohaterów wydarzeń sprzed 60 lat, oni wrzeszczeli, skandowali „konstytucja”, gwizdali, buczeli... Niektórzy mieli nawet ze sobą trąbki! Kim byli ci „zadymiarze” widzialnych ich twarze pełne nienawiści i zadowolenia. To są głównie emeryci spod znaku KOD to postkomuna. Być może to ich przodkowie strzelali do robotników w czerwcu 1956 r. w Poznaniu. To może ich przodkowie z UB zabili młodego chłopca Romka Strzałkowskiego trzymającego w dłoniach biało – czerwony sztandar. Ginął on wówczas za idee Wolnej Polski tak jak ginęli za te ideały wolności Żołnierze Wyklęci. Harcerz zapytany przeze mnie co sądzi o zachowaniu KOD-u powiedział „A je się temu motłochowi nie dziwię bo przecież to ich tatusiowie i wujkowie w 1956 strzelali i kazali strzelać do poznańskich robotników a później przy niedzielnych obiadkach opowiadali jak to walczyli o demokrację liberalną. Żenada i to mają być Polacy? Nawet dziecko w podstawówce wie, że jak ktoś przemawia należy zachować ciszę i słuchać. Straszna wiocha ten Poznań, w którym stare dziady bez kultury zakłócają uroczystości mające budować szacunek do Poznaniaków. I jak tu szanować historię Poznania, skoro on nie ma szacunku do samego siebie „.
Brawo Poznań, brawo poznański KOD
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 29.06.2016 r., godz. 18.35
Prawdziwe, nieudawane obchody poznańskiego czerwca zrobił poznański oddział KOD-u. Wygwizdano zdrajcę i psychopatę Macierewicza wraz z jego pseudo apelem pamięci przywołującym "poległych" w wycieczce do Smoleńska pijanych genseków, gdzie jeden przez drugiego chciał być mądrzejszy od pilota.
Dodane przez hajke, w dniu 29.06.2016 r., godz. 21.29
To tylko puszczający parę w "gwizd"ek KOD. Stać was na coś pozytecznego, panie Marku? Ile ma pan lat, bo POdnieca się pan głupotami jak 13 latek.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta