Dziś jest 23 kwietnia 2024 r., imieniny Jerzego, Wojciecha

„Tylko” remis z Mazurem

(Zam: 22.06.2016 r., godz. 12.24)

W sobotę 11 czerwca Bug Wyszków podejmował na własnym stadionie Mazura Gostynin, w meczu 33. kolejki rozgrywek IV ligi. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

Faworytem sobotniego meczu był wyżej notowany w tabeli Bug. Dodatkowo wyszkowian premiował atut własnego boiska. Podopieczni trenera Wesołowskiego nie rozegrali jednak najlepszego spotkania. Rywale wyszli na prowadzenie po kwadransie gry. Mimo ambitnej walki ze strony wyszkowian, na kilka minut przed przerwą drugiego gola zdobyli „okopani” do tej pory pod własną bramką rywale.
Po przerwie walka przez długi czas toczyła się głównie w środku pola, brakowało okazji bramkowych. W 70. minucie nadzieję wyszkowskim kibicom przywrócił Ernest Dobkowski, który zdobył bramkę kontaktową. Kilka minut później stan meczu wyrównał Mateusz Maciak, który pewnie wykorzystał rzut karny, podyktowany za faul na Macieju Bali. Niestety, bardzo szybko odpowiedzieli goście, trafiając w 82. minucie na 3:2. W doliczonym czasie gry rzut wolny egzekwował Robert Nogaj. Po dośrodkowaniu wyszkowskiego obrońcy piłka otarła się o jednego z rywali wpadła do siatki. Chwilę później sędzia zakończył mecz.
Bug Wyszków – Mazur Gostynin 3:3 (0:2)
Bramki dla Bugu: E. Dobkowski, M. Maciak, trafienie samobójcze.
Bug: K. Goleń – K. Kaput, M. Maciak, K. Maciak, Ł. Damętko – E. Dobkowski, A. Majczyna, T. Kobyliński (65. – R. Nogaj), M. Bala (88. – B. Rejnuś) – M. Krawczyk (79. – B. Salamon), Ł. Kowalczyk.
W ostatniej kolejce sezonu 2015/16 Bug Wyszków zmierzy się na wyjeździe z Mławianką Mława. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 18 czerwca.

Mazovia Mińsk Mazowiecki – MKS Ciechanów 1:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Bzura Chodaków 1:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Korona Szydłowo 8:0
Błękitni Gąbin – Huragan Wołomin 0:3 (wo)
Wisła II Płock – Mławianka Mława 2:1
KS Łomianki – Naprzód Skórzec 3:0
Czarni Węgrów – MKS Przasnysz 1:0