Wyszkowskie Rezerwy rozbiły wicelidera

(Zam: 15.06.2016 r., godz. 10.59)

Mimo zapewnionego już awansu do A-klasy Bug II Wyszków nie zwalnia tempa na finiszu sezonu. W 23. kolejce rozgrywek B-klasy, Wyszkowskie Rezerwy pokonały na własnym stadionie Koronę Warszawa 6:1.

Spotkanie zostało rozegrane w niedzielę 5 czerwca. Starcie wicelidera z liderem tabeli zapowiadało się bardzo emocjonująco, jednak całe show skradli dla siebie piłkarze Bugu. W pierwszej połowie podopieczni trenera Arkadiusza Mielczarczyka byli niemal cały czas w natarciu, jednak brakowało skuteczności, a dwukrotnie rywali uratował słupek. Do przerwy był bezbramkowy remis. Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej odsłonie. Cztery bramki dla ekipy gospodarzy strzelił Łukasz Kamiński, a kolejne dwa trafienia dołożył wprowadzony w drugiej odsłonie Tomek Cichocki. Rywale odpowiedzieli bramką honorową, zdobytą w doliczonym czasie gry z rzutu karnego.
Bug II Wyszków – Korona Warszawa 6:1 (0:0)
Bramki dla Bugu: Ł. Kamiński (4), T. Cichocki (2).
Bug: K. Heronimek – P. Śleszyński, Krzysztof Maciak, Konrad Skoczeń, Ł. Szymański (75. – J. Kopiejewski) – B. Rejnuś(70. – Marcin Rosiński), A. Nikodemski, Ł. Łada, K. Rosa (63. – J. Markowski) – P. Nasiadka (63. – T. Cichocki), Ł. Kamiński.
W najbliższej kolejce Bug II otrzyma trzy punkty walkowerem za planowany mecz z rezerwami Drukarza Warszawa, który wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. W ostatnim spotkaniu w tym sezonie Wyszkowskie Rezerwy wrócą na własny stadion. W niedzielę 19 czerwca Bug II podejmie Dąb II Wieliszew.

Marcovia 2000 II Marki – Wisła Jabłonna 3:5
Mazowsze Warszawa – Drukarz II Warszawa 3:0 (wo)
Sokół II Serock – Bednarska Warszawa 3:1
Inter Warszawa – GKP Targówek 3:0
Coco Jambo Warszawa – Mazur II Radzymin 1:1