Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 21 listopada 2019 r., imieniny Janusza, Konrada

Rhinos wygrali z Rockets 41:0

(Zam: 01.06.2016 r., godz. 14.29)

W niedzielę 29 maja Rhinos Wyszków rozegrali w Wyszkowie ostatni z trzech przedsezonowych meczów sparingowych. Nosorożce pokonali Rakiety z Rzeszowa 41:0.Rockets Rzeszów to zespół, który tak jak Rhinos w najbliższym sezonie będzie rywalizował w rozgrywkach PLFA 2 (grupa wschodnia, Rhinos zagrają w grupie centralnej). Wyszkowscy futboliści mieli już okazję rywalizować z zawodnikami z Podkarpacia, ponieważ ulegli im w turnieju półfinałowym PLFA 8. W niedzielę Rhinos mieli okazję do rewanżu i wykorzystali ją w stu procentach. Pierwsza połowa meczu była wyrównana, oba zespoły wykonywały bardzo dużo pracy w defensywie, jednak dzięki większej kreatywności „z przodu” wyszkowianie zapisywali punkty na swoim koncie (po drugiej kwarcie Rhinos prowadzili 27:0). W drugiej połowie Nosorożce coraz bardziej narzucały rywalom swój styl gry i ostatecznie gospodarze pokonali gości wynikiem 41:0 (mecz jednak nie był tak jednostronny, jak sugeruje jego rezultat).
– Pierwsza połowa bardzo mocna w wykonaniu dwóch drużyn, świetnie pracowały obie defensywy. Wynik do przerwy nie był satysfakcjonujący dla nas. W przerwie mocna analiza, zmiana ustawień i druga połowa wyglądała zupełnie inaczej. Zarówno defensywa, jak i ofensywa radziła sobie bardzo dobrze. Wynik mógł być wyższy, ale mamy jeszcze niewielkie problemy, które zostaną wyeliminowane w najbliższych dniach. Ogólnie jestem zadowolony z postawy zawodników i cieszy mnie to, że w porównaniu do poprzedniego sezonu drużyna zrobiła ogromny krok do przodu, i sportowo, i organizacyjnie. Teraz czas na analizę, lekki odpoczynek i ruszamy z mocnym przygotowaniem na pierwsze spotkanie ligowe w Wyszkowie – powiedział nam po meczu prezes Rhinos Piotr Wykowski.
Wspomniana inauguracja rozgrywek PLFA 2 w sezonie 2016 będzie miała miejsce w niedzielę 26 czerwca. Tego dnia wyszkowskie Nosorożce podejmą zespół Crusaders Warszawa.
Turu
Komentarze

Dodane przez Ewa, w dniu 01.06.2016 r., godz. 17.02
Nosorożcom życzę sukcesu i awansu!
Dodane przez osa, w dniu 01.06.2016 r., godz. 18.01
Teraz będzie na Rhinosów, że Camper upadł.
Dodane przez Jątek, w dniu 02.06.2016 r., godz. 10.03
To samo może spotkać Rhinos co i Camper. Ale niech nosy zdobędą tyle co siatkarze... Ja życzę jak najlepiej wszystkim.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl