Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 13 kwietnia 2024 r., imieniny Hermenegildy, PrzemysławaOkiem rzuciłam

(Zam: 25.05.2016 r., godz. 13.08)

O reklamie, liczeniu i podziękowaniach. W „Wyszkowiaku” ukazał się artykuł „Reklamy do kontroli”. Władze miasta postanowiły skonsultować z mieszkańcami nowe przepisy dotyczące „ustalenia zasad i warunków sytuowania w gminie Wyszków obiektów małej architektury, tablic reklamowych, urządzeń reklamowych i ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jakościowych oraz rodzajów materiałów budowlanych”.

O wszechobecnych reklamach w naszym mieście już nie raz pisały gazety. W 2014 r. w „Nowym Wyszkowiaku” (nr 43) ukazał się artykuł „Przepisy sobie, a reklamy sobie”, z którego wynikało że zasady umieszczania reklam w centrum miasta sprecyzowane są w planach zagospodarowania przestrzennego (Uchwała Nr XIII/74/11 Rady Miejskiej z 21.07.2011 r.). Gazeta zadawała pytania: Czy zapisy są respektowane? Dlaczego miasto nie pilnuje przestrzegania reguł, które samo ustaliło? Burmistrz pan Grzegorz Nowosielski tłumaczył wówczas „(...) Reklamy są przecież potrzebne, nie tylko do szpecenia miasta. Chcemy przekonać przedsiębiorców, by reklamy przenieśli lub je zmniejszyli. (...) Restrykcje są sprawą ostateczną. (...) W tej kadencji urząd zlecił przygotowanie koncepcji zieleni miejskiej, ulic bez reklam wielkoformatowych. To miasto naprawdę by wypiękniało. Ale nie chcemy tego robić przed wyborami, by nikt nie posądził nas znowu o działanie w kampanii wyborczej. Poza tym chcemy to zrobić na spokojnie”. Od czasu ukazania się artykułu w „Nowym Wyszkowiaku” minęło 18 miesięcy. Echa kampanii wyborczej dawno przebrzmiały. O wyborach dawno zapomnieliśmy. Śmiało więc można stwierdzić, że burmistrz działa wyjątkowo spokojnie, żeby nie powiedzieć opieszale. Przepisy z 2011 roku nie były i dalej nie są respektowane. Po co więc ustanawiać nowe? Czy tylko po to by były, czy po to, by spełnić wyborcze obietnice, a nam mieszkańcom Wyszkowa pokazać, że w sprawie szpecących reklam coś tam jednak się robi?
***

Dwa tygodnie temu w Warszawie odbył się marsz KOD. Do tej pory trwają przepychanki, ile osób w nim uczestniczyło. Publiczne media oraz policja szacuje, że wzięło w nim udział 45-55 tys. ludzi, warszawski ratusz i TVN uważają, że liczbę to należy pomnożyć i oceniają, że w marszu wzięło udział około 200-250 tys. osób. Przepychanki trwają również w kwestii, która telewizja kłamie, a która przedstawia nam prawdziwe informacje. Za rządów PO-PSL niemal każda telewizja była prorządowa, więc nie było problemów z oceną, która telewizja kłamała, a która nie – kłamały wszystkie. O problemach z liczeniem i o kłamliwej telewizji w artykule „(Nie)spodziewany powrót milicjanta” wypowiedział się naczelny „Głosu Wyszkowa”. Pan naczelny – Maciej Sulima – napisał tak „Okazało się, że niektórzy policjanci również mają problem z liczeniem. Jak by nie rachowali wychodzi im dokładnie tak, na ile im władza pozwoliła. Wszyscy przed telewizorami widzieli morze ludzi, według policji była to tylko sadzawka. (…) Za komuny jak coś powiedzieli w telewizji o opozycji, to wiadomo, że była to nieprawda. (…) Wiele lat musiało minąć, by telewizja odbudowała zaufanie społeczeństwa, a programy informacyjne nie kojarzyły się tylko z półprawdami na usługach jednaj słusznej partii. Wszystko wskazuje na to, że lata pracy poszły na marne. Gdy programy informacyjne zajmują się bigosem wodza, podczas gdy naród wychodzi na ulice, to oznacza definitywny koniec tych programów”. Panie Maćku, przez kilka lat nikt, ani policja, ani warszawski ratusz, ani telewizja publiczna i komercyjna nie potrafiły policzyć uczestników Marszu Niepodległości. W obieg szła informacja o bandytach, którzy wykrzykując antyrządowe i faszystowskie hasła („Bóg, Honor, Ojczyzna”) szli ulicami Warszawy demolując wszystko, co napotkali na swojej drodze. Po raz pierwszy prawdziwe, szacunkowe dane o liczbie uczestników VI Marszu Niepodległości pojawiły się w ubiegłym roku. Po raz pierwszy w 2015 roku Marsz przeszedł spokojnie, gdyż nie było policyjnych prowokacji, jakie miały miejsce w poprzednich latach. Szkoda, że dopiero teraz po marszu KOD zainteresował się pan, kto potrafi, a kto nie potrafi liczyć i która telewizja mówi prawdę, a która kłamie.
***

Z lekkim rozbawieniem przeczytałam „Słowo od naczelnego”, tekst naczelnego „Wyszków24”. Pan Arkadiusz w nietypowy sposób dziękuje przybyłym na spotkanie z poseł Kamilą Gasiuk-Pihowicz: „Na złość hejterom i w sumie dlatego, że jestem w.Nowoczesnej, chcę wyrazić swoją wdzięczność za tak liczną obecność na spotkaniu z poseł Kamilą Gasiuk-Pihowicz”. Przyznam, że podziękowania są dość nietypowe i troszkę ich nie rozumiem. Dlaczego na złość hejterom pan Arek dziękuje publiczności za udział w spotkaniu? Czy za hejterów pan Arek uważa tych, którzy pod relacjami ze spotkania nie zachwycili się wystąpieniem pani Kamili na spotkaniu? Żałuję, że pan Arek nie rozwinął tego wątku. Troszkę mi brakowało „Słowa od naczelnego” w „W24” i cieszę się, że pan Arek po długiej nieobecności „wrócił” do pisania...
Judyta
judyta@wyszkowiak.pl

Komentarze

Dodane przez ola, w dniu 25.05.2016 r., godz. 14.21
Na tym widocznie polega ".nowoczesność" pana redaktora. Nieprofesjonalne.
Droga Judyto
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 25.05.2016 r., godz. 15.02
Niezależnie od tego kto i jak liczył manifestantów i ile jemu wyszło zapewniam cię co do jednej podstawowej rzeczy - jest nas tyle, że WYSTARCZY. Ważniejszym też jest to kim są dzisiejsi manifestujący na marszach KOD. A są oni polską inteligencją, która jak w roku 1980 tak i dziś walczy o wolną Polskę. Nie bez powodu nazywani jesteśmy przez świat - drugą SOLIDARNOŚCIĄ. Druga sprawa dotyczy prezydenta. Oto słowa pana Andrzeja D.: "W pierwszym roku prezydentury przygotuję i prześlę do Sejmu dwie ustawy, które są kluczowe dla godnego życia i bezpieczeństwa Polaków. Pierwsza to ustawa obniżająca wiek emerytalny, podwyższony przez Bronisława Komorowskiego. Druga to ustawa podwyższająca kwotę wolną od podatku po to, aby w budżetach polskich rodzin było więcej pieniędzy. Jeżeli bym tego nie zrobił, podam się do dymisji." Te słowa przyszły prezydent wypowiedział podczas debaty telewizyjnej z Bronisławem Komorowskim. " - PANIE ANDRZEJU DO DYMISJI. ALE JUŻ!
2 w 1
Dodane przez Anonim, w dniu 25.05.2016 r., godz. 15.03
W zeszłym tygodniu poinformowano mieszkańców miasta ,iż radni zlecili burmistrzowi opracowanie nowych przepisów w tej sprawie. Powoduje to dodatkową pracę ale tylko dla urzędników. Jest rzeczą naturalną ,że jeżeli reklamy będą zdjęte , właścicielom sklepów zmaleją obroty i nie będą wówczas głosowali na obecnych bezsensownych radnych. Bardzo dobrze,że sklepy zarabiają. Ludzie handlując w wielu miejscach , zarabiają na życie . Rzadko gdzie natomiast jest taki bałagan. Trzeba to we właściwy sposób uporządkować. Do tego nie są potrzebne nowe projekty, ewentualnie jakiś aneks. Bezsensowna jest decyzja radnych , której wykonanie nakazali burmistrzowi. Kto to wymyślił. Natomiast opieszałość Urzędu w realizacji tej sprawy jest podejrzana , niebezinteresowna, w efekcie końcowym przynosząca wstyd miastu. To jest właśnie odpowiedni przykład złego zarządzania radnych. Świadomie odpowiednio lub nie przeliczonego podejmowania decyzji. Gdzie indziej z tego właśnie i również powodu takich podejmujących nie chcą nawet wówczas jak bez przerwy podpierają się prawnikiem. Jest to nieuczciwa, licząca na głosy decyzja radnych. W związku z tym przyszli wyborcy będą mieli szczególnie tą lipną, nie bez powodu sprawę na uwadze. Swoje czy już nie swoje podwórko należy się posprzątać głownie ale tak, by wszystkim się to opłacało.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 25.05.2016 r., godz. 17.31
Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że obecność na spotkaniu z panią poseł Gasiuk - Pihowicz nie była imponująca. Organizatorzy liczyli z pewnością na znacznie większą skoro wynajęli salę w Hutniku. Była ona jedynie w niewielkiej części zajęta. Szacuję, że w jakiś 25 %. Wdzięczność za "tak liczną obecność" ma więc raczej z tego powodu aspekt humorystyczny. W znaczącej części widownię stanowili aktywni działacze lokalnej PO. Można się domyślać, że na innych spotkaniach Nowoczesnej jest podobnie i stąd słowa pani poseł o tym, że jest długa kolejka działaczy PO chcących zmienić barwy na bardziej nowoczesne. Ale tu konkurentem jest również KOD, nie przypadkiem chyba bardzo gorąco przyjmowany niedawno przez "króla" Europy.
Dodane przez Longin, w dniu 25.05.2016 r., godz. 18.00
Koniec świata!!!! Taki świr z Pułtuskiej będzie bredził i wycierał nie domytą gęba osobę pana Prezydenta. Lepiej byłoby żebyś zadbał o swoje zdrowie,a nie pisał bzdur,kto co ma zrobić. Kim ty jesteś sieroto,zero myślenia,analizy tylko wscieklizna i żółta koszulka to twoja jakość.
Kim są KOD manifestanci
Dodane przez Olimp, w dniu 25.05.2016 r., godz. 18.14
Są Targowicą. Wystarczy!
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 25.05.2016 r., godz. 20.25
Jeżeli chodzi o ilości manifestantów na ostatnim marszu KODu. Było ich z pewnością wielu. To było widać. Ale opowieści o 250 tysiącach to zwykłe bujdy na kołach. Eleganckie towarzystwo potrzebuje jednak dobrych wiadomości. Stąd konieczność podróżowienia, a właściwie pilna potrzeba zwielokrotnienia tych rzeczywistych ilości. Zarówno na potrzeby wewnętrzne, jak i dla mocodawców z sąsiednich stolic. Stąd absurdalne pompowanie tych ilości w górę. Dobrze to koresponduje z wirtualno-abstrakcyjnym światem, w którym żyje dziś potrzaskane wieloma porażkami i rozbite na co najmniej trzy części, coraz słabsze środowisko sierot po PO. Pozostają jedynie sztuczne światy i tryskanie nienawiścią.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 25.05.2016 r., godz. 20.43
Wszystko wskazuje na to, ż niedomyta gęba (obecnego prezydenta) wycierała się kłamstwami, a kompletny brak honoru z jego strony (co było do przewidzenia przez myślących ludzi) nie pozwoli jemu nawet pomyśleć o dymisji. Ale my za słowo trzymamy, i będziemy to egzekwować. Amen.
Dodane przez dyzma, w dniu 25.05.2016 r., godz. 21.39
To targowiczanie. Im ich więcej to gorzej świadczy o Polakach.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 25.05.2016 r., godz. 21.43
Wytryski nienawiści to my wszyscy widzimy głównie u ciebie Marku. Nie wiemy tylko czy jest to przed, po, czy raczej, co bardziej prawdopodobne - ZAMIAST.
Eychler Marek
Dodane przez Amen, w dniu 25.05.2016 r., godz. 22.02
Amen. Za motylka się jutro przebierasz?
Do eychlera
Dodane przez Julek, w dniu 25.05.2016 r., godz. 22.49
Twoim szczęściem jest to,ze nawet nie wiesz jak bardzo chory jesteś,bez nadzieji na remisje. Druga twoja radością jest żółta kamizelka ciecia. Pisząc chamskie komentarze to dowód,ze tylko to umiesz. Zdrowia życzę,bo o innych wartościach życia nie masz co marzyć. Zasługujesz na wielkie współczucie i politowanie.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 26.05.2016 r., godz. 07.28
Pani Judyta wchodzi, jak zwykle w ważne sprawy. Reklamy w Wyszkowie to kompletna wolna amerykanka. Pana burmistrza to oczywiście nie obchodzi, ponieważ jego interesuje jedynie władza w Wyszkowie. Sam Wyszków i jego wygląd jest mało interesujący. Świadczy o tym wiele spraw, choćby poruszany niedawno temat ulicy transformersów, gdzie nasze miasto stało się ogólnopolskim przykładem brzydoty architektonicznej. Jednak pani Judyta odnosi się w moim odczuciu do zbyt krótkiego okresu czasu. Cudowne dziecko wyszkowskiej demokracji "rządzi" bowiem naszym miastem już od 2002 roku. Całe te kilkanaście lat to okres, w którym sprawy reklam nie doczekały się właściwego tratowania. I tak pozostanie dalej.
Dodane przez Fruwa moja kamizela, w dniu 26.05.2016 r., godz. 11.28
Wariat żyjący w rzeczywistości równoległej. Żółte papiery wszystko tłumaczą?
Dziękuję
Dodane przez Parafianin, w dniu 26.05.2016 r., godz. 15.53
Na fb "Wyszkowiaka" piękna dokumentacja wyszkowskiej procesji "Bożego Ciała". Wspaniałe świadectwo wiary wyszkowian.
Dodane przez AntyBox, w dniu 26.05.2016 r., godz. 16.37
Był "motylek" w żółtej kamizelce? Suszyła się na balkonie domu przy Pułtuskiej, można by pomyśleć, że właśnie do kompletu stroju "motylka" na procesję BC
Piękna, to jest definicja parafianina.
Dodane przez Tadeusz faRydzeusz, w dniu 26.05.2016 r., godz. 17.05
Dziękujemy Wam, parafianie :)
Nie Tadeusz tylko Marek Eychler Faryzeusz
Dodane przez Parafianin, w dniu 26.05.2016 r., godz. 20.39
Psychiatryk się Panu kłania, piszę to jako dobry katolik, w trosce o Pana, jak o bliźniego
List wnuczki Witolda Pileckiego
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 26.05.2016 r., godz. 21.53
Drodzy Państwo, Jestem oburzona tym , że w ostatnim czasie środowiska polityczne i narodowe wykorzystują wizerunek i życiorys mojego dziadka dla własnych, partykularnych interesów i rozgrywek. Rtm. Witold Pilecki służył nie Polsce podzielonej , ale Polsce wolnej od uprzedzeń, podziałów i nienawiści. Witold nie dzielił ludzi ze względu na światopogląd i wyznanie, nikogo nie wykluczał. Był człowiekiem wielkiej wiary w Boga i człowieka. Szczególny mój sprzeciw wywołały marsze w Toruniu i wczorajszy w Łodzi zorganizowany przez ONR i Młodzież Wszechpolską w czasie trudnym dla naszej rodziny, w rocznicę zamordowania dziadka. Proszę wszystkich Patriotów : zapoznajcie się z życiorysem i raportami Witolda. Patriotyzm i nacjonalizm to przeciwieństwa!... Patriota chce DOBRA dla kraju, nacjonalista chce kraju dla siebie... z poważaniem Beata Pilecka-Różycka Warszawa 26 maja , 2016 P.S. - kilka lat temu pisałem w podobnym tonie kiedy ludzie z Klubu Gazety Polskiej w Wyszkowie, najczęściej kompletnie nie związani pochodzeniem z Wyszkowem, ale usiłujący się za wszelką cenę przykleić do jakiejś tradycji, historii wykorzystali w tym celu osobę Hipolita Eychlera zamordowanego podczas Zbrodni Katyńskiej. Do tego wszystkiego doszło jeszcze bezczelne porównanie wypadku lotniczego ze zbrodnią w Katyniu uwidocznione na istniejącym po dziś dzień kamieniu obok kościoła św. Wojciecha.
Dodane przez AntyBox, w dniu 26.05.2016 r., godz. 22.16
Nie masz nic wspólnego z Hipoliten Eychlerem poza nazwiskiem.
Dodane przez Młody, w dniu 26.05.2016 r., godz. 23.26
Trochę racji wnuczka ma. Środowisko narodowe za bardzo uwierzyło, że jest jedynym spadkobiercą patriotycznych wartości. Tylko zapytam na jakiej to podstawie sobie to uzurpowali? W naszym mieście chcieliby decydować kto jest godzien składać kwiaty pod pomnikiem wyklętych-niezłomnych, a kto niegodzien. Dziwi mnie to, bo na własnej skórze ciągle doświadczają podziałów i rozłamów, które tylko im wychodzą bokiem. Politycznie przez to, prawie nic nie znaczą. Drepczą w miejscu, albo się cofają. Mnie to przestało interesować.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 26.05.2016 r., godz. 23.37
Rotmistrz Pilecki, podobnie jak brat mojego dziadka dziś się w grobie przewraca na samą myśl o tych co dziś wykorzystują ich nazwiska by zaistnieć w polskiej polityce trzymając w jednym ręku krzyż, a drugą unosząc w geście heil Hitler.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 27.05.2016 r., godz. 07.37
Parafianin słusznie zwrócił uwagę na piękne uroczystości Bożego Ciała a Wyszkowie. Brałem udział w mszy św. i procesji w parafii Św. Rodziny. Uroczystość niezwykła, pełna dostojeństwa i powagi. Kiedyś komuna próbowała zakłócać procesje, blokować je. Dziś zdarza się to również. Lewaków mocno uwierają potężne tłumy ludzi pokazujących w całej Polsce w przestrzeni publicznej swoje przywiązanie do wiary. Ale w Wyszkowie ani Eychler, ani żaden inny KODowiec, lub lewaczek nie odważył się, choć sądząc po internetowych komentarzach nienawiść do wierzących i Kościoła katolickiego w niektórych ludziach aż kipi. Ja przynajmniej nie słyszałem o żadnych incydentach. Jaka jest tego przyczyna ? W mojej ocenie zjawisko uczestniczenia w procesjach Bożego Ciała jest tak masowe, że boją się ostracyzmu i powszechnego odrzucenia.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 27.05.2016 r., godz. 09.54
Czy Głowacki mógłby wytłumaczyć - po co KOD miałby zakłócać jakiekolwiek uroczystości religijne, obojętne której religii? Czy tylko tak sobie plecie bez sensu żeby coś pleść?
Dodane przez Jątek, w dniu 27.05.2016 r., godz. 11.30
Musisz mieć wielkie kompleksy, skoro porównujesz w jednym swojego dziadka z rotmistrzem Pileckim Eychler. Gdzie Krym, a gdzie Rzym!
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 27.05.2016 r., godz. 12.00
Musicie mieć kompleksy jak Himalaje, że podszywacie się na okrągło pod nie swoich bohaterów. Waszym problemem jest to, że swoich nie macie, i nie zanosi się na to, że mieć będziecie.
Dodane przez Żenada., w dniu 27.05.2016 r., godz. 12.00
Eychler a ty sobie gęby bohaterami nie wycieraj. Pamiętamy co ty w 2012 roku wypisywałeś. Kto ma mówić o rotmistrzu Pileckim czy Hipolicie Eychlerze czy innych jak nie patriotyczna polska prawica. Lewaki mają swoich bohaterów, Jaruzelski, Kiszczak,Wałęsa, Geremek, Kwaśniewski itp. , ich ludzie honoru. Jak to jeden powiedział, odpier...cie się od generała. Ale lewacy już niedługo będą, chociaż oficjalnie, mówić dobrze o nowych bohaterach. Jeszcze niedawno Żołnierze Wyklęci byli bandytami, a teraz młodzi mają ich na sztandarach. Nawet Hryniewicz i Abramczyk zasuwali w pantofelkach w Wilczym Tropem. Niech wnuczka nie rozpacza. A ty Eychler, dawniej elita była elitą a nie jak teraz, guru elyty jest człowiek niepłacący alimentów. Taki człowiek jest gościem honorowym zjazdu feministek. Ręce opadają.
Radni Gdyni odrzucili projekt uchwały sprawie Trybunału Konstytucyjnego.
Dodane przez Demokracja z klasą? Na otrzeźwienie rozpalonych łbów!, w dniu 27.05.2016 r., godz. 12.42
– To nie nasza sprawa. Nie leży ona w gestii samorządu – stwierdzili radni miasta, a tym samym pokazali czerwoną kartę działaczom Platformy Obywatelskiej. Uważamy, że kryzys konstytucyjny, powstały w wyniku sporu, powinny pilnie rozwiązać partie polityczne, które go wywołały. Arena rady miasta nie jest właściwym miejscem do toczenia dyskusji w tej sprawie, a konstruktywne rozwiązanie tego problemu nie leży w zakresie kompetencji samorządowców. Rezolucja złożona przez gdyńską Platformę Obywatelską jest deklaracją anarchistyczną i zupełnie niepotrzebnie roztrząsającą jałowy temat, na dodatek na poziomie samorządu.
A co to jest ta prawica?
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 27.05.2016 r., godz. 13.20
Pojęcia prawica, lewica dawno już straciły sens i znaczenie, a wobec tego co robi PIS, zdewaluowały się już do końca. Realny podział dzisiaj to podział na społeczeństwo otwarte i społeczeństwo zamknięte, które proponuje PIS. My zaś proponujemy świętowanie 4-go czerwca, ... to ich tak wkur...ia, a nam sprawia wielką radość.
Jak objechać wąską ulicą ....
Dodane przez Ami, w dniu 27.05.2016 r., godz. 13.46
Istotną sprawą w życiu miasta jest bezmyślne parkowanie przy krawężnikach lub na chodnikach obok swoich posesji. Utrudnia to przejazd. W takiej sytuacji można jeszcze w miarę swobodnie przejechać wówczas gdy auto ma małe gabaryty. W przypadku gdy kierowca na swej drodze napotyka bestię marki czeska Tatra i do jeszcze z naczepą, której prototypem był czołg, to umarł w butach. Dla przykładu taki pojazd swego czasu parkował na Nadgórzu. Trzeba być dobrym kierowcą , by przy tak wystawionym pojeździe, głównie z powodu jego długości przejechać tą ulicą bezkolizyjnie a nawet bez wypadku . Sprawą omijania na wąskich ulicach powinni zająć się radni na sesji.
Dodane przez Waldi, w dniu 27.05.2016 r., godz. 15.24
Czub z Pułtuskiej ma to do siebie,ze słowo PiS przywołuje nawroty choroby. Poza tym cieszy go żółta koszulka,awans na ciecia porządkowego,latająca mucha po pokoju i nie lubi zamkniętych pomieszczen. Zmiana leków tez nie rokuje poprawy.
Dodane przez Zuzia, w dniu 27.05.2016 r., godz. 15.32
Eychler,co za przywidzenia,o jakim bracie twojego dziadka bredzisz. Tylko czekać na następne objawy zaostrzenia choroby.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 27.05.2016 r., godz. 16.01
Nierząd wybłagałł u Timmermansa jeszcze tydzień, bo "ważne" sprawy teraz mają - procesje itp, ale po powrocie z weeckendu biegunka będzie straszna, oj będzie. Aż miło będzie na to patrzeć.
Dodane przez !!!!, w dniu 27.05.2016 r., godz. 16.02
Z tego co słyszę to kierownik Agencji na prośbę Mamhaka, ma zwolnić dwie panie związane z prawicą. Wszędzie jest dobra zmiana tylko nie w Wyszkowie. Jeśli się to potwierdzi to czas na większą akcję protestacyjną, na Nowogrodzką tez trzeba będzie się wybrać. W końcu.
Bicie piany przez Marka E...
Dodane przez Josek, w dniu 27.05.2016 r., godz. 17.44
Wyszkowski homo KOD-erus / wczesniej homo sovieticus / M.E.... poruszyl w swoich wpisach wiele roznorodnych tematow; do niektorych sprobuje sie odniesc. .............Liczba zwiezionych do stolicy zakodowanych nienawiscia do patriotycznego rzadu i prezydenta bezmyslnych uczestnikow i sposoby ich liczenia..??? Niejaki Kijowski z koltunem na glowie powolujac sie na jakies irracjonalne badania mikrobiologow stwierdzil, ze badania bakterii wykazalo obecnosc 213-214 tys. pasozytow na spedzie KOD, PO i Nowoczesnej "inaczej". Niestety cala ta prymitywna manipulacja okazala sie klapa, poniewaz pasozytow i pierwotniakow odsunietych od koryta, bylo tyle z kazdego miasta Polski- co meneli spod budki z piwem , czyli ok. 30- 40 tys. Nawet klamcom z warszawskiego ratusza nie udalo sie cudownie rozmnozyc politycznych szubrawcow, koryciarzy i uzytecznych idiotow ( w seledynowych kamizelkach ). Kompletnym idiotyzmem jest, ze otepiali i niezbyt madrzy uczestnicy marszow , jak ze sraczka /takze M.E./ , tlumacza w swojej " nieswiadomosci zbiorowej" ( C.G. Jung) , ze sa kontynuatorami idei solidarnosciowych i przedstawicielami inteligencji!!!!
Bicie piany przez Marka E...nr 2
Dodane przez Josek, w dniu 27.05.2016 r., godz. 18.15
Pomimo wscieklych atakow lewactwa , neo- targowicy, postkomunistow oraz wszelkiej masci zdrajcow i szkodnikow Polski, ogromna wiekszosc Polakow jest dumna z Prezydenta Dudy , ktory godnie reprezentuje Polske....Oczywiscie Marek E. jest innego zdania. Wedlug niego Polske dobrze reprezentowal dowcipnis Komorowski, ktory publicznie przechadzal sie z rozpietym rozporkiem, drapal sie po nabiale, skakal po taborecie w japonskim parlamencie, potrafil wypic zawarosc szklanki krolowej obcego panstwa, a w jednym zdaniu robil dwa byki,... itd....Kazdy ma takiego idola na jakiego zasluguje ...? / dr Kaczynski , dr Duda ----------- mgr Komorowski, filut na utrzymaniu kobiety Kijowski/
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 27.05.2016 r., godz. 18.43
Chciałbym się mylić ale "bomba" we Wrocławiu, udaremniony "zamach" na komisariat w Warszawie a teraz te alarmy, wszystkie zdarzenia w krótkim czasie sugerują, że władzy nie wystarczają już wirtualni uchodźcy, ale zaczyna kombinować w bardzo niebezpieczny sposób aby osiągać swoje " dobrozmianowe" cele, siejąc strach i niepokój. Czy celem jest KOD i opozycja, czy " wsparcie" ustawy antyterrorystycznej, czy może i tego i tego... myślę, że TVPis na pewno znajdzie logiczne rozwiązanie... Przecież Prezes też chce mieć swój pożar Reichstagu.
Dodane przez Pies, w dniu 27.05.2016 r., godz. 18.44
Co to będzie jak zabraknie ci Eychler KODeiny? Detox?
Bicie piany przez Marka E...nr 3
Dodane przez Josek, w dniu 27.05.2016 r., godz. 19.25
Porownywanie przez Marka E. Rotm. Pileckiego z bratem swojego dziadka Kapt. Hipolita Boleslawa Eychler jest nietaktem. Wszyscy darzamy wielkim szacunkiem zolnierzy polskich zamordowanych przez sowietow, takze brata dziadka Marka E. Wszystkim zamordowanym nalezy sie szacunek i pamiec, ale nie wszyscy zamordowani byli bohaterami w pelni tego slowa znaczeniu. Bohater- osoba , ktora odznaczyla sie niezwyklymi czynami, mestwem, pomoca i ofiarnoscia wobec innych ludzi (W.P). Powyzszej prawidlowosci M.E nie rozumie.....Mam nadzieje, ze pan Andrzej E. / zacny czlowiek /nie bedzie musial sie tlumaczyc znowu za swego syna Marka E....Zostaw Marku zmarlych w spokoju i nie mieszaj ich do niecnej polityki Kod-u. Poddaj sie autorefleksji i odlacz sie od KOD, to zapewne unikniesz postepowego zwapnienia zwojow mozgowych.?...... Zacytuje fragment wiersza Lusi Oginskiej do warcholow politycznych...: " Kto was osadzi- oszusci narodu..... zjadacze chleba, ..... ktoregoscie nie godni ! ......Wy coscie z ludzi na wilki wyrosli, ....wy ciagle zywi, ... i wy ciagle glodni. ..."
Dodane przez Żółta kamizelka, w dniu 27.05.2016 r., godz. 22.53
Od jesieni wróżysz Eychley razem z olą co to będzie. Mamy czerwiec prawie i nic z tych fusów wam nie wyszło. Co to będzie za tydzień? G... będzie! Nauczyliśmy się wodzić za nos lewactwo z Brukseli, i będą tańczyć nam ja to my im zagramy, a nie na odwrót. Tak zresztą jest. KOD jako zdrajców też rozliczymy.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 28.05.2016 r., godz. 05.06
Śmiech pusty człowieka bierze na widok tego co to nie wymyśli jeszcze katofaszystowska neoesbecja, żeby w jej mniemaniu ośmieszyć i zniechęcić do KODu. Boicie się, że już nie długo was rozgoni naród, tak jak bywało wcześniej.To samo robiliście w 80-tym i w Stanie Wojennym, a i wcześniej. Dziś wyleźli z nor ich pogrobowcy, dzieci i wnuki sekretarzy, komuchów i dalej mącą bo na chwilę udało im się zdobyć władzę. Przywdziali tylko tym razem "nowe" katolickie ciuchy, choć, jak się lepiej przyjrzeć to widać gołym okiem, że już mocno znoszone i podrabiane. Tylko gdzie wy dziś będziecie spieprzać? Chyba na Węgry wam najbliżej, bo Rosja tym razem wam schronienia już nie da. Może na Białoruś? Tylko, że to też jak Rosja... współczuję.
Dodane przez Adam, w dniu 28.05.2016 r., godz. 14.33
Kiedy tego świra z Pultuskiej zaczną leczyć. To co jego chora głowa przelewa na komputer,jest odrażające. Komu on grozi,w jakiej antypolskiej organizacji on działa.? Przecież grożenie jest karalne. Cymbale,gdyby w Polsce nie było demokracji to za to co ty ludziom grozisz, już dawno mógłbyś tylko wychodzić na spacerniak. Myśle,ze świr doczeka sie sprawiedliwości. Ten toto nie zna słowa honor ,uczciwość w działaniu ,hańba jaka sie otacza i pośmiewisko jakie z siebie zrobił. Współczuje jego ojcu,.dr. Eychler to człowiek godny szacunku i mądry,odpowiedzialny lekarz.
Bicie piany przez Marka E... nr 4
Dodane przez Josek, w dniu 28.05.2016 r., godz. 17.51
" Smiech pusty czlowieka bierze" jak czyta sie komentarze Marka E. , zagubionej i opetanej ofiary lajdackiej i antypolskiej propagandy KOD, PO i Nowoczesnej. Przeciez poza kilkoma skolowanymi /z poczatkami demencji / staruszkami i uzytecznymi idiotami, reszta co widac golym okiem na spedach KOD, to: komunistyczni pogrobowcy , dzieci oraz wnuki - dzialaczy i sekretarzy partyjnych , UB-ekow, SB-ekow , milicjantow, wszelkiej masci lewactwo, ...itd...Polacy stanowia dosc homogoniczna wspolnote narodowa, ale mocno zroznicowana mentalnie. Szczesliwie dla tej wspolnoty , ten prawdziwy "gorszy sort" stanowi mniejszosc, co widac na paradach i demonstracjach politycznych szubrawcow , wymierzonych przeciwko demokratycznie wybranemu Rzadowi RP. Niestrawni bufoni i zapyziali kabotyni z KOD musza zrozumiec, ze polskie spoleczenstwo- chociaz jest otwarte - nie akceptuje warcholstwa ....!!!!!
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 28.05.2016 r., godz. 20.06
Kaczyński działa w myśl starej zasady zamordystów i satrapów "dziel i rządź". Podzielił Polaków na lepszych i gorszych, patriotów i zdrajców, lepszy i gorszy sort. To wszyscy wiemy. Chciałbym zwrócić uwagę na konsekwencję tego typu działań, które dla kogoś mogą być nieoczywiste. Otóż osoby o poglądach skrajnie prawicowych a także zwykli zadymiarze i wandale bez określonych poglądów, którzy zawsze byli marginesem i nigdy poza ten margines nie były wypuszczane poczuły się silne. Kaczyński ich ośmielił i rozzuchwalił. Zważywszy na ten fakt możemy być pewni, że ekscesy jak groźby karalne w internecie jak ta powyżej oraz poza nim(typu "szubienice dla zdrajców, golenie głowy na łyso itd.), napaści na obcokrajowców, swastyki na nagrobkach żydowskich, czy nawet akty terroru będą się nasilać. Szumowiny wypływają na wierzch, a BEZPOŚREDNIĄ odpowiedzialność za to ponosi Kaczyński i cały jego obóz władzy. Zatem wszystkie ofiary tego typu prymitywnych i agresywnych działań idą na konto "naszego" małego dyktatora. Smak władzy czuje sie chwilę, hańba trwa wiecznie. Pomyślcie o tym wy co tu wypisujecie bzdury o KOD. KOD to dziś PATRIOTYZM.
Dodane przez POrażka, w dniu 28.05.2016 r., godz. 23.52
Nic nie przebije "Żółtej Kamizelki", która suszy się na balkonie przy Pułtuskiej. NIC!
Dodane przez Zombie, w dniu 29.05.2016 r., godz. 09.38
Znowu czytam - już niedługo. Kiedy Eychler, kiedy? Bo ciągle przesuwasz terminy. Dostrzegasz własną śmieszność? Może niedługo dostrzeżesz.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 30.05.2016 r., godz. 06.40
Kijowski ostatnio zaatakował PO. Wcześniej to samo robili Petru i Gasiuk-Pihowicz. Petru występował w koszulkach KOD, Schetyna nie. Na ostatnim marszu opozycji główną siłą organizacyjną była PO. Wydali na to 2 mln zł. Ale już byli zbyt widoczni. Na marszu było widać flagi PO, ale także Nowoczesnej i SLD. Stąd ataki. Walka wewnątrz opozycji jest zacięta i będzie przybierać nowe formy. Już zapowiadany jest następny marsz. KODziarze odpędzili konkurencję i zapowiadają - żadnych flag partyjnych. Nadchodzi czas KODu. KOD pod wodzą Kijowskiego, razem z przybocznym Eychlerem ogarną całe eleganckie towarzystwo i szybko zrobią w Tenkraju porządek. Katofaszyzm zostanie raz na zawsze wyeliminwany. Bolszewicy z PiS wylądują tam, gdzie ich miejsce tzn. w więzieniu na Rakowieckiej. Ola zostanie ministrem kultury, a gs głównym strategiem i doradcą Mateusza. Żólte koszulki już się suszą. Uuuuurrrrraaaaaa!!!! Uuuuuurrrrrrraaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
Dodane przez AntyBox, w dniu 30.05.2016 r., godz. 11.14
Każdy w KOD coś ma, o coś gra. Jedni o władzę na górze inni w regionach i podregionach. Nasz Eychler też już coś ma. Na balkonie suszy się jego wyblakła żółta kamizelka. Razem z papierami tworzy komplet.
Do Głowackiego
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 30.05.2016 r., godz. 13.08
Twoje komentarze są tak głupie, że możesz śmiało przestać się podpisywać z nazwiska. Zostań przy swoich nickach - josek, zombie, adam i dziesiątkach innych.
Dodane przez Sąsiad, w dniu 30.05.2016 r., godz. 14.49
Eychler PO-życz mi tę żółtą kamizelkę. Chcę choć przez chwilę poczuć się WIELKI i MĄDRY jak ty.
Dodane przez Anonim, w dniu 30.05.2016 r., godz. 15.23
Pan Arek - .nowoczesny naczelny W24 to kolejny rozpieszczany pupilek naszej władzy?
Dodane przez Adam, w dniu 30.05.2016 r., godz. 17.01
PO myśli, że położy łapkę na wyszkowskiej Nowoczesnej
Do Marka E.
Dodane przez Josek, w dniu 30.05.2016 r., godz. 18.34
Ile razy mam pisac, ze nie jestem Glowackim, Gajewskim , czy Cabajem. Nie znam osobiscie tych panow, chociaz moze mamy podobne poglady polityczne. Poza tym pewno zauwazyles, ze pisze inna czcionka.....
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 30.05.2016 r., godz. 18.54
Czyli jest was czterech. Myślałem, że trzech
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 30.05.2016 r., godz. 19.17
KODowcy to skromni, ale twardzi ludzie. Ilu ich jest ???? Z pewnością WYSTARCZY, jak obiecał nam jeden z nich. Nie wyżywają się w fajerwerkach. Twarda, codzienna praca to ich materia. Praca jest ciągła, cierpliwie kontynuowana. Świadczą o niej suszące się na balkonie żółte kamizelki. Aż wreszcie wybuchnie ogień straszliwy, który spali katofaszystowską klikę. Naziści, faszyści, komuniści, stalinowcy, putinowcy, ludzie z czarnym podniebieniem albo zginą, albo raz na zawsze schowają się w swoich ponurych norach. Nie będzie pobłażania, nie będzie żadnej grubej kreski. Co ważniejsi będą rozstrzeliwani na miejscu, drugi szereg zapełni więzienia. Kiedy wreszcie to się stanie, pytają nieśmiało niektórzy ????? Ależ niedługo, jeszcze wiosną. To chyba oczywiste. Podobnie jak oczywiste jest to, że Mateusz nie musiał odwoływać szczytu NATO. Zmiana władzy nastąpi bowiem wcześniej. I wreszcie będzie znów tak, jak było. Znów zaświeci słońce. I zapanuje powszechna szczęśliwość.
Do Marka E.
Dodane przez Josek, w dniu 30.05.2016 r., godz. 20.00
Jest nas legion
Zróbmy coś pożytecznego! Apel! Ratujmy biznesy Krystyny Jandy
Dodane przez KOD Wyszków (ale nie M. Eychlera), w dniu 30.05.2016 r., godz. 20.31
Apel! Zamiast bezsensownie gromadzić na ulicach 250 tys ludzi, zapełnijmy frekwencję na dwuletnie obłożenie dla teatrów naszego skarbu Krystyny Jandy. Sprawiedliwa władza PiS zamiast 1,5 miliona dotacji przeznaczyła dla jej projektów jedynie 10% oczekiwanej kwoty, czyli 150 tys. Jak nic nie zrobimy teatry upadną. Zróbmy wszystko żeby każdy KODowiec raz w miesiącu kupił najdroższy bilet.
Dodane przez AntyBox, w dniu 30.05.2016 r., godz. 21.10
Pielęgniarki w Centrum Zdrowia Dziecka w PO-trzebie. Może ORMO (KOD) zrobi jakąś wspierająca je manifestację.
Z ostatniej chwili !!!
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 30.05.2016 r., godz. 22.05
Dramat Andrzeja Dudy w Arłamowie. łowcy autografów podsunęli mu listę z nominacją sędziów Trybunału Konstytucyjnego do podpisania. To miała być zwykła wizyta motywacyjna, a przy okazji przyniosła rozwiązanie kryzysu wokół Trybunału Konstytucyjnego.
Najważniejsze to zdrowie Marek Eychler ci to mówi
Dodane przez Marek Eychler,, w dniu 31.05.2016 r., godz. 08.07
Jak sami widzicie służba zdrowia w naszym kraju jest w stanie krytycznym. Nie tylko braki finansowe, braki kadrowe ale również terapia niezbyt skutecznymi lekami. Jako dowód nieskuteczności terapii, niewłaściwego stosowania leków a szczególnie ich bylejakości niech posłużę ja sam. Jak zapewne zostało to zauważone na tym forum jeden z lekarzy z zakresu zdrowia psychicznego zmienił mi terapię i dawkowanie leków. Do czego to doprowadziło wszyscy widzicie. Rozdwojenie jaźni to najłagodniejszy objaw - inne są o wiele groźniejsze. Dlatego błagam was wszystkich zadbajmy o naszą służbę zdrowia zwłaszcza z zakresu zdrowia psychicznego bo takich jak ja może być więcej a wtedy może być już bardzo źle. Szpitalne pozdrowienia.
Eychler większość ma już zdanie na temat poziomu
Dodane przez A, w dniu 31.05.2016 r., godz. 09.25
komentarzy pisanych przez ciebie, są denne. Dlaczego dopytujesz kto pisze komentarze , obrażasz komentatorów. Spotkałem się z opinią ,że jesteś chamski , coś w tym jest , ciekawe z jakiego powodu tak jest?
do Marka E.
Dodane przez AntyBox, w dniu 31.05.2016 r., godz. 11.35
Jest rozwiązanie kryzysu z TK, to możesz już oddać żółtą kamizelkę i rozwiązać KOD! Brawo!
Dodane przez Anonim, w dniu 31.05.2016 r., godz. 15.40
W wydaniu lokalnej prasy reprezentowanej przez Wyszkowiaka jak również inne pisma brak jest artykułów mówiących na temat pracy Urzędu Miasta. Jest to instytucja wiodąca w mieście. Mieszkańcy mają prawo poznać bieżące sprawy jakimi zajmują się urzędnicy.
Dodane przez Knom, w dniu 31.05.2016 r., godz. 18.02
To nam znormalizują reklamy i pewnie wyznaczą jednolite wzorce i jednego wykonawcę. Pewnie zaprzyjaźnionego z królikiem. Będzie wzorcowo.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 31.05.2016 r., godz. 18.14
Katofasztstowska klika niszczy polskich dziennikarzy. I to tych najlepszych. Hańba !!!! Właśnie odchodzi z TVN Jarosław Kuźniar. Tak, tak - właśnie z TVN. Już i tam sięgają macki tej faszystowskiej sitwy. To samo z Radiem Z. Dziś podano informację, że Monika Olejnik, największa dama polskiego dziennikarstwa ( oczywiście po Paradowskiej – to jasne) zostaje wyrzucona z tego radia. Do tego Gliński ukradł w biały dzień Krystynie Jandzie kupę forsy. Mateusz – powstanie, jak najszybciej to powstanie !!!! Bo nas wszystkich wykoszą !!!!! Uuuurrrraaaaa!!! Uuuuuuuuuurrrrrrrrrraaaaaaaaaaaa!!!!!
Dodane przez Anonim, w dniu 31.05.2016 r., godz. 20.41
A Głowacki znów się napił i z tej goryczy wypisuje tu swoje bzdury. Pić to trza umić, drogi panie.
Brązowy język naczelnego W24
Dodane przez 101, w dniu 31.05.2016 r., godz. 21.10
"...i znów muszę PO-chwalić naczelnika działu promocji Leszka Marszała i jego ekipę, za wielki wkład i zaangażowanie... - Leszku (co za zażyłość) czekam na festiwal disco polo w twoim wykonaniu :)" czyżby zapowiadało się karaoke disco polo z udziałem urzędników? A może pan Arkadiusz "brązowy język" wykona jakieś swoje ulubione kawałki disco polo, wespół ze swoim kolegą z KOD-u Leszkiem. Byłby to duet jakiego nawet Rębowski nie widział, od trzech co najmniej lat. Wasze dziewczyny-chłopaki będą zachwycone.
Dodane przez Olek, w dniu 01.06.2016 r., godz. 03.19
Świr z Pułtuskiej przedawkowal i niewie co pisze.jego prostackie komentarze zawsze takie same.
Dodane przez Matka Polka, w dniu 01.06.2016 r., godz. 08.33
To wcześniej było aż tak źle, że kilka dmuchańców, animatorów i scena zrobiły aż takie wielkie wrażenie na Wróbelku?
Dodane przez Anonim, w dniu 01.06.2016 r., godz. 11.00
To policzek dla wcześniejszych organizatorów z WOSIR.
Nie używaj mojego nicka.
Dodane przez 101, w dniu 01.06.2016 r., godz. 13.13
31.05.2016 r., godz. 21.10
Dodane przez Anonim, w dniu 01.06.2016 r., godz. 13.57
Wosir, to niech zajmie się sportem, bo wyszkowiacy jeżdżą po ościennych gminach.
Do red.
Dodane przez Anonim, w dniu 01.06.2016 r., godz. 13.59
czy reklama Akademii Piłki Siatkowej ma jeszcze sens?

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta