Farmacja Rezerwom niestraszna

(Zam: 18.05.2016 r., godz. 12.06)

„Wyszkowskie Rezerwy”, a więc Bug II Wyszków, przyzwyczaiły już swoich kibiców do wysokich zwycięstw w tym sezonie. Nie inaczej było w 20. kolejce rozgrywek B-klasy, w której Bug II pokonał Farmację Tarchomin 9:4.

Mecz został rozegrany w sobotę 7 maja w stolicy. Zdecydowanym faworytem były rezerwy Bugu, „Farmaceutom” należy jednak oddać, że wykazali się w sobotę dużą boiskową ambicją. Od pierwszej minuty premierowej odsłony na polu dominowali wyszkowianie. Mimo kilku bardzo dobrych sytuacji podbramkowych, pierwszy gol dla Bugu padł „dopiero” w 25. minucie spotkania. Jego autorem, a także dwóch kolejnych bramek dla Bugu w pierwszej połowie, był Łukasz Kamiński. Oba zespoły zanotowały w pierwszych 45. minutach po jednym trafieniu samobójczym, w rezultacie na półmetku Bug prowadził 4:1.
W drugiej odsłonie mecz się wyrównał. Do bramki miejscowych trafili Łukasz Łada (dwukrotnie), Karol Rosa, Adrian Nikodemski oraz Jan Kopiejewski. Gospodarze jednak potrafili odpowiedzieć, sami trzykrotnie wpisując się na listę strzelców. W rezultacie mecz zakończył się 9:4 na korzyść Bugu.
Farmacja Tarchomin – Bug II Wyszków 4:9 (1:4)
Bramki dla Bugu: Ł. Kamiński (3), gol samobójczy, Ł. Łada (2), K. Rosa, A. Nikodemski, J. Kopiejewski.
W następnej kolejce Bug II wraca na wyszkowski stadion. W niedzielę 15 maja wyszkowianie podejmą Mazowsze Warszawa – drużynę złożoną z niesłyszących. Początek meczu o godz. 11.00, wszystkich kibiców rezerw serdecznie zapraszamy na trybuny stadionu WOSiR.
Sokół II Serock – Wisła Jabłonna 2:3
Inter Warszawa – SKP Korona Warszawa 1:2
Coco Jambo Warszawa – Drukarz II Warszawa 3:0 (wo)
Mazur II Radzymin – Dąb II Wieliszew 1:4
GKP Targówek – Bednarska Warszawa 1:3