Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 21 września 2019 r., imieniny Mateusza, Miry

W oczekiwaniu na święta

(Zam: 06.04.2016 r., godz. 13.00)

Przed Świętami Wielkanocnymi w Zespole Szkół Specjalnych w Brańszczyku wydarzeń było bez liku. Przede wszystkim trwały przygotowania do kiermaszu wielkanocnego, który każdego roku odbywa się przed kościołem parafialnym.

Na kilka tygodni przed sprzedażą wielkanocną, pod czujnym okiem nauczycieli plastyki i techniki, wykonujemy własnoręcznie koszyki z papieru, pisanki, zajączki z drewna, dekoracje na świąteczny stół. Nasze prace są wysoko cenione przez mieszkańców Brańszczyka i okolic. Zawsze możemy liczyć na ich pomoc i wsparcie, za co bardzo dziękujemy.
Przed sprzedażą wielkanocną nasze prace trafiają na konkurs szkolny. Każda klasa przygotowuje najpiękniejszą pisankę lub inną ozdobę świąteczną. Wytwory naszej wyobraźni i rąk są oceniane przez komisję konkursową, następnie wyceniane sercem przez mieszkańców Brańszczyka i okolic.
W okresie przedświątecznym miały miejsce i inne, również ważne wydarzenia, w tym powitanie wiosny czy spotkanie profilaktyczne z funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie Martą Gerlicką. Tematyka spotkania dotyczyła zapobiegania agresji rówieśniczej, bezpieczeństwa w sieci oraz unikania zagrożeń, w tym narkotyków, dopalaczy i innych środków odurzających.
Wiosnę witaliśmy z radością. Przedszkolaki przygotowały marzannę – symbol odchodzącej zimy oraz powitały wiosnę piosenką. Odbyły się konkursy: dla przedszkolaków – wiosenne kolorowanki, dla uczniów – konkurs na smaczną, zdrową surówkę. Miłośnicy sportu mogli wziąć udział w zawodach i grach rekreacyjno-sportowych.
Uczniowie i nauczyciele

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl