Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 22 września 2019 r., imieniny Maurycego, Tomasza

Terlikowski drugi w Rally Mazowsze

(Zam: 30.03.2016 r., godz. 11.28)

W ostatni weekend Kacper Terlikowski wystartował w dwóch rajdach – VIII Rally Mazowsze oraz III Królewskim Winter Cupie. W pierwszej z wymienionych imprez wyszkowski kierowca zajął świetne, drugie miejsce, w Winter Cup natomiast, po kilku „przygodach” uplasował się na 6. miejscu w swojej klasie.

Ósma edycja rajdu Rally Mazowsze odbyła się w sobotę 19 marca. W ramach imprezy uczestnicy przejechali 9 odcinków specjalnych, których trasy przebiegały przez Nowy Dwór Mazowiecki i okolice. W rajdzie wystartowały w sumie 43 załogi, a wśród nich wyszkowski duet Kacper Terlikowski/Krzysztof Zdunek. Jadący Citroenem Saxo reprezentanci naszego miasta, po świetnej jeździe uplasowali się na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej oraz drugim miejscu w klasie III. Terlikowski przegrał jedynie z Sebastianem Dziadoszem, kierującym Hondą Civic. Wyszkowskiej załodze udało się również wygrać Super Próbę o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego.
Niestety, Terlikowskiemu nie wiodło się już tak dobrze następnego dnia w III rundzie Królewskiego Winter Cup. Impreza odbywała się na stołecznym Torze Służewiec. Na ostatnim odcinku specjalnym Kacper zaliczył uderzenie w krawężnik, które kosztowało go zniszczoną oponę oraz uszkodzoną felgę. W rezultacie Terlikowski zajął ostatecznie „tylko” 6. miejsce w klasie (29. w klasyfikacji generalnej).
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl