Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 21 września 2019 r., imieniny Mateusza, Miry

Ostatni sparing na remis

(Zam: 16.03.2016 r., godz. 12.58)

2:2 zakończył się mecz towarzyski pomiędzy Bugiem Wyszków a Victorią Sulejówek, rozegrany w sobotę 5 marca na boisku rywali. Był to ostatni sprawdzian zespołu trenera Salamona przed zbliżającą się inauguracją rundy wiosennej.

Pierwsza odsłona sobotniego spotkania należała do gospodarzy, którzy kontrolowali boiskowe wydarzenia. Piłkarze Victorii potwierdzili swoją przewagę szybko zdobytą bramką. Na początku drugiej odsłony wyrównał Łukasz Kamiński. Rywale ponownie wyszli na prowadzenie po sytuacji sam na sam z 68. minuty. Wynik meczu ustalił natomiast jakiś czas później Maciej Bala, który pokonał golkipera gospodarzy strzałem z dystansu. Mecz zakończył się 2:2.
Victoria Sulejówek – Bug Wyszków 2:2 (1:0)
Bramki dla Bugu: Ł. Kamiński, M. Bala.
Meczem z Victorią Bug zakończył serię zimowych spotkań sparingowych. Ogółem wyszkowianie zanotowali cztery zwycięstwa (z Makowianką Maków Mazowiecki, MKS-em Ciechanów, Mazurem Karczew i Nadnarwianką Pułtusk), tyleż samo porażek (z ŁKS-em Łomża, Polonią Warszawa, KS-em Konstancin i Tęczą Łyse) i jeden remis (z Victorią Sulejówek).
W czasie zimowego okresu przygotowawczego trener Salamon testował kilku zawodników, którzy mogliby potencjalnie zasilić Bug wiosną. Do zespołu ostatecznie dołączył pomocnik Tomasz Kobyliński (ŁKS Łochów). W Bugu wiosną zagrają również nowi/starzy zawodnicy: napastnik Łukasz Kamiński (WKS Rząśnik), bramkarz Łukasz Rogulski (WKS Rząśnik) oraz obrońca Alan Wróbel (Bug II Wyszków). W sparingach występował również Łukasz Kowalczyk, jednak jego występy w pierwszym zespole Bugu są uzależnione od obowiązków zawodowych.
Inauguracja rundy wiosennej już w najbliższą sobotę na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Piłkarze Bugu podejmą Naprzód Skórzec – zespół, z którym jesienią przegrali pechowo 1:2. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na trybuny stadionu przy ul. Kościuszki 54, początek spotkania o godz. 14.00.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl