Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 11 grudnia 2023 r., imieniny Daniela, WaldemaraKranówka na miejskim stole

(Zam: 09.03.2016 r., godz. 11.48)

Gmina Wyszków w styczniu rozpoczęła kampanię „Pij wodę z kranu” zachwalając jej jakość, wyszkowscy radni podczas obrad nie piją już więc wody butelkowanej.

Do tej pory to właśnie ona dostępna była na stole podczas sesji Rady Miejskiej. 25 lutego obradowali zaspokajając pragnienie wodą z kranu dostępną w dzbankach zachwalając jej jakość i smak. „Woda jest smaczna, przebadana i zawsze świeża. Skład wody w wyszkowskim wodociągu jest stale monitorowany przez Sanepid, a Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie codziennie bada i prowadzi monitoring jakości naszej wody podawanej do sieci i w sieci. Badania wody przeprowadzane są w zakładowym laboratorium” – informuje Urząd Miejski.
J.P.

Komentarze

Dopóki dzban...
Dodane przez Nogowski, w dniu 11.03.2016 r., godz. 15.51
Chwalić Boga połowa marca i wyszkowski Sanepid nie informował o zejściach .Czyli z wodą w dzbanku , to prawda. Co poniektórym radnym z powodu tuszy , dieta powiedzmy cud mód też się nada i naprawdę wyjdzie na zdrowie! A swego czasu teraz już mniej niż poprzednio uprzejmie , No włąśnie ja najlepiej donoszę i radzę dla dobra cudzych spraw , że w instytucjach kurturarnych np. placówkach bibliotecznych swego też czasu przesmradzali sie z całymi zgrzewkami wody i jeszcze soków. Po cichaczu tak żeby przełożonej nie zobaczyli ładowała je do samochodu i wio do siebie na sesje! Dlaczego mamy być gorsi i olać ścieki kiedy jest gorąco?
dobra woda zdrowia doda
Dodane przez Rafał, w dniu 14.03.2016 r., godz. 20.34
Przynajmniej od 30 lat codziennie piję wodę z wyszkowskiego wodociągu i nadal żyję. Co więcej jest znacznie smaczniejsza niż butelkowana

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta