GS AKS Zabrodzie z Pucharem Burmistrza

(Zam: 16.12.2015 r., godz. 11.54)

W niedzielę 6 grudnia w hali sportowej WOSiR odbył się 3 Halowy Turniej „6” piłkarskich o Puchar Burmistrza Wyszkowa. Pierwsze miejsce zajął zespół GS AKS Zabrodzie, pokonując w finale, po rzutach karnych drużynę Rezerwy.

Do niedzielnego turnieju zgłosiło się 10 zespołów. Organizatorzy podzielili je na dwie grupy, w których spotkania rozgrywano systemem każdy z każdym. Po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup uzyskiwały awans do półfinałów (rozgrywanych „na krzyż”). Mecze grupowe trwały 15 minut (bez podziału na połowy), mecze półfinałowe grano 2x15 minut, natomiast spotkania finałowe 2x20 minut. Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych spotkań.
Klasyfikacja końcowa w grupie A:
1. Latoszek – 9 punktów (awans do półfinału).
2. GS AKS – 8 punktów (awans do półfinału).
Klasyfikacja końcowa w grupie B:
1. WKS Rząśnik – 12 punktów (awans do półfinału).
2. Rezerwy – 9 punktów (awans do półfinału).
3. Wild Boys – 6 punktów.
4. PWiK – 3 punkty.
5. Drużyna A – 0 punktów.
Półfinały:
Latoszek – Rezerwy 0:0 (rzuty karne 2:4)
GS AKS – WKS Rząśnik 2:1
Mecz o III miejsce:
Latoszek – WKS Rząśnik 0:9
Finał:
GS AKS – Rezerwy 1:1 (rzuty karne 4:3)
GS AKS Zabrodzie: Przemysław Pietrzak, Dawid Skwara, Patryk Babańczyk, Mariusz Skwara, Karol Paź, Adrian Rakowski, Daniel Król, Michał Zawisza, Dominik Grądzik, Jakub Dąbrowski, Marcin Paź, Dominik Laskowski.
Rezerwy: Tomasz Ciuba, Marcin Rosiński, Michał Rosiński, Krzysztof Maciak, Tomasz Cichocki, Błażej Rejnuś, Mateusz Domalewski, Kamil Kaput, Michał Kaput.
Organizatorzy wyróżnili wszystkie zespoły pamiątkowymi pucharami. Na poszczególnych zawodników czekały również wyróżnienia indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Karola Pazia z GS AKS Zabrodzie. Królem strzelców został Ernest Dobkowski reprezentujący WKS Rząśnik, a najlepszym bramkarzem wybrano jego kolegę z zespołu, Oliwera Wienczatka.
Cały turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Poszczególne mecze sędziował duet Jan Majewski, Tomasz Dąbrowski. Zawody zorganizował Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Najlepszym gratulujemy!