Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 15 grudnia 2019 r., imieniny Celiny, Edyty

Rhinos zakończyli sezon

(Zam: 07.10.2015 r., godz. 13.32)

Rzeszowskie „Rakiety” okazały się zaporą nie do przejścia dla Rhinos Wyszków B, którzy ulegli wspomnianemu zespołowi podczas turnieju półfinałowego rozgrywek PLFA8, a tym samym zakończyli sezon 2015 w gronie ośmiu najlepszych zespołów w kraju.Turniej półfinałowy został rozegrany w sobotę 3 października na stadionie warszawskiego AWF-u. Obok Rhinos Wyszków i Tejpy.pl Rzeszów Rockets, wzięły w nim udział zespoły Lownlanders Białystok oraz Oldboys Warszawa. W wyniku losowania wyszkowianie o dalszy awans walczyć musieli z zespołem z Rzeszowa.
Z powodu braku opieki medycznej moment rozpoczęcia meczu Rhinos z Rockets opóźnił się aż o godzinę. Nieoczekiwana przerwa po rozgrzewce źle wpłynęła na wyszkowskie Nosorożce, które zanotowały bardzo słaby początek. Na półmetku spotkania wyszkowianie przegrywali 16:0. W trzeciej kwarcie rzeszowianie dołożyli kolejne przyłożenie z podwyższeniem. Wyszkowska formacja ataku zapunktowała dopiero w ostatniej części gry. Przyłożenie Bartosza Szymańskiego z podwyższeniem (Daniel Górski), pozwoliły „Nosorożcom” godnie zakończyć swój debiutancki sezon i pożegnać się z kibicami.
Tejpy.pl Rzeszów Rockets – Rhinos Wyszków B 28:7 (8:0, 8:0, 6:0, 6:7)
Rhinos:
Formacja ataku:
K. Kowalczuk (RG) K. Kukwa (LG) P. Malinowski (WR) B. Szymański (QB) M. Ślesik (C) S. Berbeć (WR) T. Jędrzejczyk (RB) P. Kacprzyk (WR).
Formacja obrony:
A. Pyśk (DL) Ł. Berbeć (LB) M. Zaręba (DL) M. Lubański (S) A. Podgórski (CB) Ł. Rowicki (DL) J. Kazula (CB) D. Górski (LB).
Formacja specjalna:
M. Bogacki (PR2) B. Szymański (H) M. Ślesik (LS) T. Iwański (KR1) T. Jędrzejczyk (PR1) H. Nastula (KR2) D. Górski (P,K).
– Mecz nie układał się nam od początku. Godzina czekania po rozgrzewce na karetkę rozproszyła naszych zawodników i ciężko było im wrócić do pełnego skupienia. Drużyna z Rzeszowa pokazała kawał dobrej i twardej gry, 7-letnie doświadczenie ich rozgrywającego dało im spokój w ataku. Obrona również bardzo dobrze czytała grę. W naszej drużynie błędy w obronie na początku, stracone punkty. Ofens startował mocnymi biegami, które na początku dawały efekt, lecz później traciliśmy yardy przez głupoty taktyczne. Jest wiele do poprawy, ale jak na pierwszy sezon i tak pokazaliśmy się z mocnej strony, a za rok wrócimy lepiej przygotowani – skomentował sobotnie spotkanie prezes Rhinos Piotr Wykowski.
– Mecz był do wygrania, wedlug mnie nie byliśmy gorsi od rywali. Ponad godzinny poślizg przed rozpoczęciem spotkania trochę nas zdekoncentrował. Powtórzyła się sytuacja z pierwszego meczu z Lowlanders Białystok, czyli brak skupienia od samego początku. Druga połowa wyglądała lepiej, ale niestety nie wystarczyło to do zwycięstwa. Obie formacje popełniały błędy, brak skupienia oraz dużo kar dla naszego zespołu wpłynęły negatywnie na grę. Nie poddajemy się jednak, trenujemy dalej, by wyeliminować błędy – ocenił postawę swoją i kolegów zawodnik Rhinos Mateusz Ślesik.
Odpadnięcie z rozgrywek PLFA8 zakończyło ostatecznie debiutancki sezon Rhinos. W październiku klub organizuje dwie rekrutacje (odpowiednio 11 i 25 października) na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Szczegółowe informacje można uzyskać na facebookowym profilu Rhinos Wyszków.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom Rhinos Wyszków udanego debiutu, zarówno w rozgrywkach PLFA2, jak i PLFA8. Z niecierpliwością będziemy czekać na rozpoczęcie kolejnego sezonu. W najbliższych wydaniach naszego tygodnika opublikujemy podsumowanie sezonu, a na bieżąco publikowane będą wszelkie newsy, związane z działalnością wyszkowskich „Nosorożców”.
Turu
Komentarze

Dodane przez obserwer, w dniu 07.10.2015 r., godz. 16.10
Stajecie sie nową jakością. Tylko dlaczego nie gracie na głównym boisku, bo murawa się zniszczy? Chyba nie gorzej od rozgrywek Bugu.
Super!
Dodane przez knom, w dniu 08.10.2015 r., godz. 11.59
Zrobiliście nam wszystkim wielką niespodziankę!

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl