Dziś jest 23 kwietnia 2024 r., imieniny Jerzego, Wojciecha

Loczki sobie postrzelały

(Zam: 23.09.2015 r., godz. 12.10)

Cztery bramki dały w ostatnią sobotę Loczkom Wyszków zwycięstwo nad Ząbkovią II Ząbki, w spotkaniu 3. kolejki rozgrywek grupy mazowieckiej, III ligi kobiet.

Mecz został rozegrany w sobotę 12 września na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Występowi Loczków towarzyszyła deszczowa aura oraz presja faworyta spotkania. Debiutujące w rozgrywkach młode zawodniczki rezerw II-ligowej Ząbkovii Ząbki, co prawda postawiły się wyszkowiankom, jednak jedynie w pierwszej połowie.
Spotkanie lepiej rozpoczęły gospodynie, które po bramce Pauliny Pokraśniewicz otworzyły wynik spotkania. W kolejnych minutach Loczki niestety, nie były już tak skuteczne. Wiele niewykorzystanych okazji zemściło się tuż przed przerwą, gdy jedna z zawodniczek Ząbkovii zamieniła rzut karny na gola. Loczki dostały bramkę „do szatni”, co z reguły podkopuje morale zespołu.
Wyszkowskie piłkarki wyciągnęły jednak w trakcie przerwy wnioski ze swojej postawy, co przełożyło się na dobrą i co najważniejsze, skuteczną grę po przerwie. Do siatki rywalek trafiały kolejno: Karolina Pokraśniewicz, Natalia Chimkowska i po raz drugi Paulina Pokraśniewicz, ustalając jednocześnie wynik meczu na 4:1 dla gospodyń.
Loczki Wyszków – Ząbkovia II Ząbki 4:1 (1:1)
Bramki dla Loczków: P. Pokraśniewicz (2), K. Pokraśniewicz, N. Chimkowska.
Loczki: K. Gołębiewska (40. – N. Kaźmierczak), N. Tarnażewska, K. Pokraśniewicz, A. Wiśniewska (75. – A. Klimut), K. Ufnal (73. – P. Wojciechowska), K. Nadaj, P. Pokraśniewicz, N. Chimkowska, W. Fedorczyk (70. – A. Skoczeń), M. Nadaj, N. Jaskulska (40. – K. Mróz).
W 4. kolejce rozgrywek, Loczki zmierzą się na wyjeździe z Mazovią Mińsk Mazowiecki. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 19 września.