WKS tym razem bez punktów

(Zam: 16.09.2015 r., godz. 12.02)

Słaby mecz mają za sobą piłkarze WKS-u Rząśnik, którzy w sobotę 5 września ulegli na własnym boisku zespołowi
Wkry Pomiechówek 0:2.

Początek spotkania był dość wyrównany, z lekkim wskazaniem na WKS. Niestety, gospodarze nie potrafili wypracować sobie klarownej sytuacji podbramkowej. Z biegiem czasu inicjatywę zaczęli przejmować goście. Swoją rosnącą przewagę Wkra udokumentowała bramką z 35. minuty spotkania. Do przerwy utrzymał się wynik 1:0 na korzyść gości.
Na początku drugiej połowy WKS odważnie zaatakował i wydawało się, że bramka wyrównująca wisi w powietrzu. Niestety, piłkarze z Rząśnika nadziali się na szybką kontrę Wkry, po której zespół z Pomniechówka prowadził już 2:0. Od tego momentu gospodarze wyraźnie „przygaśli”. Do końca spotkania nie padły już żadne bramki. Tym samym WKS poniósł pierwszą porażkę w tym sezonie.
WKS Rząśnik – Wkra Pomiechówek 0:2 (0:1)
WKS (wyjściowa jedenastka): M. Zając – Ł. Abramczyk, S. Klimaszewski, P. Osowiecki, P. Ślewszyński – Ł. Kacpura, M. Piotrowksi, K. Borowski, M. Marzoch – G. Abramczyk, Ł. Kamiński.
W najbliższej kolejce WKS zmierzy się z rezerwami KS-u Łomianki. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 12 września w Warszawie. W najbliższą środę (9 września) WKS rozegra natomiast spotkanie II rundy okręgowego Pucharu Polski. Podopieczni trenera Grzegorza Chmielewskiego podejmą na własnym boisku ŁKS Łochów. Początek spotkania o godz. 16.30.
Kamionek Warszawa – GKS Dąbrówka 2:1
Błyskawica Warszawa – Victoria II Sulejówek 3:2
SRT Halinów – Huragan II Wołomin 2:4
Mazur Radzymin – Rządza Załubice 9:0
Korona Jadów – KS II Łomianki 2:0
Wicher Kobyłka – MKS Hutnik Warszawa 1:1

1. Błyskawica Warszawa 9 18-3
2. Mazur Radzymin 9 16-3