MKS za silny dla Bugu

(Zam: 26.08.2015 r., godz. 13.56)

Bug Wyszków nadal nie zdobył punktów ligowych w sezonie 2015/16. Podopieczni trenera Artura Salamona zanotowali drugą porażkę, ulegając na własnym stadionie MKS-owi Przasnysz 1:4.

Spotkanie Bug Wyszków-MKS Przasnysz zostało rozegrane w piątek 14 sierpnia na stadionie WOSiR w Wyszkowie. W barwach wyszkowskiej ekipy pojawiły się nowe twarze, w osobach Mateusza Paradowskiego, Mateusza Krawczyka i Arona Majczyny. Początek spotkania był dość wyrównany. Z czasem coraz wyraźniejszą przewagę zaczęli jednak osiągać przyjezdni. Najgroźniejszą „armatą” Przasnysza okazał się Paweł Olszewski, który już w pierwszej połowie spotkania strzelił wyszkowianom dwie, wyjątkowej urody trzeba przyznać, bramki. Bug odpowiedział tuż przed przerwą. Po dośrodkowaniu z bocznej strefy boiska i zamieszaniu w polu karnym MKS-u, piłkę do bramki rywali wbił debiutant, Mateusz Paradowski. Na przerwę oba zespoły zeszły przy wyniku 2:1 na korzyść zespołu z Przasnysza.
Na drugą połowę wyszkowianie wychodzili z nadzieją na wywalczenie korzystnego rezultatu w tym spotkaniu. Przez pierwszych dziesięć minut finałowej odsłony gospodarze byli zespołem aktywniejszym. Niestety, nie przełożyło się to na rezultat bramkowy, który po opanowaniu sytuacji na boisku, poprawili przyjezdni. Do siatki Bugu trafił po raz trzeci Paweł Olszewski, a w ostatnich minutach meczu, wynik na 4:1 ustalił Maciej Smoliński. Goście wygrali zasłużenie, a Bug swoich pierwszych punktów będzie szukał w najbliższym, wyjazdowym spotkaniu z Czarnymi Węgrów.
Bug Wyszków – MKS Przasnysz 1:4 (1:2)
Bramka dla Bugu: M. Paradowski.
Bug: K. Goleń – K. Kaput, M. Paradowski, M. Maciak, A. Majczyna – E. Dobkowski, Ł. Wolf, B. Salamon (46. – M. Bala), Ł. Damętko – J. Rejnuś (80. – R. Nogaj), M. Krawczyk.
Spotkanie z beniaminkiem ligi z Węgrowa zostanie rozegrane w niedzielę 23 sierpnia w Węgrowie.
MKS Ciechanów – KS Łomianki 0:1
Wisła II Płock – Czarni Węgrów 9:0
Błękitni Gąbin – Naprzód Skórzec 1:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Mławianka Mława 1:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Mazur Gostynin 3:0