Dziś jest 28 marca 2024 r., imieniny Anieli, Sykstusa

Daniel Gołębiewski strzela dla Dolcanu

(Zam: 12.08.2015 r., godz. 17.14)

Udanie nowy sezon w I ligowym Dolcanie Ząbki rozpoczął napastnik rodem z Wyszkowa Daniel Gołębiewski. Wychowanek WOSiR-u Wyszków zdobył gola w inauguracyjnym nowy sezon meczu Dolcan Ząbki-Pogoń Siedlce.

Spotkanie Dolcanu Ząbki z siedlecką Pogonią zostało rozegrane w niedzielę 2 sierpnia w Pruszkowie (rolę gospodarzy pełniła drużyna z Siedlec, której stadion nie spełnił wymogów licencyjnych zaplecza Ekstraklasy). Mecz właściwie rozstrzygnął się w pierwszej połowie. Dobrze dysponowani piłkarze Dolcanu osiągnęli dużą przewagę, którą udokumentowali bramkami Michała Bajdura (dwa trafienia) i Bartosza Osolińskiego. Daniel Gołębiewski, który rozegrał całe spotkanie, ustalił natomiast wynik meczu w 85. minucie. Dolcan wygrał 4:0 i objął pozycję lidera I ligi. W następnej kolejce ząbkowianie zmierzą się na wyjeździe z Miedzią Legnica, która w tej kolejce zremisowała 2:2 z Chojniczanką Chojnice.