Dziś jest 24 kwietnia 2024 r., imieniny Grzegorza, Horacego

Rezerwy zagrały „strzelająco”

(Zam: 24.06.2015 r., godz. 16.36)

Zespół Bugu II Wyszków rozegrał w weekend ostatni mecz tego sezonu. Drużyna trenera Arkadiusz Mielczarczyka rozbiła rezerwy Mazura Radzymin 8:2.

Spotkanie zostało rozegrane w niedzielę 14 czerwca na stadionie w Wyszkowie. Przez zdecydowaną większość spotkania stroną wyraźnie dominującą byli gospodarze, rywale jednak również mieli swoje momenty. Piłkarze Bugu otworzyli wynik spotkania w 16. minucie, po błędzie defensywy Mazura i skutecznym strzale Adriana Nikodemskiego. Kilka minut później rywale wyrównali, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i skutecznym strzale głową. Bug po raz drugi wyszedł w tym meczu na prowadzenie po golu Przemysława Nasiadki. Jeszcze przed przerwą na 3:1 podwyższył z kolei Tomasz Cichocki, który dzień wcześniej rozegrał prawie 30. minut w barwach „pierwszego” Bugu.
Na początku drugiej połowy odważniej zaatakowali goście, czego rezultatem było trafienie kontaktowe. Przez kilka minut na boisku zrobiło się gorąco, jednak sytuację uspokoił swoim golem Łukasz Łada. To trafienie ostatecznie rozwiązało worek z bramkami. W kolejnych minutach do siatki bramki gości trafiali: po raz drugi Tomasz Cichocki, dwukrotnie Paweł Pobudkiewicz i Adrian Gołębiewski. Bug II ostatecznie wygrał 8:2, „z przytupem” kończąc sezon 2014/15 (wyszkowianie pauzują w ostatniej ligowej kolejce).
Bug II Wyszków – Mazur II Radzymin 8:2 (3:1)
Bramki dla Bugu: A. Nikodemski, P. Nasiadka, T. Cichocki (2), Ł. Łada, P. Pobudkiewicz (2), A. Gołębiewski.
Bug (wyjściowa jedenastka): D. Karczewski – A. Gołębiewski, K. Maciak, M. Rosiński, Z. Lonca, Ł. Szymański, Ł. Łada, K. Rosa, P. Nasiadka, T. Cichocki, A. Nikodemski.
Farmacja Tarchomin – Coco Jambo Warszawa 1:0
Bednarska Warszawa – Kamionek Warszawa 4:6
Korona Warszawa – Młode Orły Halinów 2:5
Legionovia III Legionowo – Inter Warszawa 2:2
Rundę wiosenną w wykonaniu drużyny rezerw Bugu Wyszków podsumujemy w kolejnych wydaniach naszego tygodnika.