Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 19 lutego 2020 r., imieniny Konrada, Marcelego

Złoty Borecki

(Zam: 27.05.2015 r., godz. 16.29)

W dniach 14-15 maja, na terenie Politechniki Warszawskiej odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Kickboxingu, w formule Kick-Light. W imprezie wzięli udział reprezentanci 33. klubów z całej Polski, a wśród nich Marcin Borecki, który wywalczył złoty medal w kat. do 74 kg.

Marcin Borecki reprezentował warszawski AWF. Wyszkowianin, trenujący w stolicy pod okiem Jarosława Rogali, startował w rywalizacji seniorów po raz drugi w karierze. Po raz pierwszy wyszkowianin musiał walczyć natomiast w zawyżonej dla siebie kategorii do 74 kg. Borecki świetnie poradził sobie jednak z posiadającymi lepsze warunki fizyczne oponentami. Wyszkowianin stoczył podczas zawodów cztery pojedynki i wszystkie wygrał wyraźnie, 3:0 na punkty. Marcin przeważał dzięki szybkości i świetnej taktyce, którą skrupulatnie realizował. Triumf w nietypowej dla siebie kat. kick-light świadczy o dużej wszechstronności wyszkowskiego fightera, który najlepiej czuje się w „najtwardszej” formule K1 (dwa tygodnie wywalczył w niej srebrny medal podczas Pucharu Europy). Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
opr. Turu
***
Marcin składa serdeczne podziękowania stałemu sponsorowi, firmie transportowej AG-Trans Państwa Agnieszki i Dariusza Kraszewskich oraz dziękuje za doraźną pomoc firmie odzieżowej Brachole, prowadzonej przez braci Wojtczuków.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl