Pierwszy sparing Bugu

(Zam: 25.01.2011 r., godz. 12.03)

W sobotę 22 stycznia zespół seniorów Bugu Wyszków rozegrał pierwsze spotkanie sparingowe z jedenastu planowanych przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Na stadionie ze sztuczną nawierzchnią w Ostrołęce podopieczni trenera Marka Krzywickiego ulegli Ostrovii Ostrów Mazowiecka 2:3.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka to obecnie lider grupy ciechanowsko-ostrołęckiej ligi okręgowej. Spotkanie zostało rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ostrołęce. Niestety, przez większą część spotkania piłkarzom nie dopisywała aura, padał obfity śnieg, który po kilkudziesięciu minutach pokrył całą murawę. Odbiło się to na poziomie gry, szczególnie w drugiej połowie.

Początkowo w spotkaniu dominowali wyszkowscy piłkarze. Po bramkach Łukasza Kowalczyka i Krystiana Ryczkowskiego Bug prowadził 2:0. Potem jednak piłkarze z Wyszkowa wyraźnie opadli z sił. Inicjatywę przejęli zawodnicy z Ostrovii, którzy strzelili trzy bramki i ostatecznie przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.

W wyszkowskim zespole wystąpiło kilku testowanych graczy, wśród nich bramkarz. W drugiej połowie w obu zespołach na boisko wpuszczeni zostali gracze nominalnie rezerwowi. Ogólnie widać było, że oba zespoły są we wczesnych etapach przygotowań do rundy wiosennej. O rzeczywistej formie wyszkowskich piłkarzy powiedzą nam więc następne mecze sparingowe. Piłkarzom Bugu życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach, a działaczom właściwych decyzji w ruchach transferowych.